Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Pawel1971tychy


pawel1971tychy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Na ten miesiac bedzie nowy

2. Imię: Paweł

3. Wiek: 28

4. Znajomość AMX (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon: yes

6. Składka: tak

7. Link do swojego GameTracker'a**:  nie podaje linku do gt bo ostatnio grałem na kilku nickach ale ci co mnie znaja wiedzą ze gram

8. Parę słów o sobie **: Dla nowych co mnie nie znaja mam 28 lat mam zone i piekna córke która ma juz 8lat mieskamy sobie w piatke bo mam 2 suczki (psy)

Pracuje w firmie produkującej siedzenia i oparcia do Merolka jestem szczery dla nie których to wada ale wole walic prawdą prosto z mostu

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Byłem opiekunem pomoge Włascicielowi oraz Nowemu/nowym opiekuną na serwie jak i poza nim

Do tego moja aktywnośc na serwie jak i na forum jest mega spora pozdr

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: tak  STEAM_0:0:766006

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: znacie mnie praktycznie po prazy zawsze jestem

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze zawsze po pracy pare godzin sie gra ale mam 3 zaminany = wszystko zalezy od zmian:)

13. Staż w Counter-Strike 1.6: chyba z 5 lat u nas na csc lekko 2 latka

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez pawel1971tychy
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Tak i Tak

 

 

Wiek +

Ogarniety +

steam+

Znany i lubiany +

 

 

 

 

 

Aktywność zerowa, niekulturalny i na dodatek toxic.

Co do polaczka, zrobił tu tak przynajmniej 10x więcej od Ciebie. A Ty tak ten serwer prowadziłeś, że również zaczął upadać xD Polecam ogólnie nauczyć się interpunkcji (to serio nie jest takie trudne). Ponadto nie znasz regulaminu, więc nawet nie powinieneś klikać zakładki nowy temat. Nie mam pojęcia dlaczego ten temat nie został zamknięty bo pokazuje tylko tą Twoją "dojrzałość". Wszystkim mówisz ile to nie zrobiłeś dla csc, a tak naprawdę to zrobiłeś... hmm no właśnie - tyle co nic. Narobiliście spin z połową sieci i dalej swoje xD

 

@ Masz 28 lat chłopie, a piszesz do innych żryj kupsko. Zdecydowanie dojrzały XD

 
Widziałes polaczka gt na dd2 ?jest 112 na liscie  ja juz nie gram ponad miesiac i jestem 29 wiec zobacz jaki jest aktywny i co on tam zrobił ? chyba dał bana  za wh   http://www.gametracker.com/player/polaczekkkkkkkkkk/193.33.177.101:27156/ zobacz 12 strona gdzie on tam jest   :) wiec nie pisz głupot 
 
 
 
A o sieci ty godosz :D no pamietom opiekun ffa tak mu dobrze szło i innym ze serwer znikł  uciekali w dobrym momencie i dali serwer innym graczom ze by go ratowac , teraz kolej na nastepne serwery    :) oby tak dalej polaczek  moze i dd2 zniknie   :) LUB ty mosz inny jakis serwer i niszczysz karolowi i sprowadzosz ludzi do siebie ..hmmm jestem ciekawy  
Edytowane przez RUDASLASKA1920
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, bez obrazy, ale to chyba za szybko na taki powrót po utracie opiekuna. Obawiam się, że możesz zacząć prowadzić nagonkę na pewne osoby, nie wiem czy już ci przeszło, GT również nie porywa, rzadko widzę, że jesteś na serwerze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

to już chyba wszystko wyjaśnia

 

Ale żeby nie było

 

jestem na nie

 

- agresywny

- niekulturalny 

- Podanie bardzo słabo napisane 

- brak gt

 

Dziś pobiore scrshu i wstawie kilka ss'ów . 

Ta osoba nie nadaje się na administratora 

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku wytrzezwiej co do opiekuna wejdz w temat rekrutacja na opiekuna

ps co do twojej osoby pokazales wszystkim na forum jaki z ciebie dorosły człowiek a na sb jak i na moje pw pokazałes jak na Tychy jedziesz

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dzien chyba nicku nie zmieniasz? Wiec jesli grasz chocby nawet na 3/4 nickach to co za problem podac linki? 

Ode mnie dostajesz duże nie, według mnie jest to zbyt za szybko abys mógł pełnic jakas funkcje na tym serwerze po twoich ostatnich akcjach wraz z twoim kolegą ruda. Zrobiłes dużo dla serwera co ode mnie masz duży plus ale jesli chodzi o charakter to nawet nie będe się wypowiadał, zreszta większosc osób widziała twoją żałosna skarge na Omege, wiec ona wszystko wyjasniła. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Omega o którym mowa wolisz walić prawda w pysk czy lubisz podkulić ogon Ja i Dawid zrobismy tyle dobrego dla całej sieci a dzięki lel-ą to my

zostalismy wrogami

Edytowane przez pawel1971tychy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz nawet regulaminu forum nie znasz

 

17. Wypowiadanie się we własnym podaniu jest zabronione. Podanie od razu zostaje wtedy odrzucone.

 

Na dodatek pokazujesz że jesteś osobą którą można łatwo sprowokować a to jest kolejny minus. Nie umiesz przyjąć zdania negatywnego.

Więcej się tu nie będę wypowiadać bo i tak temat do zamknięcia.

 

ps co do twojej osoby pokazales wszystkim na forum jaki z ciebie dorosły człowiek a na sb jak i na moje pw pokazałes jak na Tychy jedziesz

- wstawie ss'y całej rozmowy to zobaczymy kto na kogo jechał 

- również udostępnię nagrania z serwera ale to wszystko przy twoim następnym podaniu bo to nie przejdzie.

 

ps co do twojej osoby pokazales wszystkim na forum jaki z ciebie dorosły człowiek - napisał to 28 latek który założył skarge że omega do typa nie przyjechał. No piękny i dorosły jesteś.

Osłabiasz mnie

 

+ okłamujesz z wiekiem bo to jest nie możliwe że ty masz 28 lat. Chyba że coś z głową masz.

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie zostanie odrzucone, ponieważ wypowiedź we własnym podaniu.

Co do samego podania patrząc obiektywnie, bez patrzenia wstecz...

+Doświadczenie
+Staż
+Steam
+Składka

- Kultura. Ostatnio podczas gry wywiązała się rozmowa między mną, a graczem (okazało się, że to Paweł) na temat rsów na serwerze. Byłoby wszystko spoko gdyby nie słowo "kurwa", które służyło za przecinek. Zapisów nie będzie w logach, ponieważ rozmowa była przez mikrofon. Świadek Marina albo Esme
- Łatwo Cię sprowokować. Wydaje mi się, że gdybyś był adminem i wbija na serwer Omega, który może Cię w jakiś sposób sprowokować to zaraz na "say" leciałyby "kurwy,chuje, itd.". Domyślam się, że nawet na czacie admina mogłoby być podobnie.
- GT, które jest wymogiem. Wróżyć z fusów nie potrafimy, więc nie wiemy na jakich nickach grałeś

Jeżeli zostałbyś przyjęty to proponowałbym założyć konto na forum Twojej żonie i złożyć podanie, żeby znów nie było, że w dwójkę gracie na jednym steam,a tylko jedno z was ma admina.


@Down:
Dziękuję za Twoją opinię na mój temat. W przeciwieństwie do Ciebie przyjmę ją na klatę i nie przejmę się tym :)

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiem sie jeszcze przed snem 

 

Jakim cudem chciał byś byś opiekunem serwera ODD2 skoro masz z nim tyle wspólnego co zeszłoroczny śnieg

Druga sprawa Jak byłełem opiekunem tego serwera jak i Dawid wypowiadaleś sie nie znając tematu i tak Ci zostało do dziś

Kolejna sprawa Ty składasz opiekuna na ODD2 zebyś odwalił lipe jak na ff2 miej swoja godność i odejdz z całej sieci to przyniesie zyski, tacy ludzie jak ty i kiku innych = kosz

Nikt cie nie toleruje wogule na dd2 poza toba i twoim fałszem zrób co kolwiek dla tej sieci przelej chajs (rekompesata) za upadek ffa co ludzi było sporo

Ja osobiście mam swoje lata ale nawet na 5 min nie dodał bym cie na admina nagorszej sieci w polsce dorośnij

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałeś się we własnym podaniu, nie znasz regulaminu forum. Te wypowiedzi świadczą o tym że zawsze masz swoje zdanie, a to akurat nie zawsze jest dobrze na posadzie admina, nie wchodzimy w żadne spiny z graczami. 

Nie lubisz kilku osób na serwerze i one też Cię nie lubią.

Nie podałeś gt bo na serwie Cię po prostu nie widać. Poza tym ten punkt jest wymagany.

Z kulturą u Ciebie na bakier.

Z resztą myślę że przyjęcie Cię na admina byłoby nie na miejscu po tej ostatniej aferze. 

Nie.

 

pre_1472893162__skrin.png

Do tej pory sam wiesz że Cię szanowałem ale ty po prostu masz coś z głową. Nie potrafisz obiektywnie oceniać gdy ktoś pisze coś o Tobie, nie umiesz przyjąć krytyki.

Aż sobie zacytuję pewne wersy Ostrego

"W przedostatniej linijce powiem to nie moja praca

Jak przeraża cię szczerość, to się pierd*l, nie wracaj "

 

pre_1472893818__skrin2.png

Jeśli to coś ma zostać adminem to ja piszę rezygnacje. 

 

 

 

oj Mako poleciałes po całości mozesz wklejać ile checsz Moja godnośc nie pozwala mi na to ale rozumiem... Jak mialem 12 lart tez na forum bładziłem

Ty wiesz co to godność? Jak się przekonałem w ciągu ostatnich kilku minut jesteś jedną z najbardziej popieprzonych osób na tej sieci. Przez internet oceniasz prawdziwość chociaż sam "prawdziwy" nie jesteś. Wjeżdżasz w życie prywatne, twierdząc że cały czas szukam hajsu u matki w portfelu. Jeździsz takimi tekstami że nawet w podstawówce wyzywające się w żartach dzieci są na wyższym poziomie niż Ty. Jak miałeś 12 lat to kiedy to było? 2 dni temu?

Edytowane przez mako
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywność zerowa, niekulturalny i na dodatek toxic.

Co do polaczka, zrobił tu tak przynajmniej 10x więcej od Ciebie. A Ty tak ten serwer prowadziłeś, że również zaczął upadać xD Polecam ogólnie nauczyć się interpunkcji (to serio nie jest takie trudne). Ponadto nie znasz regulaminu, więc nawet nie powinieneś klikać zakładki nowy temat. Nie mam pojęcia dlaczego ten temat nie został zamknięty bo pokazuje tylko tą Twoją "dojrzałość". Wszystkim mówisz ile to nie zrobiłeś dla csc, a tak naprawdę to zrobiłeś... hmm no właśnie - tyle co nic. Narobiliście spin z połową sieci i dalej swoje xD

 

@ Masz 28 lat chłopie, a piszesz do innych żryj kupsko. Zdecydowanie dojrzały XD

 

 

 

Widziałes polaczka gt na dd2 ?jest 112 na liscie ja juz nie gram ponad miesiac i jestem 29 wiec zobacz jaki jest aktywny i co on tam zrobił ? chyba dał bana za wh http://www.gametrack....177.101:27156/ zobacz 12 strona gdzie on tam jest :) wiec nie pisz głupot

Mowa jest tu o sieci a nie o serwerze :) aa i jeszcze jedno. Miejsce w gt ma się nijak do aktywności. Ja np jestem 360 a odkąd gram na tym serwerze jestem jedną z bardziej aktywnych osób.

Edytowane przez rewox
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boże, 28lat mmmm, teoretycznie jesteś dojrzały, a zachowujesz się gorzej niż dziecko w przedszkolu :p

Co do podania, to nie (chyba cie to nie dziwi borowiku)

-kultura

-agresywny

-wypowiedź w podaniu

 

@Edit.

Pożycz tam jedna suczke :giggle:

Edytowane przez Umciaak
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega ja aresywny jestem skro piszesz na pw i sb ze do mnie jedziesz spodziewales się przeporosny na pw za pare lat moze dorosniesz ale nie spinaj sie w sieci bo sam wiesz ze zrobiles z siebie krowe co na sb dzo mruczy a mleka nie widac

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności