Jump to content

Podanie na Administratora


RaXo#

Recommended Posts

1. Serwer:[PL] CS-Classic.pl [FFA][VIP]PUKAWKA.PL2. Nick:RaXo#3. Imię:Dominik4. Wiek:215. Znajomość Amxx(0/10):10/106. Mikrofon(Tak/Nie):TAK7. Składka(Tak/Nie):Oczywiście że tak w zależności od wymagań po 40 zł/miesiecznie8. Czas spędzony na forum:zaledwie kilka godzin :) 9. Opisać siebie:Miły , pogodny , lubiacy grać w CS [gram od 5lat ]10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:Dużo czasu spędzam na serwerze FFA okolo 5 godzin dziennie i bardzo często zdarza sie jakis odpalony człowiek , lecz brak adminów :)11. Linki do reklam:

http://forum.cs-classic.pl/ 

http://pukawka.pl/

12. Co zrobisz gdy:-Ktoś używa dopalaczy;Wallhack, Speedhack, AIM Ban Pernamentny-Gdy ktoś nadużywa micro;Ban od5-30 min-Nadużywa Kultury na serwerze;Ban od 5-30 min [w zależnosci jak sytuacja bedzie sie powtarzala ban na wiekszy okres czasu :)13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):No Steam

Link to comment
Share on other sites

10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:Dużo czasu spędzam na serwerze FFA okolo 5 godzin dziennie i bardzo często zdarza sie jakis odpalony człowiek , lecz brak adminów :)

 

Na serwerze masz przegrane 5 h tylko, czyli wynia z tego że dopiero dziś bądź wczoraj zacząłeś grać, jak grasz te 5 h dziennie ;)

 

-reklamy -

-wiek +

-ns -

-składka +

-godziny-

 

Jakbyś przegrał chociaż te 10h przegrał to było by git, narazie neutral.

Link to comment
Share on other sites

Guest Blip ^
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Admin only steamJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy