Skocz do zawartości

Rekrutacja na opiekuna


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Waldek
Nick: Discus
Wiek:23
Ile czasu czasu dziennie możesz poświęcić na serwerowi: spokojnie mogę twierdzić, że to 4-5h
Staż na serwerze: Przed przerwą przebywałem często na każdym z serwerów tej sieci, po powrocie, dużo spędzam czasu na tym serwerze.
Steam: Tak
Znajomość AMX: 9/10
Znajomość FTP 7/10
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@: Tak, cs Opole, cs luzownia.
Czy pełnisz lub pełniłeś funkcję na tej sieci: Tak, byłem adminem na cod mod 350, przez okres ORIONa także pomagałem mu w kwestii Z.O
Dlaczego akurat Ty:
My wszyscy i poszczególni gracze Only DD2, możemy starać się pomagać pracą administracji, ja zgłaszam swoją kandydaturę do Zastępcy Opiekuna,
Myślę, że dobrze wywiązuje się z obowiązków Z.Opiekuna, dużo staram się poświęcać czasu serwerowi, dlatego też jestem na miejscu w każdym wypadku.
Równocześnie przysięgam zobowiązuje się i przyrzekam nie dawać, żadnego poparcia, nie sprzyjać jakiemu kolwiek oddziaływaniu, sprzeciwianiu lub jakiej kolwiek innej formie interwencji która by miała wpływ na nabór Adminów na serwerze. ( Opiekun i Z.Opiekuna sprawuję piecze nad Adminami.    Opiekun i Z.Opiekuna pomaga Administracji w selekcji/degradacji administracji serwera i sieci.)  
Także myślę i równocześnie zobowiązuje się w sprawach błedów zgłaszać przełożonemu natychmiast (Widząć błędy/bugi/niepoprawności serwera należnie trzeba zgłosić to do właściciela, przełożonego).
Angażuje się w rozwój serwera.(Zapraszam znajomych, wprowadzam miłą atmosferę,pomagam graczą).
Zobowiązuje się kontaktować z Adminami którzy są już jakiś czas nieobecni, aby oznajmić im, że mogą utracić Admina, jak się nie wezmą za pracę.
Jako opiekun zobowiązuje się co jakiś czas organizować rozmowy na TS3 z Adminami, aby przedyskutować sytuację na serwerze i jego rozwój, a przede wszystkim zgrać/ zżyć się z całą ekipa serwera.
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Nie byłem karany.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności