Skocz do zawartości

reHLDS - Wasze opinie


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Piszę ten post by poinformować was o istniejącym zastępstwie dla HLDS. Jest to ReHLDS.

 

Tutaj możecie o nim przeczytać https://amxx.pl/topic/156195-rehlds-czyli-nowe-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-lepsza-wydajno%C5%9B%C4%87-antycheat/

Główną zaletą jest to, że zmniejsza obciążenie serwera, ma wbudowaną opcję wykrywania plików (można dopasować sobie samemu wykrywanie plików) oraz inne opcje które znajdują się w HLDS.

Nie wszystkie pluginy muszą być z nim kompatybilne, ale raczej większość działa, więc chciałbym się zapytać czy chcielibyście bym wprowadził coś takiego na serwery.

 

Wiele topowych serwerów w Polsce (i na świecie) korzysta z tego i działa to wyśmienicie. Efekt tego oto modułu jest zadowalający, potrafi wykryć wiele czitów, które można albo łapać po naziwe, albo sprawdzać ich kod. Lista czitów też jest ciągle aktualizowana, więc sprawuje się to świetnie na wielu polskich serwerach.

 

Czekam na Wasze opinie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem rehlds nie wspiera orpheu, są jedynie okrojone zamienniki. Bez tego to trochę jak bez ręki :v Można dać na próbę.
Aaa i świetną opcją jest łapanie cheatów przez kod, z tego co czytam można samemu to aktualizować więc na pewno bardzo przydatna rzecz.

@
My nie jesteś zwykłymi graczami :D Ale podtrzymuję, że można dać na próbę.

 

@@-_- Podejrzewam, że wiele osób nie wie o czym mowa XD

Edytowane przez rewox
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem rehlds nie wspiera orpheu, są jedynie okrojone zamienniki. Bez tego to trochę jak bez ręki :v Można dać na próbę.

Aaa i świetną opcją jest łapanie cheatów przez kod, z tego co czytam można samemu to aktualizować więc na pewno bardzo przydatna rzecz.

Zwykły gracz nie będzie widział różnicy, tu chodzi o wykorzystanie modułu przy pisaniu pluginu.

 

Na test można dać i zobaczyć jak będzie działać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Na serwerach brakuje adminów a naprawdę zdarzają się czasem takie przypadki że antycheat by je wyłapał. Poza tym z tego co przeczytałem jest szansa zwiększyć trochę wydajność, może skończą się lagi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Został wprowadzony na ZM. Obyło się bez większych problemów.

Postaram się by znalazł się niedługo na DD2, COD i CS:GO MOD, a potem na reszcie serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Właściciel

Nie, miałem dodać, ale nastąpiły pewne problemy, a potem nie miałem czasu.

Potrzebuje na to więcej czasu, a gracze na DD2 są prawie zawsze, a ostatnio po prostu mam sporo spraw na głowie i nie jestem w stanie tego zrobić w nocy.

Postaram się coś na weekend ogarnąć i dam tutaj notkę

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chyba coś jest źle ustawione bo gość dostał bana za OpenGL 32 bit.

http://amxbansss.gameclan.pl/bans/8234.html

 

1.2.1 Zabrania się grania na grafice 16'bitowej (Software oraz D3D).

 

2. Ranking się zresetował.

Edytowane przez REBIOv13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chyba coś jest źle ustawione bo gość dostał bana za OpenGL 32 bit.

http://amxbansss.gameclan.pl/bans/8234.html

 

1.2.1 Zabrania się grania na grafice 16'bitowej (Software oraz D3D).

 

2. Ranking się zresetował.

 

Zrestartował się ranking do zera? (topka?)

 

Bo jak tak to na FFA jest co jakis czas ten sam problem z zerowaniem rankingu nie wiem czemu:/

 

występują też dziwne lagi na FFA i ciągle nie wiem czyja to wina jest:/

 

Był kiedyś taki temat o monitorowaniu serwerów przez jakiś programik i wklejaniu logów Karolowi warto ten temat wkleić tutaj żeby każdy z nas spróbował sprawdzać serwery i logi dawać szczególnie gdy zaczynają się te przycinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przecież to już naprawiłem

Co do lagów, to proszę korzystać z tematu odnosnie lagów, bo pukawka nic mi nie pomoże bez wykresu xD

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/28250-problem-z-pingiem-na-naszych-serwerach/ 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

I tak ograniczyłem go dość mocno, bo usunąłem banowanie za różnego rodzaju protectory i za niektóre pliki, które w sumie nie są aż tak mocnymi czitami, który jest niewykrywalny xd
tak to by banowało w ciągu dnia nawet do 100 osób

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności