Skocz do zawartości

Rekrutacja na opiekuna


Reniaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Otwieram rekrutacje na opiekun serwera COD 350. Szukamy osoby ktora zna sie przede wszystkim na tym serwerze, jest w stanie pisac popozycje itp. . Zalezty mi tez na kims kto w stu procentach zna sie na FTP. Prosze aby byly to osoby ktora naprawde sie na tym znaja.

 

Wzór:

 

Imię:

Nick:

Wiek:

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:

Staż na serwerze:

STEAM:

Znajomość amx (1-10):

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):

Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków):

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:

Dlaczego akurat Ty:

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:

 

Bartosz


Nick:

 

Miechu


Wiek:

 

18


Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:

 

pon-pt 3-10h weekend nawet do 15 godzin w luźniejsze dni. A tak poza tym do późne godziny wieczorne i sama noc .

 

Staż na serwerze:

 

No tutaj to się nie popisze bo około 3 tygodni ale za to czasowo wyglądam nieźle :D


STEAM:

 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198330596310/


Znajomość amx (1-10):

 

9


Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):

 

9


Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków):

 

Programista na CS-Brok(serwer niestety nie istnieje)


Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:

 

Admin Cod Mod 350


Dlaczego akurat Ty:

 

Opisywać siebie nie będę bo jest to w podaniu to napisze tylko czemu opiekun byłby ze mnie nie najgorszy:


Znam FTP na dobrym poziomie (idealny nie jestem),korzystam z niego jak programista do uploadowania plików na serwery hostowe więc z cs'em też dam rade.


Umiem korzystać z programów takich jak Notepad++(wiem nie trudne :D) i Jed's Half-Life Model Viewer, AudaCity, CompLexity Demo Player.

 

Spędzam rekordowe ilość czasu jeśli chodzi o dziennie siedzenie więc sprawy serwera będą robione na bieżąco.

 

Coś czego mi brakuje w samym zgłoszeniu to znajomość regulaminu która u mnie jest na poziomie wysokim (9/10). Chodzi mi zarówno o regulamin serwera jak i forum

 

Strasznie się zagrąłme na serwerze a i ludzie na Classicu są zaje... Super i chce pomóc rozwiać się mojemu ulubionemu serwerowi.

 

Nie piszę po Opiekuna żeby mieć kolorek i range na forum bo to jest niszczenie serwera a nie o to mi chodzi.
 

No a do tego dochodzi moja wewnętrzna chęć pomocy Reni :D (ja już jakoś tak mam że pomagam)

 

Mam ochotę również po usprawniać kilka rzeczy, kilka wymaga naprawy a kilka zmiany. Widzę to po komentarzach ludzi z którymi gram oraz po poirytowaniu niektórych.

 

Widzę to ze serwer przydałoby się rozprostować i pokazać go gdzieś dalej ponieważ aktualnie na serwerze przewija się kilka tych samych nicków a w 90% są to gracz z innych serwerów naszej sieci którzy sobie wchodzą na serwer żeby się pośmiać bo atmosfer jest strasznie spoko na codzie.

 

Ma forum za dużo postów nie mam ale siedzę na nim często i czytam każdy temat dotyczący Cod Moda jak i Admin Room. Na forach innych serwerów nie siedzę dużo się przyzna bo na nich nie gram.

 

Mimo ze długo u was nie goszczę jestem osobą która się rozwija i jest znana coraz bardziej na serwerze.

 

Chce kontynuować to co Tomek zaczął i sprawić żeby serwer dawał w końcu nagrody za full serwer :D

 

Ode mnie to wszytko, powodzenia Renia i przemyśl to :D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: 

 

Wiktor

 

Nick: 

 

S3ReK

 

Wiek:

 

Posiadam szesnaście lat.

 

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 

 

Około jednej do dwóch godzin grania na serwerze (czyli tak jak się sprawuję jako admin) do tego jeśli chodzi o prace poza serwerem = forum/ftp to jeszcze więcej.

 

Staż na serwerze: 

 

First Seen: May 21, 2016 9:00 PM 

Score: 6320 

Minutes Played: 3306 


 


STEAM:

 

Oczywiście posiadam.

 

Znajomość amx (1-10): 

 

7/8

 

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): 

 

6/7

 

Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków): 

 

Kilka razy swój serwer mało rozkręcony ale zawsze coś, do tego myślę, że jeśli chodzi o cod moda to też sporo czaje bo miałem też taki serwer.

 

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: 

 

Pełniłem: FFA / CS:GO MOD, Pełnie: JAILBREAK / COD MOD

 

Dlaczego akurat Ty: 

 

A więc, bez przerwy rozwijam się na tle sieci zdobywam kolejne rangi ucząc się na swoich błędach.

Wiele osób może powiedzieć, że jestem psem który leci na kolorek ale to nie prawda.

Dzięki tej sieci poznałem bardzo dużo świetnych osób a jedną z nich jest właśnie aktualna opiekunka z którą myślę, że mam co raz lepszy kontakt.

Nie gram długo na serwerze cod mod, lecz już jestem osobą rozpoznawalną oraz staram się często grać by utrzymać się na topie.

Mimo ,że żaden ze mnie informatyk ani nic w tym stylu to znam podstawę bycia opiekunem i potrafię wykonać większość potrzebnych rzeczy.

Chciałbym pomóc Opiekunce utrzymać serwer zwłaszcza, że teraz rozpoczął się rok szkolny więc jest to cios dla serwerów.

Na forum myślę, że jestem aktywny i udzielam się w sprawach serwera.

Na serwerze gram bez względu czy mam range czy nie bo odkąd wbiłem pierwszy raz na serwer to od razu wiedziałem, że tam zawitam ponownie.

Mam kilka pomysłów które jestem pewien, że wykonam (jeżeli nie zostanę przyjęty to napisze je do opiekuna)

Serwer mnie trzyma bardzo tym, że można mówić do wszystkich i nie dość, ze można pograć to jeszcze pogadać, do tego pomagam nowym graczom i odrazu ich "wprowadzam" w życie serwera.

Może nie dorównuje dawnemu opiekunowi doświadczeniem ale na pewno nadrabiam aktywnością i charakterem! co też jest ważne.

Jestem otwarty na propozycje/pomysły i oczywiście jestem skory do pomocy innym

Tak jak w podaniu wyżej siebie nie będę opisywał bo jak i na forum tak i na serwerze ludzie mnie dość dobrze znają.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Przemek

Nick: FunnyPuma ^^

Wiek: 16

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 2h

Staż na serwerze: Ponad 1,5 roku 


Znajomość amx (1-10): 7

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): 2-3, ale szybko się uczę. ;d Co prawda korzystałem kiedyś z FTP (wgrywałem paczki, pluginy), ale szybko to nadrobię (jeśli dostanę szansę), w przeciwnym wypadku zrezygnuje. W razie wątpliwości będę się pytać, póki nie ogarnę całkowicie FTP. :)

Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków): Miałem tutaj opiekuna, za czasów CoD'a 201.

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Pełnie funkcję admina.

Dlaczego akurat Ty: Dlaczego Ja? Hmm... Chcę pomóc Reni w rozwijaniu serwera oraz chciałbym ją odciążyć w granicach moich możliwości w jej obowiązkach. A także, chciałbym zdobyć trochę doświadczenia w tej kwestii. ;) Lubię grać na tym serwerze, jest miła atmosfera, pomagam graczom w razie moich możliwości, a także myślę, że jestem odpowiednio aktywny na forum, jak i na serwerze. Mam parę pomysłów na zmiany, m. in. dodanie/edytowanie klas/perków, mapy, pluginy.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Rafał
Nick: BoBo
Wiek:  18 :)
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  Tutaj nie chcę słodzić , ale codziennie jestem w różnych godzinach , o różnych porach sumując + - 3-4 h Dziennie :) . W weekendy oczywiście jestem dłużej ze względu na wolne ^_- .
Staż na serwerze:  No można powiedzieć , że jestem ze starej Gwardii :) . Poważnie Reniu i Karolu już nawet nie pamiętam ile siedzę w Cs - Classic ;) 
STEAM: http://steamcommunity.com/id/Pl_BoBo/
Znajomość amx (1-10):  Tutaj już myślę , że jestem dobry ale każdego coś może zaskoczyć 9/10 . 
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): Nie miałem styczności z pluginami , ale znam FTP 6/10 nie jestem mistrzem ale nic tu trudnego nie ma , ponieważ w tym sie orientuje . 
Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków):  Nie 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Admin Cod Mod 350 :) .
Dlaczego akurat Ty:  No i wkońcu jestem w ostatnim punkcie :) . Otóż chciałbym , żebym to akurat był Ja ponieważ mam wrażenie , że dobrze będe sprawować to stanowisko z tego Powodu , że jestem Tu już jakiś czas znam ten serwer , pamiętam lepsze i gorsze sytucje , znam Naszych Graczy mam z Nimi kontakt :) . I Nasza biedna Renia :( , trzeba Jej pomóc ! . Mam z Renią stały kontakt , mamy parę pomysłów . Myślę , że z Naszej współpracy będzie Bardzo Bardzo dużo dobrego . Kończąc już proszę o Pozytywne rozpatrzenie Mojego Wniosku :) . 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Imię:

 

Bartosz

Nick:

 

Miechu

Wiek:

 

18

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:

 

pon-pt 3-10h weekend nawet do 15 godzin w luźniejsze dni. A tak poza tym do późne godziny wieczorne i sama noc .

 

Staż na serwerze:

 

No tutaj to się nie popisze bo około 3 tygodni ale za to czasowo wyglądam nieźle :D

STEAM:

 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198330596310/

Znajomość amx (1-10):

 

9

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):

 

9

Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków):

 

Programista na CS-Brok(serwer niestety nie istnieje)

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:

 

Admin Cod Mod 350

Dlaczego akurat Ty:

 

Opisywać siebie nie będę bo jest to w podaniu to napisze tylko czemu opiekun byłby ze mnie nie najgorszy:

Znam FTP na dobrym poziomie (idealny nie jestem),korzystam z niego jak programista do uploadowania plików na serwery hostowe więc z cs'em też dam rade.

Umiem korzystać z programów takich jak Notepad++(wiem nie trudne :D) i Jed's Half-Life Model Viewer, AudaCity, CompLexity Demo Player.

 

Spędzam rekordowe ilość czasu jeśli chodzi o dziennie siedzenie więc sprawy serwera będą robione na bieżąco.

 

Coś czego mi brakuje w samym zgłoszeniu to znajomość regulaminu która u mnie jest na poziomie wysokim (9/10). Chodzi mi zarówno o regulamin serwera jak i forum

 

Strasznie się zagrąłme na serwerze a i ludzie na Classicu są zaje... Super i chce pomóc rozwiać się mojemu ulubionemu serwerowi.

 

Nie piszę po Opiekuna żeby mieć kolorek i range na forum bo to jest niszczenie serwera a nie o to mi chodzi.

 

No a do tego dochodzi moja wewnętrzna chęć pomocy Reni :D (ja już jakoś tak mam że pomagam)

 

Mam ochotę również po usprawniać kilka rzeczy, kilka wymaga naprawy a kilka zmiany. Widzę to po komentarzach ludzi z którymi gram oraz po poirytowaniu niektórych.

 

Widzę to ze serwer przydałoby się rozprostować i pokazać go gdzieś dalej ponieważ aktualnie na serwerze przewija się kilka tych samych nicków a w 90% są to gracz z innych serwerów naszej sieci którzy sobie wchodzą na serwer żeby się pośmiać bo atmosfer jest strasznie spoko na codzie.

 

Ma forum za dużo postów nie mam ale siedzę na nim często i czytam każdy temat dotyczący Cod Moda jak i Admin Room. Na forach innych serwerów nie siedzę dużo się przyzna bo na nich nie gram.

 

Mimo ze długo u was nie goszczę jestem osobą która się rozwija i jest znana coraz bardziej na serwerze.

 

Chce kontynuować to co Tomek zaczął i sprawić żeby serwer dawał w końcu nagrody za full serwer :D

 

Ode mnie to wszytko, powodzenia Renia i przemyśl to :D

 

Gratuluję i zapraszam na PW. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zastepca Opiekuna wybrany :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności