Jezusiu 0 Posted March 9, 2013 Share Posted March 9, 2013 Blip, jesteś naprawdę śmiesznym gościem, mówisz, że ja mam 12 lat? nie będę ci udowadniał, że tak nie jest to nie ja napierdzielam co 2 słowa błędy interpunkcyjne oraz ortograficzne. Chcę tylko ub. Regulamin? ciekawe kto pisał ten regulamin, jakiś 14 letni dzieciak ? Od kiedy jest za 1 bind i jeszcze przeprosiłem ban na stale ? Już wiem dlaczego tak słabo rozwinięty jest ten serwer. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Guest QueTTi Posted March 9, 2013 Share Posted March 9, 2013 Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: :-)Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts