Skocz do zawartości

Ankieta na temat bota w poczekalni.


rewoX*

  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zostawiamy bota?



Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Krótkie pytanko - zostawiamy bota w poczekalni? Ankieta jest tylko i wyłącznie dla osób, które na ts przebywają. Jeżeli ktoś zagłosował na nie to proszę o uzasadnienie (inaczej głos nie będzie brany pod uwagę). Głosów na tak nie argumentujemy. W razie jakichkolwiek pytań na temat bota proszę pisać na pw do mnie lub do /

 

//wiem, że ankieta miała być po 7 dniach, ale ważność bota mija i najlepiej byłoby przedłużyć na okres miesiąca/kilku miesięcy aby dostać zniżki.

 

@

Głośność bota zmieniona, od teraz jest stosunkowo cicho w poczekalni :)

Edytowane przez rewox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem na nie. Mi to przeszkadza. Wchodzę na ts do poczekalni i muzyka aż uszy bolą. Każdy ma swoje gusta muzyczne i nie każdemu odpowiada dana muzyka. Jak już chcecie boty muzyczne 24h to zróbcie je na kanałach do tego przeznaczonych ;3

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Kingi. Mi też to przeszkadza. Myślę że większości osób to przeszkadza tylko boją się wypowiedzieć.

Tylko szkoda ze 2 glosy sa na nie, a az 14 jest na tak. Wypowiem sie ogolnie. Bot powstal jak na razie na probe, chcemy jak najlepiej zrobic tego bota, zeby nie odstraszal ludzi wchodzacych na poczekalnie. Chcemy byc, jesli moge tak powiedziec, "na topie", dlatego organizujemy rozne konkursy na tsie, audycje, karaoke czy inne; aby zachcecic do dolaczenia do naszej spolecznosci. Mysle, ze kazdy jak najlepiej chce dla sieci.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 17 głosów na tak i 2 na nie. To oznacza, że bot w poczekalni zostaje. Dziękuję za wzięcie udziału w ankiecie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na pw.

Zamykam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności