Skocz do zawartości

Restart rundy


Zygus

Rekomendowane odpowiedzi

       Jest taki problem odnośnie resetowania się rundy.Gdy wszyscy gracze z CT zginą(nie dojdą do TT) po czym runda się nie zmienia a TT wciąż żyje i jest ta sama osoba przypadek na mapie deathrun_absolute_spider dziś koło 20:44-20:54. Taki przypadek również zobaczyłem w godzinach 21-22 na mapie deathrun_easy_v4 chciałbym jeszcze dodać,że BOT był w TT (DR FAKE PLAYER)

 

 

@No że jak CT nie dojdzie do TT nie dojdzie do kolejki to nie zmienia się runda ;-; (przypadek w godzinach wieczornych pewnie dziś tez tak będzie xD next to nagram demko ;d

Edytowane przez Zyguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałem tego co napisałeś. Wszyscy CT giną i co?

Wszyscy CT giną a terrorysta nadal zyje  i jest ten sam, ten bug jest tylko na 2-3 mapach mdz. absolute_spider, easy_v4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale runda mija czy TT żyje ciągle i admin musi go zabić? Bo nadal mało mi to mówi, a jak mija i po prostu 2x ta sama osoba jest w TT, to wielce problem nie jest jak na moje

Edytowane przez Rias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale runda mija czy TT żyje ciągle i admin musi go zabić? Bo nadal mało mi to mówi, a jak mija i po prostu 2x ta sama osoba jest w TT, to wielce problem nie jest jak na moje

Tak admin musi zabić TT żeby była kolejna runda :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie raz byłem na serwie i nigdy nie widzialem zeby cos takiego sie stalo, jak mnie moze nie bylo na tych mapach i tak bylo to w pliku mapy powinien być błąd, radze sprawdzić lub usunac mapy na ktorych tak sie dzieje, bo podane mapy byly robione tak, że to TT ma zginać i jest reset rundy. te mapy i tak slabe radze usunac mapy byly robione na deathrun + autorespawn wiec na tym serwie nie za bardzo sie przedaja :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności