Skocz do zawartości

Galeria Q♥een


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś namawiało mnie sporo osób na stworzenie własnej galerii także chcę pochwalić się moja dzisiejszą pracą.

Zajęło mi to 40 minut.

 

Proszę o wyrozumiałość oprócz sygnaturek nigdy nie zrobiłam pracy tego typu, to moja pierwsza. Krytyka mile widziana.

Ps. Wiem, że nie równo, powinno być do góry lekko xD 

 

pre_1474223076__cs1.png

 

Korzystałam jedynie z tych obrazków:

 

 

pre_1474223167__xx321312.png

 

 

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie efekt całkiem spoko, aczkolwiek mi trochę nie pasuję to, że to światło po lewej jest takie mocne, do tego dochodzi to, że można by było wycentrować ten obraz(to akurat nie jakieś super ważne, zależy od upodobań i to kółko wydaje się trochę spłaszczone(to akurat nie wiem czy zamierzony efekt :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy raz bawię się i próbuje zrobić zdjęcie na styl low poly, równo w godzinę zdążyłam zrobić tylko lub aż (zależy dla kogo) tyle:

 

pre_1474398856__2x.png

 

Szczerze, odpada mi ręka, a to dopiero 1/4 za mną. Robię samego wilka (walić tą panią na prawo xd)

 

pre_1474398903__1x.png

 

Jeszcze duuuuuuuuuuuużo pracy przede mną, ale daje Wam "przedsmak" tego co do tej pory zrobiłam xd A jeżeli ktoś nie wie każdy kwadrat robi się ręcznie.

 

 

Warto kończyć czy odpuścić? Zaznaczam jeszcze raz, że to również praca, która robię pierwszy raz, obejrzałam tylko poradnik. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skądś kojarzę te zdjęcie, nie miałaś go kiedyś na sygnaturce co? :p

 

Ogólnie to powodzenia i cierpliwości, póki co jest dobrze, ale to najłatwiejszy kawałek za tobą :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie oficjalnie skończona praca, zajęło mi to 4 godziny (od 20 do 1 ; 4 godziny to same trójkąty, a 5'ta godzina to przy tym co było sama przyjemność i kolorowanie wilka), robiłam to również pierwszy raz, a napis dla odwrócenia uwagi xD Niestety na zdjęciu pani zasłania mi twarz wilka. Może kiedyś dokończę jego w 100% bo trochę poprawek wymaga, ale po tylu godzinach roboty, szczerze długo tej pracy nie odpalę ponownie.

 

Na pewno to nie jest robota dla osób, które są niecierpliwe. Dużo mi pomógł tutaj skrypt, który mi ustawiał pośredni kolor bo gdybym musiała ręcznie jeszcze kolory dobierać to by zajęło to dużo więcej. Wszystkie te trójkąty trzeba robić ręcznie, następnie kolor wybrać, wylać go i od nowa aż do końca.

 

pre_1474459584__wilkx.png

 

 

Korzystałam jedynie z tych obrazków

 

 

pre_1474458216__kon.png

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłaś na sb o krytykę tak więc jest i już Cię wyśmiewam, niestety nie za pracę, chociaż tu faktycznie szkoda tej główki wilka gdyż ta "grzywa" świetnie wygląda z lewej strony, może gdybyś to "Q" powiększyła i przykleiła do głowy hmm? :) Ale do rzeczy chciałbym skrytykować i wyśmiać Twoją matematykę arytmetykę, jeśli uczyła Cię niej jakaś atrakcyjna Pani to daj numer, poskarżę się! Liczyłem na kalkulatorze i na palcach od nóg i nijak nie wychodzi mi 4h od 20 do 1, to jest 5 bitych godzin moja droga, PALA! haha pozdrawiam świetna robota, mi by się nie chciało :)

Edytowane przez Gerlo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiem, że widzicie te bannery codziennie prócz pierwszego, ale są to moje "najnowsze bannery także wstawić do galerii zawsze warto. ;d

 

3. pre_1475337026__dd2.png

 

4. pre_1474136593__donator.png

 

5. pre_1468711123__pre_1467554295__st3.png

 

Dodam tyle, że te bannery nie są może pierwszej klasy, ale porównując do baneru, który zrobiłam z pół roku temu widać "przeskok" w tym co umiałam wtedy, a teraz.

 

 

pre_1443038115__facbok.png

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Besiiii, a myślałaś może nad odświeżeniem wszystkich banerów na naszym forum? ;3 

 

Wiem, że to nie lada wyzwanie i pewnie zajmujące czas, ale tak ogólnie pytam, co do prac 9/10  :klania:

 

Najbardziej mi się podoba 4, oporowo Tobie wyszedł  :wub: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie oficjalnie skończona praca, zajęło mi to 4 godziny (od 20 do 1 ; 4 godziny to same trójkąty, a 5'ta godzina to przy tym co było sama przyjemność i kolorowanie wilka), robiłam to również pierwszy raz, a napis dla odwrócenia uwagi xD Niestety na zdjęciu pani zasłania mi twarz wilka. Może kiedyś dokończę jego w 100% bo trochę poprawek wymaga, ale po tylu godzinach roboty, szczerze długo tej pracy nie odpalę ponownie.

 

Na pewno to nie jest robota dla osób, które są niecierpliwe. Dużo mi pomógł tutaj skrypt, który mi ustawiał pośredni kolor bo gdybym musiała ręcznie jeszcze kolory dobierać to by zajęło to dużo więcej. Wszystkie te trójkąty trzeba robić ręcznie, następnie kolor wybrać, wylać go i od nowa aż do końca.

 

pre_1474459584__wilkx.png

 

 

Korzystałam jedynie z tych obrazków

 

 

pre_1474458216__kon.png

 

 

Bardzo ladna praca , mi by sie nie chicalo tak dlugo przy tym grzebac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja mogę napisać. Jak dla mnie robisz świetne prace, które są bardzo kreatywne (sam fakt tego wilka. Ja sama bym się tego nie ruszała, bo bym nie miała cierpliwości xD). Sam fakt, że założyłam galerie naprawdę cieszy moje oko, bo lubię oglądać Twoje prace. Bardzo wpadają w mój gust, naprawdę. Szkol się na tych studiach i więcej takich cudownych prac :wub:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobra bo tak cicho, nie mam nowych prac, ale podzielę się tymi, które już wcześniej wykonywałam i mam na kompie.   DZIŚ Sygnaturki i jej historia (może kogoś to zainteresuje)

 

To pierwsza sygnaturka jaką wykonałam już huhu dawno, miałam jej kilka wersji, niestety mam tyle folderów na kompie, że tylko znalazłam tą i postanowiłam do niej wrócić. Prócz efektów są tutaj dwa różne obrazki, po nałożeniu ich na siebie zauważyłam, że te wilki są prawie takie same i postanowiłam jego "cień" (a przynajmniej ja sobie wmawiam, ze zrobiłam cień xD ) pozostawić.

 

7. pre_1478355301__wilksygna.png

 

8. pre_1470356751__999c.png

 

 

PONIŻEJ  WERSJA POWSTANIA SYGNATURKI, JEŻELI KTOŚ JEST CIEKAWY !

 

 

 

Zobaczyłam podobną wersję gdzieś po drodze i pomyślałam, kurde, fajne zrobię sobię coś takiego, tych wersji mam sporo jednak wstawię tą gdyż miała być tą "finalną" 

pre_1478355746__sygnaxxxxx1.png

 

Niestety uznałam, ze tej wersji brakuje czegoś takiego "WOW" i postanowiłam zmienić swoją koncepcję i powstało...

 

pre_1478355852__88b.png

 

Niby już u celu jednak znów czułam, "kurde brakuje tutaj tej kropki nad i" No i powstały takie sygny:

 

pre_1478356055__99a.png

 

pre_1478356029__99.png

 

ZjemCie zwrócił uwagę na to, że kolor przypomina bardziej właściciela niż administatora i faktycznie tak było dlatego szybko zabrałam się i pobrałam rangę administatora.

 

 

pre_1478356069__999a.png

 

No i w wersji finalnej powstał ten wilk, który mi towarzyszył przez parę miesięcy jako moja sygna i zapewne do niej jeszcze wrócę.

 

pre_1470356751__999c.png

 

 

O dziwo te sygnaturki cieszyły się zainteresowaniem, niedługo po jej ustawieniu 3 osoby poprosiły mnie o wykonanie podobnej.

 

7. pre_1478356788__del.png

 

8. pre_1470774039__umciak3.png

 

Niestety nick S3rka z czcionką nie chciał się zgrać i musiałam dla jego nicku dać inną

 

9. pre_1474560465__s3.png

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności