Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie DetroYeR


wilma90

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick DeStrOyeR__TczeW

2. Imię:Rafał

3. Wiek:27

4. Znajomość AMX (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Składka: tak


8. Parę słów o sobie ** Siema wszystkim co czytają to podanie hmmm parę slow o sobie? Nie lubię mówić o sobie no ale co ja moge powiedziec.Pracuje w zakładzie który produkuje paszporty , dow os

, karty bankomatowe kedrytowe.Na codzień miły i uśmiechnięty.Staram sie na tyle ile mogę pomagać innym.  Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**Chciałbym zostać administratorem ponieważ dość często jest tak że jakaś osoba łamie przepisy i regulamin a administratora brak.Więc chciałbym zapobiec działaniu takich osób szkodzacych na serwerze i wpływaniu źle na wizerunek i dobre słowo serwera.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:kilka godzin dziennie w zależnosci  od godzin pracy i obowiązków rodzicielskich .Pracuje w systemie 4-brygadowym więc dużo mam wolnego. Od 2-6 godz dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):jak wolne to o każdej porze .Weekendy jak mam wolne to moge cale przesiedzieć : )

13. Staż w Counter-Strike 1.6:  13-15 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak posiadałem na tym serwerze zresztą kto mnie nie zna chyba niema takiej osoby :D:D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciłeś admina ze względu na GT. Przez ostatni tydzień byłeś aktywny 30 minut na serwerze. Swoją największą aktywność miałeś miesiąc temu. Sprawdziłem jeszcze inne Twoje GT (http://www.gametracker.com/player/DestroYeR/193.33.177.101:27156/). Również szczątkowo z Twoim graniem. Jako admin radziłeś sobie dobrze, nie miałem żadnego "ale" do Ciebie, lecz aktualnie opiekun, a zaraz właściciel sieci stawia najbardziej na aktywność adminów. Jeżeli znajdziesz więcej czasu to na pewno znów znajdzie się dla Ciebie miejsce wśród adminów. Pozdrawiam :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. No ostatnimi czasy miałem troche problemów zarówno jak i zdrowotnych jak i rodzinnych dlatego moja aktywność spadła lecz teraz jest wszystko ok.I będę grał teraz więcej i więcej i więcej :D:D:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności