Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - MowilaZeMa18.


MowilaZeMa18.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:MowilaZeMa18.

2. Imię:Michal

3. Wiek:18 teraz bedzie :D

4. Znajomość AMX (1-10):7

5. Sprawny i działający mikrofon:taj

6. Składka: tak


8. Parę słów o sobie **:Czesc , jestem Michal na tej oto sieci jestem od ponad roku , ucze sie w technikum (mechanik i elektromechanik) , to by bylo na tyle :) 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Poniewaz spedzam duzo czasu na serwerze , gracze mnie kojarzą ,a poza tym posiadalem juz admina i nikt nie narzekał , mysle ze przyda sie jeszcze pomoc przy banowaniu cheaterow i graczy bez kultury :) 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:STEAM_0:1:35136298 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 godzinki dziennie :) 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): wieczorem od 19 /20 , w weekendy od rana :) 

13. Staż w Counter-Strike 1.6: ok.4 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak , wiele razy :) 

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gt, które podałeś wynika, że grasz od 4 dni po długiej przerwie. Sądzę, że to stanowczo za mało.
Podanie jest przyzwoite, widać chęć do pomocy. Popraw aktywność i będzie ok.
Tymczasowo na nie.

 

@edit

/offtop

 

Trochę nie rozumiem toku myślenia niektórych adminów i graczy. Co do rzeczy ma to, że miał kiedyś admina? Nawet nie spojrzeliście na to gt.
Jeżeli podanie złożyłby nowy gracz z takim samym gt w ostatnim czasie to byście go pojechali i kazali spróbować za 2 tygodnie. Nie powinno być równych i równiejszych.

Edytowane przez rewox
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo co rewox. Niby duża aktywność ale w 4 dni w miesiącu xd

Widziałem Cię kilka razy, jesteś raczej cichy, nie udzielasz się na sayu myślę że mało graczy Cię zna.

Aktywność na forum też nie powala. 

Nadrób to i będzie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę poszperałem w sieci i znalazłem Twoje wcześniejsze podanie. :) http://forum.cs-classic.pl/topic/45774-podanie-mowilazema18/#entry276725

Z tego co pamiętam dobrze się sprawowałeś jako admin. U mnie masz TAK.

+ amx 

+ doświadczenie

+ kultura

+ byłeś adminem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym, podczas którego pokażesz czy ci zależy na adminie oraz poprawisz GT.
+amx
+doświadczenie
+niekonfliktowy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie

tyle co wrociles po przerwie i juz piszesz podanie, dla mnie to troche za wczesnie ;d pograj jeszcze chwile i wtedy pisz :D 

Aktywnosc na forum tez popraw ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to zastanowiłbym się na twoim miejscu @Damian? NL/PL nad zamknięciem tymczasowo rekrutacji, ponieważ jest aż 15 adminów, co powinno wystarczyć na ten serwer, przynajmniej wcześniej przy dużej liczbie adminów rekrutacja była anulowana przez @Miłosz za czasów, gdy był tutaj opiekunem. A jeżeli nawet nie, to przyjmować tych adminów co grają o godzinkach w których są luki na serwerze w administracji, tak aby był jak najwięcej monitorowany. 

 

Co do podania to na nie, powód zawarty w tym co wyżej napisałem, oraz grasz za mało imo, powinieneś przynajmniej z 2 tygodnie pograć, a dopiero po tym napisać podanie. 

Edytowane przez Pawko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to zastanowiłbym się na twoim miejscu @Damian? NL/PL nad zamknięciem tymczasowo rekrutacji, ponieważ jest aż 15 adminów, co powinno wystarczyć na ten serwer, przynajmniej wcześniej przy dużej liczbie adminów rekrutacja była anulowana przez @Miłosz za czasów, gdy był tutaj opiekunem. A jeżeli nawet nie, to przyjmować tych adminów co grają o godzinkach w których są luki na serwerze w administracji, tak aby był jak najwięcej monitorowany. 

 

Co do podania to na nie, powód zawarty w tym co wyżej napisałem, oraz grasz za mało imo, powinieneś przynajmniej z 2 tygodnie pograć, a dopiero po tym napisać podanie. 

Adminów brakuje tylko w godzinach porannych. Minimum 3 adminów na te godziny i można zamykać :P

 

Co do podania:

+Doświadczenie wynikające z bycia tutaj już adminem

+Steam, do łatwiejszego kontaktu gracz-admin

- Nadrób GT i widziałbym Twoje podanie za jakiś czas :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na Nie

Dlaczego?

- Na dr był z tobą problem bo mikro.

-GT SLABE jak na pisanie podania

- Z kulturą i cb ciężko.

 

 

 

ostatni pkt co do kultury , ja u niego jakoś nie widziałem nigdy jakiś bluzg , a Ty widzę że dostałeś bana przez kulturę .. 0_0

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni pkt co do kultury , ja u niego jakoś nie widziałem nigdy jakiś bluzg , a Ty widzę że dostałeś bana przez kulturę .. 0_0

Wypowiedziałeś się już raz to wystarczy. 24/7 na serwerze nie bywasz, więc nie wiesz co się dzieje. Może Diamentowy był świadkiem sytuacji jak gracza MowilaZeMa18 trochę poniosło?

 

A co do samego podania jestem na NIE.

-po pierwsze jest już dużo adminów a co za dużo to niezdrowo :-)

-brak aktywności w dziale only dd2

-słabo Cię znam

-GT (pograj jeszcze tydzień/ dwa i dopiero składaj podanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrób aktywność na forum i serwerze :) Udzielaj się na serwie a wtedy będę na tak bo do innych rzeczy się nie przypne :)

Tymczasowo na nie, popraw aktywność żebym zmienił decyzje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na Nie

Dlaczego?

- Na dr był z tobą problem bo mikro.

-GT SLABE jak na pisanie podania

- Z kulturą i cb ciężko.

Po 1 on nie gra na dr po 2 nie zauwazylem zeby byl niekulturalny , skad Ty masz takie info? Tak samo jak czity zglaszales zaden gracz zgloszony przez Ciebie nie byl odpalony :P

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności