Skocz do zawartości

Ankieta#2 Regulamin


polaczekkkkkkkkkk

Zmiana w regulaminie  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz zniesienia zakazu kampienia na respie TT?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Chciałbym poruszyć kwestię zmiany jednego z ważniejszych punktów w regulaminie, a mianowicie "2.6 Zakaz kampienia na respie tt od 1:30". Wychodzę z propozycją, aby znieść ten punkt regulaminu. Dozwolone będzie kampienie na respie TT, jeżeli nie zakłóci to w żaden sposób wykonywania celów mapy. Tylko, żeby się nie okazało wielkie zdziwienie jak admin wykopie z serwera gracza, który kampi zamiast iść po pakę :). Chciałbym poznać wasze opinie na ten temat :)

Wpadliśmy z Damianem na pomysł stworzenia małego konkursu przy okazji jednej z ważniejszych zmian na serwerze. A mianowicie:
Po zakończeniu głosowania spośród osób, które oddały głos zostanie wylosowana jedna osoba, która może wygrać VIP'a na okres jednego miesiąca. Udziału w losowaniu nie będą brali admini. Zapraszam do głosowanie :)

Zapraszam również do zapoznania się z drugą ankietą: http://forum.cs-classic.pl/topic/51927-ankieta1-ma%C5%82a-mapa/#entry316542

Pozdrawiam polaczekkkkkkkkkk
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwny tej opcji. Ludzie Będą na tym korzystać i kampic cała mapę. To nie jest dobry pomysł.

 

DuNg jeżeli taka zmiana wejdzie w życie gra stanie się jednostronna. W takim sensie ze albo ct będzie szukać o całej mapie tt żeby dostać pake i padna na respie tt.

 

@ Edit

Polaczek mu chdzi N coś jak licznik kampienia, czyli od startu rundy graczowi co stoi w obrębie respa nalicza sekundy np. 90 i po upływie tego czasu go zabija

Edytowane przez DiamentowY :*
Nie wiem czy grałeś na tym serwerze parę miesięcy wstecz. W tamtym okresie był dozwolony rasz i kampienie. Nie przeszkadzało to nikomu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwna zniesieniu RESPA, ponieważ nikt z CT nie przeszedłby środkiem, bo dostałby od razu bańkę z awp. Poza tym, chętnie bym dołożyła do regulaminu zakaz kampienia z AWP przy skrzynce jak schodzi się w dół z respa TT; zauważyłam, że gracze chcąc ominąć respa, schodzą nieco niewiele niżej w dół i tam teraz sobie walą z awp na każdego, który wychodzi z anarchii. Wg mnie to też powinno się zaliczać do respa. Niektórzy, to tam stoją przez 3/4 mapy i czekają na łatwego fraga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie musimy być rozsądni więc kampienie TT - odpada i tak teraz jest to nadal problemem gdzie by można pisać wiersze :p Najlepiej to przydałby się plugin który by automatycznie zabijał TT na respie powyżej 1:30 i nie było by problemu i pretensji do admina, że zabił czy kicknął... to jest myśl :D

 

@@Edit:

 

Polaczekkk w sumie masz rację, że plugin by nie rozpoznał TT cofającego się po pakę :/ ale jest na to wyjście bo można wgrać plugin który przekazuje pake jak leży ona gdzieś.... :P

 

Jest też kwestia rashu CT - w sumie jest to do dupy bo CT rashuje czasami za bardzo i za szybko to też skłania TT do pozostania na respie...

Tę kwestię nalezy tez poruszyć i zrobił to już rewox na dole, więc może trzeba też wprowadzić zakas rashu CT poza anarchie i trupa i środek ? hmm warte rozważenia :D

Przypomnijmy sobię zasady mapki dd2 - TT ma podlozyć pakę i zatakować CT, a CT ma tylko utrzymać bs'y i rozbroić pakę - patrząc na to jednak zakaz kampienia TT i trzeba też dodać zakaz rashu CT :)

Edytowane przez QubaS
Czyli jak byś chciał cofnąć po pakę przez respa to liczysz się ze śmiercią?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście na NIE, kampienie na respie tt to jedna z głównych rzeczy, która mnie irytuję w rozgrywce. Pozwolimy kampić to CT nie wyjdzie z trupa bo są na respie TT, nie wyjdzie środkiem i galą bo kampią na respie TT, nie wyjdą z anarchii bo dostaną z "armaty".. Ktoś powie, że CT ma siedzieć na respie i czekać, ale nie róbmy z tego TeamPlay, rozgrywka ma być dynamiczna, a zezwolenie biwakowania pozbawi jej tego. Jak dla mnie pomysł chybiony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także na nie, aczkolwiek pozwalałbym na ewentualne kampienie w przypadku sporej przewagi i raszu ze strony CT. Wiadomo, że jak lepsi gracze są w CT, to zanim kogoś z nich przerzuci mają jednak sporą przewagę i mogą sobie pozwolić na rasz. W tym momencie nie kickowałbym TT, którzy ''nie wychodzą ze swojej połowy''. Zmieniłbym ten podpunkt regulaminu "2.6 Zakaz kampienia na respie tt od 1:30". na "2.6 Zakaz kampienia na respie tt od 1:30, za wyjątkiem wyraźnej dominacji CT" czy coś w tym stylu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to osobiście nie przeszkadza jestem w TT to kampie z awp ,jestem w CT to mi TT na respie nie przeszkadza ,to tylko gra a ludzie nie raz mają taki ból że ktoś ich zabije z tej awki że masakra :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak.
Dlaczego? Prosta sprawa - ct ma łatwiej. Są admini (nie będę pisał po nickach), którzy przestrzegają tego aż za bardzo. Skoro jest zakaz kampienia to dlaczego np by nie wprowadzić zakazu raszu ze strony ct? Sam często cofam się przez resp żeby zająć bardziej taktyczną pozycję bo jest to po prostu wygodniejsze. O co się głównie rozchodzi? O to, że ludzie płaczą bo nie mogą zraszować longa. Grajcie pasywniej i tyle. Dla mnie propozycja na bardzo duży +

@down

Totalny bezsens. Jak będę wracał z b po pakę przed np anarchię przez respa to mam dostać kicka? Ludzie prosta sprawa. Przestać raszować i nikt nie będzie na respie siedział. Tak naprawdę tylko osoby, które raszują longa/trupa płaczą o ten resp.

 

@edit2 Popieram w 100% luffiego, najlepsze rozwiązanie.

Edytowane przez rewox
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak i na Nie.Dlaczego?Jeżeli zostanie wprowadzona ta zasada pewnie osoby będą siedziały na respie TT(osoby x)i nie dadzą wgl szans wyjścia z Anarchii czy z Gali aczkolwiek nie zawsze,są przypadki kiedy nikt nie kampi na respie TT,jest również Druga strona tego aby była ta zasada,i jeżeli osoba która siedzi dalej na respie po 1:30 od razu niech zostanie wywalony ponieważ nie dotrzymuje regulaminu i w jakimś stopniu go łamie :v 

Oczywiście pomysł bardzo fajny,ale mogą to potem wykorzystać i siedzieć na repsie przez cały czas trwania rundy,a to trochę bez sensu,bo wtedy CT biega po całej mapie a TT siedzi i Czeka aż ktoś dostanie piękną banie :v 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za zniesieniem respa. Ct powinno pilnowac bs , a nie raszowac trupa gale i anarchie , jak nie bedziecie raszowac to tt wyjdzie z tego respa bo po prostu fragow im bedzie brakowalo ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć, że swego czasu tj. jakieś parę miesięcy temu został zniesiony zakaz rushu i kampienia na prośbę graczy. Utrzymywało się to dość długo, ale nie wiedząc czemu były opiekun przywrócił zakaz kampienia na respie TT. Przez ten czas nie zauważyłem żadnego narzekania ze strony graczy, że coś im w tym nie pasuje. Admini również mieli co robić jak ktoś nie wykonywał celów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wprowadzać pluginow bo faktycznie one mogą tylko obciążać serwer dlatego też warto zmienić w regulaminie zasady kampienia i rashowania:

TT - od 1:30 nie wolno kampić

CT - do 1:25 nie może przekroczyć Anarchii, Galii, Trupa itd :)

 

Proste klarowne zasady: Brak mapienia i brak rashu

 

Tak zawsze było na dd2 i warto do tego wrócić w pełni :)

 

PS: Jest tylu adminów że spokojnie ogarna porządek, w sumie po to są i po to jest ich tyli nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć, że swego czasu tj. jakieś parę miesięcy temu został zniesiony zakaz rushu i kampienia na prośbę graczy. Utrzymywało się to dość długo, ale nie wiedząc czemu były opiekun przywrócił zakaz kampienia na respie TT. Przez ten czas nie zauważyłem żadnego narzekania ze strony graczy, że coś im w tym nie pasuje. Admini również mieli co robić jak ktoś nie wykonywał celów.

Dla klarowności - Zakaz kampa na respie TT obowiązywało od czasów PaPkU ( 2014 - nie pamietam wcześniejszego regulaminu, ale po Damianie ja zaktualizowałem regulamin na nowo gdzie był zakaz kampa na respie TT)- '14 - '16 . Czyli jakim prawem był zniesiony zakaz kampienia na respie TT? 

Zakaz rushu wprowadziłem rok temu, zakaz rashu przez 15sek od startu rundy, nie wiem czy dalej to obowiązuje ale jestem nadal za tym, bo debile w tym VIP wpie*** sie z fb w 1 rundzie. (2x fb + 1he + 1sg , 100armor) szans zero. 

 

Jestem przeciw waszej zmianie, bo to jest absurd. Głupie zmiany - jakie będzie zaś stanowisko graczy na głupie zmiany? Logika. 

 

A Antykamp działa w ten sposób że slapuje nie ważne gdzie jesteś, ale ważne że sie nie ruszasz przez x sek, głupie. 

 

Natomiast w sprawie nagrody za VIP, w prawdzie jedna nagroda ale radzę się zastanowić, bo teraz spośród 7 serwerów 1.6 chyba DD2 jedynie trzyma to wszystko w całości, nierozsądnie rozdawać nagrody jak jest słabo z zarobkami. A w dodatku jest konkurs top 15 który ujmuje 2 osoby od zakupu VIP'a ( nie licząć vip na 2 tydz, 2 miejsca = 4,5pln + 3pln = 7,5pln na chyba jakieś ~20pln /miesiąc serwer opłata [nie wiem ile slot] - to dużo. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie kiepsko to prześlę kasę do Karola. Żeby taki serwer rozkręcić potrzeba zachęcać graczy. Reagować na bieżąco na potrzebę graczy. Cel to 32 sloty. Jak serwer będzie pełny zmienimy Vipa wspólnie z reszta i wtedy będzie można mówić o sukcesie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardziej nie kwestia jednorazowej pomocy a trzymania odpowiedniego poziomu na serwerze. Jak serwer będzie pełny i ludzie będą sobie kupować Vipa to tak naprawdę z automatu będzie potrzeba 32 slotów. Ale obrazu pisze ze jesteśmy N dobrej drodze :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodząc z chłodną głową do tematu, dlaczego wszystkie zakazy mają ułatwiać grę CT, TT mają 30 sekund na ucieczkę z dogodnej pozycji, gdy CT ich raszuje( sami do nich przychodzą) wystarczy poczekać 20sekund i sami się wystawiają na własne życzenie, dodam że kampienie na respie niczym się nie różni od kampienia w innych miejscach czy to w trupie, czy za jakimiś skrzynkami, a  kampienie TT na respie jest tym samym co kampienie CT na długiej z awką czy też na podeście na B przez CT, są to elementy gry, które trzeba zaakceptować. 

 

No ale trzeba zadowolić wszystkich więc moja propozycja:

1. Resp tt  do 1:00 > 1:30  to stanowczo za krótko...

2. Ustalić granice tego respa- ( przed anarchią , przed trupemna B, środkowa brama <- to nie jest resp..... ) tym bardziej, że są to miejsca walk raszujących CT

9krpr9.jpg

3. Przebieganie, uciekanie, przez respa TT w dowolnym czasie gry, to nie jest kampienie na respie.

4. Admini powinni reagować, tylko jak ktoś kampi z awką na respie TT po przekroczeniu 1:00

 

 

To są tylko propozycje, ale kombinujcie coś w tym kierunku.

Edytowane przez bestz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla klarowności - Zakaz kampa na respie TT obowiązywało od czasów PaPkU ( 2014 - nie pamietam wcześniejszego regulaminu, ale po Damianie ja zaktualizowałem regulamin na nowo gdzie był zakaz kampa na respie TT)- '14 - '16 . Czyli jakim prawem był zniesiony zakaz kampienia na respie TT? 

Zakaz rushu wprowadziłem rok temu, zakaz rashu przez 15sek od startu rundy, nie wiem czy dalej to obowiązuje ale jestem nadal za tym, bo debile w tym VIP wpie*** sie z fb w 1 rundzie. (2x fb + 1he + 1sg , 100armor) szans zero. 

 

Wiele było zmian przez ten czas. Nie ma Cię nie serwerze to nie wiesz jakie gracze mają oczekiwania.

 

 

Podsumowanie ankiety:

Tak - 12 osób

Nie - 21 osób

Propozycja zostaje odrzucona.

 

Co do nagrody tak jak zostało to obiecane. Wylosowałem ze strony https://www.random.org/ .

Vipa na okres miesiąca czasu wygrywa DuNg3()N - zapraszam na PW :)

 

Dziękuję za tak liczny udział w ankiecie :) Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie http://forum.cs-classic.pl/topic/52060-konkurs-konkurs-konkurs/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności