Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanko DiamentowY


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:DiamentowY | n0 sk!LL~T3aM|

 

2. Imię:Mateusz

 

3. Wiek:19

 

4. Znajomość AMX (1-10): 9

 

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

 

6. Składka: Tak

 

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/DiamentowY%20%7C%20n0%20sk%21LL~T3aM%7C/193.33.177.101:27156/

 

8. Parę słów o sobie **:Cześć, jestem Mateusz, mam 19 lat. Lubię grać w csa, w którego gram już około 2 lat. Niedawno zacząłem grać na ODD2, i szczerze mówiąc spodobał mi się serwer. Jeżdżę Golfem, mam zamiar kupić nowe auto xd.

 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Widzę, że Karol potrzebuje adminów, zwłaszcza aktywnych. Ja jestem aktualnie dosyć czesto na serwie, jak i na forum.

 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie

 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1-2 h dziennie

 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w weekendy od 16-23, w dni robocze od 12-24 z przerwami

 

13. Staż w Counter-Strike 1.6:2 lata

 

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

 

------------------------------------

 

@edit

@ moje GT jest o wiele lepsze od Twojego.. Nie chciałem tego robić ale zmusiles mnie do tego. Twoje gt:http://www.gametracker.com/player/mako./193.33.177.101:27156/ porównaj sobie twój tydzień z moim i dopiero pisz... ;)

 

@@Gerlo na tym serwie 90% nie ma steam, a jest plug-in pozwalający na rozmowy steam-ns więc to nie problem.

Edytowane przez DiamentowY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę Golfem, mam zamiar kupić nowe auto xd.

 

Jeżdżę golfem, kupię nowe auto czyt. golfa II  :D

 

Hmm masz straszne parcie na admina, co jakiś czas widzę Twoje podanie, byłoby oki gdyby był to jeden serwer i chciałbyś admina tu konkretnie, ale wydaję mi się, że jest to na zasadzie aby admin.. Reasumujac niestety jestem na Nie ponieważ..

 

- Nie odróżniasz cziterów, zgłaszasz czystych graczy.

- Z kulturą na bakier, irytuję mnie ten ciągły lament o brak "infa" gdy ono jest od innych graczy, nie wiem słuchawki włącz albo uszka tam wiesz..  :pije:

- Podanie napisane na "odwal się".

- Brak STEAM.

 

Starczy, wybacz że wyraziłem się tak dobitnie, ale chcę byś coś załapał bo zaczynasz być natarczywy :( Pozdrawiam.

Edytowane przez Gerlo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

- spamisz na sayu

- ciągle Ci się coś nie podoba;

- nie masz steam

- nawet jak admin jest, to traktujesz to tak, jakby go nie było;

- twoja kultura też nie powala

- ciągle się irytujesz, a admin powinien cechować się cierpliwością

- zgłaszasz każdego, kto Cię zabije

- GT jest śmieszne

- piszesz, ze możesz poświęcać 1-2h dziennie, a ja będąc na serwerze nie widzę Cię "za długo"

- może i Karol potrzebuje aktywnych graczy, ale TY zbyt byś nim nie był.

- pchasz się do wszystkiego, zdecyduj się w końcu i obierz jeden CEL.

- nie przestrzegasz regulaminu serwera dotyczącego respienia;

- ktoś Ci napisał trochę prawdy pod podaniem, a Ty oczywiście kontra i atak.

Edytowane przez Xena
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale dla mnie też nie byli łaskawi.. Jestem na nie..

 

GT słabe nawet słabiutkie , największy minus to oczywiście jest STEAM.

 

Moim zdaniem gracze bez steam nie powinni w ogóle składać podań ( moje zdanie )

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie
- GT słabe jak na kogoś piszącego podanie
- Brak steam
- Nie ogarniasz w ogóle cheaterów, zgłaszasz ludzi, którzy ledwo co myszką ruszają i chodzą a jak już ktoś Cię zabije to ma wh..
- wszędzie się pchasz, znowu...

ps. nie czepiaj się mojego GT, bo istnieje coś takiego jak nieobecność, to tak już zapobiegawczo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Karol potrzebuje adminów, zwłaszcza aktywnych. Ja jestem aktualnie dosyć czesto na serwie, jak i na forum.

 

A powiedz mi po czym wywnioskowałeś, że Karol szuka adminów na serwer? Poza tym, przecież to logiczne, nawet jeśli szukałby adminów, to tylko AKTYWNYCH, bo po co komu admin, który nie będzie grał? 

 

Kolejna sprawa, brak steam i wbrew temu:

 

@@Gerlo na tym serwie 90% nie ma steam, a jest plug-in pozwalający na rozmowy steam-ns więc to nie problem.

to jest problem, bo na tym serwerze są też gracze steam, który być może (nawet na pewno), będą chcieli mieć z tobą (jak i resztą adminów) kontakt w razie gdyby na serwerze panował chaos. I przede wszystkim jest to pewne zabezpieczenie, bo przynajmniej jak odpalisz się na steamie, to każdy będzie wiedział, że cheat'owałeś.

 

I tak jak napisał @ podanie kpina, gt kpina, oraz porównywanie swojego GT do GT jakiegoś admina, który może mieć nieobecność to już nie jest żałosne, jak fakt pisania podań wszędzie. To po prostu szczyt debilizmu.

 

Na nie.  

Edytowane przez Pawko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie
-Nie potrafisz odróżnić cheatera od normalnego gracza na poziomie 
-Umiejętnościami gry daleko odbiegasz od przeciętnego gracza
-Brak steam
 

 

 

. Znajomość AMX (1-10): 9

Śmię wątpić w to czy chociaż Twoja wiedza z obsługi menu admina jest na poziomie podstawowym
 

 


8. Parę słów o sobie **:Cześć, jestem Mateusz, mam 19 lat. Lubię grać w csa, w którego gram już około 2 lat. Niedawno zacząłem grać na ODD2, i szczerze mówiąc spodobał mi się serwer. Jeżdżę Golfem, mam zamiar kupić nowe auto xd.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Widzę, że Karol potrzebuje adminów, zwłaszcza aktywnych. Ja jestem aktualnie dosyć czesto na serwie, jak i na forum.



A co nas interesuje czym jeździsz i co masz zamiar kupić.. czytania zdań ze zrozumieniem uczą w szkole podstawowej..
Adminów potrzeba ale takich co ogarniają a nie takich co nie potrafią ocenić gracza tylko pierwsze co to ss i ban za rzekome wh.

Grałem z toba na aim/awp i co ciebie zabiłem to płakałeś że niby jestem odpalony, na steam mam ponad 7k godzin przegrane w 1,6, w csgo mam ok 5k godzin, gram łącznie ok 15 lat.

Nigdy nie popierałem adminów ns i wciąż jestem tego samego zdania.. konto steam kupisz za 10zł

tyle ode nie, ciao

Edytowane przez Monki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż mogę napisać gdy wszyscy są na Nie.

Ale z drugiej strony zastanawia mnie Twoja osoba. Nie znam Cię ale widzę twoje podania tu i tam. Zawsze towarzyszy im fala hejtu :v . Masz Vipa na serwie i na forum . Posiadasz Donatora czyli można założyć ze dokładasz się do rozwoju forum. Swoją sprawa jest ze słabo znasz się na czitach i ich rozpoznawaniu. Bylem tego swiadkiem. Mam dylemat bo mogę napisać proste Nie i tyle. Ale lubie wyzwania . Dam Ci admina na tydzień. równo za 7 dni otworze dyskusje czy Ci go zostawić czy nie. zadaniem dla Ciebie jest ogarniecie nie tylko admina , ale zjednanie sobie reszty. Będzie to swoisty test . Jak go nie zdasz to daj sobie spokój z kolejnymi podaniami ....

 

po rangę zgłoś się na pw / steam .

aktualnie jestem w pracy będę wieczorem.

 

Witaj w drużynie Panie Diamentowy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało przyjęte.<br />Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie <a href="http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/">Nie masz rangi wejdź</a><br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności