Skocz do zawartości

Ranga Promotora


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy temat był już poruszany, ale od niedawna mamy taką rangę jak promotor. Przydalobysie dodać ją do rang na forum, i trochę objaśnic za co jest ona przyznawana i komu. Przy okazji porusze temat Donatora i vipa ponieważ mają podobne mozliwosci. Chodzi o to że Vip ma większe możliwości od donatora na forum, a Vip jest przecież ranga dodatkowa, którą trzeba co miesiąc kupować a donator jest na stałe tła tych co dali chociaz te 2 zł. Wg mnie to właśnie donator powinien mieć większe możliwości jeśli chodzi np o ilość wiadomości w skrzynce czy wielkość sygnaturki.

 

Więc w takim razie temat do zamkniecia

Edytowane przez DiamentowY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Donator jest dla osób, które wspomagały nas bezinteresownie (minimum 15 zł, ta poprzeczka została teraz zwiększona do 30 zł, bo jest Was sporo) i jest na ZAWSZE, a VIP jest rangą, która kosztuje mniej (3zł/3,5 zł za miesiąc) i jest lepsza, bo nie jest na zawsze, osoby mogą nas wspierać częściej.

Jeżeli Donator byłby lepszy, to ludzie wpłacaliby tylko 30 zł na donatora i mieliby rangę na zawsze, a wtedy VIP byłby bezużyteczny.

 

Zresztą te rangi "premium" i tak będę musiał poprawić, bo to jak teraz to wygląda niekoniecznie mi się podoba.

 

Promotor będzie opisany w niedługim czasie

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności