Skocz do zawartości

[Skarga] SZAKAL // Admin


DamianiatkoBBc)

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 


SKARGA NA SZAKALA

 

=====================


ZGŁOSZENIE ZA NIEKOMPETENCJE


======================



Wzor skargi:
1.Twoj Nick: ~BHeatG~
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: SZAKAL
4.IP/SID oskarzanego*: ----------------
5.Data i godzina: 10.40
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):

[CSC]-------------------------------------[CSC]
||| Zostales zbanowany!
||| Nick: ~BHeatG~
||| IP: 89.161.15.85
||| Steam ID: STEAM_ID_LAN
||| Powod: Wrzuc screeny na forum
||| Nalozono: 18.09.2016 - 10:19:43
||| Czas bana: zawsze
||| Mapa: map
||| Pozostalo:
||| Ban wygasa: Nigdy
[CSC]-------------------------------

7.Opis sytuacji:

Ban za Wh którego nie mam bez zrobienia ss'ów BO JAKIMŚ POWODEM NIE MA ICH W FOLDERZE tym bardziej że nie miałem wiadomości na chacie *ADMIN ZROBIŁ CI SS'y czy jak to jest na serwerze* ...... ??

Powód bana na amxbans to "Wallhack" z tego co widzę to większość ma "Wstaw ss'y" czyli coś jest nie tak c'nie?

NP.
Powód WallHack
Powód Wrzuc screeny na forum

Czasem może wkurzyć fakt że wchodzę na serwer 1 dnia dostaje bana po 5 minutach gry SPOKO dostaje UB ... next dnia wchodzę gram 5 minut i BAN kolejny nie no spoko. Tak to wygląda cały czas... Admin dał mi kolejnego bana gram na serwie od roku dostałem już z 6 banów (jak nie więcej) na tym serwerze... kiedyś nawet od SZAKALA
Ostatnio miałem przerwę bo szkoła się zaczęła więc nie miałem tyle czasu żeby codziennie wchodzić ...
Wchodzę znowu i co się okazuje?!

Dzisiejszy Ban... http://forum.cs-classic.pl/topic/51703-brak-ssów-bheatg-powód-wstaw-ssy/

Wczoraj Ban... http://forum.cs-clas...-bheatg-dd2-16/

PO 1 Admin zbanował mnie bez ss'ów dająć powód "Wstaw ss'y" to chyba nie jest normalne....
PO 2 Jest niekompetentny skoro gram na serwerze nie 1 raz tylko ROK więc powinien znać graczy.....
PO 3 WCZORAJ MIAŁEM BANA tak ciężko RUSZYĆ dupę i sprawdzić IP albo choćby FORUM i zapoznać się z osobami zbanowanymi?!
PO 4 Skoro admin Banuje lepszych graczy bo myśli "O KURDE ON ZABIJA LEPIEJ ODE MNIE I GRA NA SŁUCH A JA TAK NIE UMIEM BO NIE MAM USZU" To chyba nie jest normalne?!

DZIĘKI ZA POMOC <3 Pozdrawiam DamianiatkoBBc)

=====================


ZGŁOSZENIE ZA NIEKOMPETENCJE


======================

 

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 

Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

 

Uwielbiam tematy.
Skargę napisałeś w dziale ts3 zamknęła ją Pynia która nie ma uprawnień do przenoszenia tematów w działy innych serwerów. Tak więc proszę się nie czepiać bo już wystarczająco na sb się nastrzępiłeś.

 

Po 1 coś takiego jest niemożliwe, znaczy niby możliwe ale zdarza się cudem raz na 100 lat
Po 2 Rok? Widziałem Cię przez ten czas na serwerze może ze 3 razy. Zmieniasz nicki na ns kto za tym dojdzie. Poza tym nie tacy stali gracze już tutaj lecieli za wh.
Po 3 To że wczoraj byłeś czysty nie znaczy że dziś też będziesz. Widzę że ciężko pojąć.
Po 4 nie wiem czy jesteś taki lepszy bo jak Cię widziałem to skill raczej średnio XDD
Skarga wgl bez sensu Monki Ci napisał że admin ma 24h na wrzucenie demka. Do zamknięcia bez spamu :v


A jednak możliwe i to chyba nie jest mój ani serwera błąd?

 

Grałem na 2 nickach... DamianiatkoBBc) i ~BHeatG~

 

To nie jest 2 raz kiedy dostaje bana na tym serwerze dostałem ich już tutaj z 6... i każdy dostaje po chwili grania a potem szanownie muszę wstawiać SS'Y i czekać aż ktoś sprawdzi i da UB... jak nie będzie sprawdzał demka bo przecież te 24 h....

 

A co do skill'a może nie widziałeś jak gram kiedy coś strzelam bo np wczoraj grałem jak gówno przynajmniej po 23... jak wszedłem na serwer po czym jakoś grając 1 vs 2 zacząłem walić banie co każdą rundę nawet odwracając się o 180* (na plecy jakby ktoś nie wiedział ) A skoro admin sądzi że mam wh to chyba muszę grać lepiej niż średnia bo jak patrze to ci średni bana nie dostają c'nie? ;p

 

 

Ss'y są robione automatyczynie. Więc nie ma opcji, że ich nie dostałeś. Skarga do odrzucenia.

 

Czasem trzeba sprawdzić nawet stałych graczy. :)

 

SS'y zawsze miałem wczoraj też ... dziś mam inny powód bana niż zawsze na amxbans sprawdz sobie że wczoraj miałem "Wstaw screen'y na cs-classic"

 

WCZORAJSZY BAN http://amxbans.cs-classic.pl/bans/746.html
DZISIEJSZY BAN http://amxbans.cs-classic.pl/bans/898.html

 

poza tym "CZASEM trzeba sprawdzić nawet stałych graczy" to chyba trochę za często... nie często gram na tym serwerze a jak wchodzę to po 5 minutach dostaje bana..?? I jaki jest w tym sens? Tak jak napisał Monki

 

Mako zobacz sobie jego tematy, był ok 6x banowany w ciagu roku jak nie wiecej

 


Mhm teraz mam bana za *wallhack" Ale jak go dostałem to w konsoli od razu po wywaleniu mnie z serwera było to co wwaliłem na forum :p

 

Dobra sprawa rozwiązana mam nadzieję ze się to nie powtórzy...

 

Pozdrawiam DamianiatkoBBc) // ~BHeatG~

Edytowane przez Q♥een
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tematy. 

 

 

Skoro administracja forum jest taka miła zamyka mi temat skargi i mówi że ich wkurwiam to tutaj zgłoszę SZAKALA za niekompetencje ...   :) <3

Skargę napisałeś w dziale ts3 zamknęła ją Pynia która nie ma uprawnień do przenoszenia tematów w działy innych serwerów. Tak więc proszę się nie czepiać bo już wystarczająco na sb się nastrzępiłeś. 

 

 

PO 1 Admin zbanował mnie bez ss'ów dająć powód "Wstaw ss'y" to chyba nie jest normalne....

PO 2 Jest niekompetentny skoro gram na serwerze nie 1 raz tylko ROK więc powinien znać graczy..... 

PO 3 WCZORAJ MIAŁEM BANA tak ciężko RUSZYĆ dupę i sprawdzić IP albo choćby FORUM i zapoznać się z osobami zbanowanymi?!

PO 4 Skoro admin Banuje lepszych graczy bo myśli "O KURDE ON ZABIJA LEPIEJ ODE MNIE I GRA NA SŁUCH A JA TAK NIE UMIEM BO NIE MAM USZU" To chyba nie jest normalne?!

Po 1 coś takiego jest niemożliwe, znaczy niby możliwe ale zdarza się cudem raz na 100 lat

Po 2 Rok? Widziałem Cię przez ten czas na serwerze może ze 3 razy. Zmieniasz nicki na ns kto za tym dojdzie. Poza tym nie tacy stali gracze już tutaj lecieli za wh.

Po 3 To że wczoraj byłeś czysty nie znaczy że dziś też będziesz. Widzę że ciężko pojąć.

Po 4 nie wiem czy jesteś taki lepszy bo jak Cię widziałem to skill raczej średnio XDD

Skarga wgl bez sensu Monki Ci napisał że admin ma 24h na wrzucenie demka. Do zamknięcia bez spamu :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin ma prawo nałożyć ci bana, a Ty masz prawo się od tej decyzji odwołać jeżeli uważasz, że niesłusznie admin podjął taką decyzję ;)

Ale co racja to racja, niektórzy powinni trochę częściej zaglądać na forum czy dana osoba była już banowana. Panowie pora trochę ogarnąć się i zacząć częściej wchodzić na forum i interesować się bo banując w ciągu 2 dni 3x tego samego gracza z ss to trochę lekka przesada. Jeżeli macie zdanie ,że jest odpalony to demko rozpiszcie, ssy nic nie dadzą.


Mako zobacz sobie jego tematy, był ok 6x banowany w ciagu roku jak nie wiecej

Zeus jak nie jesteś w temacie to się nie wypowiadaj , bo piszesz głupoty.. Zobacz na początek powód bana i w sql od ss  a dopiero później się wypowiadaj.

"Czasem trzeba sprawdzić nawet stałych graczy"

 

Od tego jest demko a nie robienie od uja razy ss, skoro 2x były czyste to ciągle będą czyste... ja pierdziele.. użyjcie mózgu do wypowiedzi.

Edytowane przez Monki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana z powodem Wallhack . Dowód : http://amxbans.cs-classic.pl/bans/898.html
Oczywiście jest możliwość, żeby admin dał własny powód bana tytułując go "Wstaw screeny na forum", ale przypuszczam byłby to jego ostatni ban na tej sieci.
Co do sprawdzania IP w amxbans i tematów UB to się z Tobą zgadzam. Naprawdę nie zajmuje to dużo czasu, a pozwala uniknąć niepotrzebnych skarg.
Rozmawiałem z adminem banującym, więc Twoje podanie o UB powinno za chwilę być rozwiązane. Jak dla mnie skarga trochę bezsensu, ale rozumiem Twoje rozjuszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban nie słusznie przyznany.Miała być zbanowana inna osoba przypadkowo zbanowałem ciebie.Przyznaje się do błędu i obiecuje że więcej się nie powtórzy.Postaram się żebyś jak najszybciej został odbanowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem dostałem bana na amx z powodem "Wallhack" choć po wywaleniu mnie z serwera miałem powód "wstaw ss'y" choć po ponownych połączeniach z serwerem mam napisane że ban jest jako "wallhack" sprawdźcie może banując kogoś z administracji na ns'ie tym samym sposobem co będzie od razu po banie w konsoli a co po chęci dołączenia  :p

W skrócie powód bana mi się zmienił więc możliwe że jest to sprawa serwera że po banie za wh wpisuje w powodzie od razu po wywaleniu że masz wstawić ssy

 

=====

W razie czego to już widzę że mam "edytować" ale tego nie mogę usunąć z tego co wiedzę więc meh tam :p  ... choć pod postem jest lepiej pisać bo po 1 łatwiej ogarnąć o czym mowa po 2 admini lepiej ogarneliby temat i by wiedzieli kiedy na co odpowiadam i nie musieliby patrzeć na 100000 edytacji

====

Edytowane przez DamianiatkoBBc)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Otrzymałeś UB. Zamykam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności