Jump to content

(Pl)BoBo

Użytkownik
 • Content Count

  278
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  10d 23h 41m 51s

Community Reputation

104 Pomocniczy

5 Followers

About (Pl)BoBo

 • Rank
  BoBo
 • Birthday 05/14/1998

Informacje o Profilu

 • Nick
  BoBo
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Free for all CS:GO
 • Lokacja
  Krk
 • Zainteresowania
  sport
 • Steam Custom URL
  Pl_BoBo

Metody kontaktu

 • GG
  57612446

Recent Profile Visitors

1,698 profile views
 1. @Mercus** Przyjacielu powiedz mi jakie zmiany wprowadziłeś z tym expem ? . Przez 2 mapy wbiłem może 17 , przy normalnej rozgrywce bez szału . Zwiększcie ten exp i zobaczycie że ludzi przybędzie albo napiszcie na starcie HARD COD 350 CSC , bo ten lvl który oferujecie odpycha bo człowiek gra traci czas a nic defakto nie dostaje w zamian marne +/- 60 statów za parę godzin ?
 2. Nie dostałem żadnego znaku , że jest to na serwie . Zwracam honor
 3. Ja tak się tylko na forum zapytam , Mercus jak rozważyłeś to co proponowałem żeby to w końcu był Cod a nie "marne FFA z klasami" - Skończą się płacze o ja mam x lvl ten raszuje ma tego perka i ja nic nie zrobię itd itp . Pzdr
 4. Nie stać Cię na taki samochód najwyżej Fiat 125p Lubie placki
 5. Do okoła bloku/domu Chce nowego kompa
 6. Dzięki , to przygotuj - A ja poszukam jakiegoś galileo , lub eog ( nie jestem pewien czy tak się to pisze ) , pije do pluginu na wybór mapy ponieważ często wyskakuje w trakcie rozgrywki co skutkuje byle jakim wyborem .
 7. Był weekend , sprawy prywatne od wtorku do dziś nie pozwalały mi na odpisywanie . Dokładnie , więc ja proponuje szlifować klasy zwykłe/premium badziewne wywalić/ew dodać za nią inną , a skiny do dodania/zamiany + mapy ogarnę i dam info - najwyżej się je zmieni .
 8. Tak plugin był który dodaje lvl , ale nie działał tak sprawnie jak o tym się mówi/pisze - Będzie lepszy /freelvl (ustawię info przy wejściu na serwer gracz o tym będzie informowany) . Serek to co napisałeś jak nitro nosem xd spoko ;D - Możemy zrobić , klasycznego Cod ale będzie trzeba zaczynać od podstaw - czyli tworzyć opisywać dodawać klasy i od podstaw jeszcze raz pisze xD tzn Wsparcie ogniowe staty [...] przelicznik [...] opis [...] . Jeżeli będziecie skłonni pomóc jak w tym momencie tylko 22godziny temu , to daMY radę . Co do ekipy serwera , przydało by się żeby na serwerze się "działo" czyli mikro , beka , rywalizacja .
 9. Klany , są wyłączone ze względu na to że w klanach przeważnie była elita serwera premka , vip + za full ulepszony klan statystyki i większy exp . Ewentualnie będziecie mogli ulepszyć system klanów , gdy Darker wstawi ss'y Menu klanów . Lub już teraz przedstawić jak to widzicie ;D . Edit Mamy osoby które znają się na tych skinach z go ? I ew za ktore podmienić/dodać z obecnych . Ja ich wgl nie ogarniam.
 10. Ludzie między innymi wychodzą , bo wyczuwają przepaść między lvl/skillem często coś takiego zauważam (teraz wiem , że nie jestem sam) . Ale na to raczej nic nie porazimy grasz=lvl , a to drugie trzeba mieć xD . Z Reklamą myślę , że trzeba wystartować jak najszybciej ale jeżeli to nie pomoże - Będę bezradny . (edit) Będziemy *
 11. Możliwe do zrobienia , tylko żeby potem nie było że Kapitan wyróżnia się na tle klas - lub może zabijać z "daleka" i "bliska" .
 12. Zgadzam sie ze skarga serka ale tez wez pod uwage ze jako najsatrszy na tym serwie siedze dosyc dlugo i w miare oganriam amx wiec prosze o rozwazenie mego powrotu do grona adminow

  1. Kasia!

   Kasia!

   To nadal nie jest PW. ;)

 13. siema dlaczego nie mam admina ??

  1. (Pl)BoBo
  2. Kasia!

   Kasia!

   Tak btw to nie jest PW. ;)

 14. Jest tak samo , zależy to od przypadku ;d @S3ReK nie mnie to oceniać , ale już wyjaśniłem .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines