Skocz do zawartości

Ankieta#1 Mała mapa


polaczekkkkkkkkkk

Wgranie nowej mapy  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy na serwer ma zostać wgrana mapa de_dust2_long?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Wychodzę z propozycją wgrania mapy de_dust2_long. Mapa była by grywana na serwerze, gdy liczba aktywnych graczy nie przekroczy 10 slotów. Według mnie będzie to fajne rozwiązanie, żeby gracze nie biegali po całej mapie szukając się, bo może to nudzić graczy. Co wy na to?

Zapraszam do oddawania głosów w ankiecie.

 

Zapraszam również do zapoznania się z drugą ankietą: http://forum.cs-classic.pl/topic/51929-ankieta2-regulamin/

 

Pozdrawiam polaczekkkkkkkkkk

 

 

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za!

Tylko ta mapa jakoś automatycznie się będzie zmieniać czy trza będzie napisać komendę mala mapa czy cuś?

I tak jak pisał diamentowy można też dodać de_dust2x2 i będzie jakieś vote ta czy ta mapka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby było załóżmy 8 graczy i by się zmieniło na tego longa, zagrało by się jedną mapkę i później weszło 4 graczy, zmieni się na dd2 normalne, po chwili znowu spadnie ilość graczy i zmieni się z powrotem na longa, jak to ma w zasadzie działać?

Bo takie czochranie mapami zniechęci lekko do gry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu widzę pomysły Prezesa :D

 

Jestem bardzo ZA, ponieważ co racja to racja są momenty że przydałaby się mała mapa, a z racji że jest to dd2 to musi być coś identycznego ale mini czyli dd2 long nadaje się idealnie :) ewentualnie jeszcze dd2_2x2 czy jakoś tak się nazywała ta mapka :P

 

tyle, że musi być coś co zmieni później mape jak gracze wejdą na większą np komenda "duza mapa" :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem sceptycznie nastawiony do tego pomysłu.. Raz, że jest to Only DD2 więc jest to zmiana jakby nie było głównego założenia, ale tu fakt bez admina CT może mieć problem z ganianiem się po bs-ach z "cwanymi" TT, także może to być fajne rozwiązanie. Po drugie 5vs5 to gra się mixy na oba bs-y dlatego tu sugerowałbym zmniejszenie tej ilości do max 6 slotów aktywnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za wgraniem ,ale nie tylko longa ,proponuje inne mapy jak np: de_dust4ever,de_dust czy de_dust2x2 ,4-5map dust często grywanych przez graczy ,urozmaici to serwer to raz a nie każdy chce cały dzień grać na jednej mapie ,nawet de_dustyaztec to nie głupi pomysł pomimo tego że to zwykła mapa aztec z teksturami dust'a to jest ona dobrze grywalna ,polaczek zastanów się z Damianem nad tym :) 
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mam wątpliwości. Załóżmy że gramy dd2 i jest ponad 10 osób, później spada ilość graczy do 9, mapa się zmienia na małą. Po chwili znów jest co najmniej 10 osób i znów się zmienia na normalną. Czy jeśli już mapa się zmieni to zostanie rozegrana w pełnym czasie przeznaczonym na mapę czy też jakiś plugin będzie tak co chwile w trakcie rozgrywki zmieniał mapy z powodu ilości graczy?

Druga sprawa jest taka, że jeśli mapa już się zmieni na małą to takowa raczej nie przyciągnie większej ilości osób, bo te mini mapy najnormalniej w świecie nie są atrakcyjne dla graczy. Bynajmniej nie mowie o stałych bywalcach, ale przygodnych według mnie odstraszy taka mini mapa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie ankiety:
Tak- 19 głosów

Nie- 7 głosów

 

Oczywiście chodziło mi o mapę de_dust2x2. I taka mapa zostanie też wgrana na serwer. Za zmianę mapy odpowiedzialni będą admini. Gdy liczba osób będzie mniejsza niż 10 mapa będzie zmieniana aż do momentu większej ilości graczy :)

Zapraszam również do wzięcia udziału w nowym konkursie (http://forum.cs-classic.pl/topic/52060-konkurs-konkurs-konkurs/).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności