Skocz do zawartości

Skarga na bRkOoNe


pfk.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:PFK.

2.Nick admina/gracza który zawinił:bRkOoNe

3.Admin/Gracz :Admin

4.Data i godzina:Nie da sie okreslic

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):Świadkowie ogolnie ludzie

6.Opis sytuacji:

 

Gram gram i admin robi ss bez specta

To jest nie dopuszczale juz 1 skarge na ten temat pisalem tylko na innego admina.

Niektorzy admini powinni stracic admina.. Nie ogarniaja tacy jak np bRkOoNe

robi ss bez specta .. Spamuje na say@@ i pisze caly czas.

Sry ale takie zdarzenia nie powinny miec miejsca..

Prosze o zrobienie cos z takimi sytuacjami.

 

Co do swiadkow mysle ze ktos sie podpisze pod moia skarga i zgodzi z moim zdaniem..

Pozdrawia PFK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpusuję się pod skagrą. Dałeś dzisiaj bana 2 osobom na 30 minut z powodem "ogarnij się" Pomimo iż nic nie robili!!A zaraz po tym poleciał ban na ss. Beż spacta!! zwłaszcza że nawet dednięty nie byłeś!!!!!!! To bylo ok godziny 14.2 sprawa ta sama sytuacja ok godziny 15.00 na inferno grasz grasz dedasz i zaraz ss leca.Proszę o odebranie ADMINA!!!!!!!!Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dednał i zaraz leciały ss (2 raz to samo dzisiaj zrobił)A w moim poscie (tez skarga na "admina") jest wycinek konsoli i widac ze z specta nie wchodził do gry (tt w tym przypadku) Twierdzac ze był na spec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam , jak napisałam przed chwilą w drugiej skardze na tego admina , nadużywa say@,@@ , robi ss'y bez wejścia na specta ( 1 runda , jak nie żyjesz to chyba za mało żeby ocenić czy gracz gra na wh? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tam.. SS'y robi z specta (raz zrobil chyba tylko bez , ale chyba nie został nawet wstawione przez tego kolesia...) A pozatym... Dajcie mu szanse , napewno się postara żeby was zadowolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszm Cię bardzo ale ze wy nie widzidzie jak jestem na spect to nie moja wina bo ja popatrzę na gracz 1 runde i jak sie mi nie spodoba to ss i wracam do gry i tyle .

że co proszę lukasz 1 runde i jak ci sie nie spodoba to ss co to ma być ?A co do spamu na say.wczoraj było to samo jak kazałem ci się ogarnąć bo spamiłeś non stop(zwłaszcza jak padłeś),gracze sie ze mną zgodzili to ty napisałeś cytat "Będę pisał na @@ ile chce i nikt mi nie zabroni" czy jakoś tak.Dopiero jak cię postraszyłem skarga to się ogarłeś i wyjechałeś jeszcze do graczy żeby nic do ciebie nie pisali bo masz zły humor,więc sie pytam po co byłes na tym serwerze i psułeś grę innym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności