Skocz do zawartości

Propozycja.


S3ReK

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę to tutaj, bo nie mam pojęcia gdzie. Do tego nie wiem czy było to poruszane.

Ostatnio jakiś gracz na serwerze poruszył temat jakiegoś pluginu czy coś takiego który daje to, że można z poziomu serwera komenda /zglos (czy coś takiego) wysłać zgłoszenie czitera które wyskoczy na sb. Wtedy administrator który akurat będzie na forum może szybko zareagować a dużo graczy nie bywa na forum więc to by im pomogło.

 

Myślę, że to fajna opcja więc jakby była taka możliwość to może... :#

 

Proszę o wasze opinie na temat tego czegoś :D

 

@ Tzn wiesz to tylko propozycja do tego z tego co on tam opowiadał to tam pisze na sb nick tego co zgłosił i tego co czituje, do tego wtedy by były kary z bawienie się tym.

Edytowane przez S3ReK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, że będzie z tym za dużo problemów i trollów, których nie będzie jak ukarać bo piszą z poziomu serwera, a nie forum. Dla mnie bezsens, wbić na forum i napisać o cheacie to 15 sekund.

Edytowane przez rewox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Patrząc na inne sieci serwerów z tym dodatkiem, uważam to za głupi pomysł, a dodając to, zmniejszy się też aktywność na forum.

Prawda jest taka, że wiele osób zaczynało swoją historię z siecią od zgłoszenia czitera (znam wiele takich osób na tej sieci).
Na forach które posiadają ten dodatek jest coś takiego jak fejkowe zgłoszenia, a samo forum świeci i tak pustkami, bo po co wchodzić na forum skoro wszystko odbywa się z poziomu serwera? :d

 

Jestem na nie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności