Skocz do zawartości

Polecenia w celi


damianzwolak

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko chciałem poruszyć jak dla mnie poważny problem mianowicie.

 

Jeśli chodzi o polecenia w celach, a dokładniej Totalny bezruch na środku celi po czym jest bardzo szybkie odliczanie.

Jak dla mnie jest to zjeb*ne, ponieważ jeśli ktoś nie ustawi się idealnie na środku celi, bo po prostu nie zdarzy lub uważa, że to jest środek i odrazu ma ginie, ponieważ jak dla jakiegoś ct to nie był idealnie środek celi i po co takie coś przy tym giną osoby, a przecież mówi się, że mamy chodzić na mapę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no fajnie że ktoś napisał o tym. Jaki sens jest wchodzić do ct jeżeli jedyne co potrafi się zrobić to pozabijać wszystkich w celach i przed celami. To jest naprawdę kreatywne. Nadać takie polecenia, aby tylko 10% graczy zrobiło je poprawnie. Czas reakcji? Teoretycznie 3 sekundy w praktyce wychodzi jedna.

Edytowane przez Jan Christian
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam. Rozwiązaniem może być np. Konieczność odliczenia pierwszych poleceń minimum 5 sekund (prawdziwych). Bo Musisz się rozejrzeć po celi żeby zobaczyć gdzie środek, nie ustawiasz się i giniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę chcecie żebym nie mógł prowadzić w ct. xDDDDDD

 

Prawda co do szybkości odliczania. Podbijam.

Edytowane przez ra1x1or
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być czesciej uzywane karniaki a nie odrazu zabijać teraz juz prawie nikt nie wychodzi na mape tylko Cele i przed celami koniec wygrywaja tylko doswiadczeni gracze  dlatego jestem za tym aby czesciej stosować karniaki

Edytowane przez damianzwolak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale jakie wy widzicie tutaj rozwiązanie, nie dam zakazu używania "na środku cel" bo używa tego większość serwera w tym ja. 

Prawda jest taka, że to gracze którzy są w CT stwarzają problem, dlaczego?

 

Ja nie mam żadnego problemu z tym czy ktoś stoi na środku IDEALNIE czy nie, dopóki ktoś nie stoi przy któreś ze ścian mało kiedy zabijam za nie bycie na środku, zazwyczaj to ignoruje bo poprzednia skarga pokazała, że nie da się ustalić kto jest na środku

 

 

pre_1474501219__csgo_2016-09-22_01-24-55

 

 

 

Z perspektywy CT gracz nie jest na środku, MOGĘ SIĘ ZAŁOŻYĆ, że jakby był On sam w celi CT uznałby to za środek i go nie zabił.

 

 

 

pre_1474501506__csgo_2016-09-22_01-35-13

 

 

 

Prawda jest taka, że żaden z nich na środku nie był, a zginął ten gracz tylko dlatego, że tamta dwójka była w 1 TT, a on nie.

 


Co do odliczania to też problem który stwarzacie Wy jak odliczam 5 4 3 2 1 0 i ktoś na 0 jeszcze się szybko poprawił to nie zabijam bo po co? Wykonał poprawnie polecenie, a są cwaniaki co stoją i na 0 zabijają mimo, że gracz chce wykonać poprawnie polecenie i szybko się poprawia bo może się zamotał/gadał itp.

 

Wybaczcie, ale ja nie mogę zmienić zachowania ludzi to czy dany CT zabije jak ktoś poprawi się na 0 lub nie stoi idealnie na środku to WASZA decyzja, a ja w żaden sposób nie jestem w stanie na to wpłynąć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, żeby w poleceniu totalny bezruch, na środku celi i zakaz wychodzenia z celi było coś trudnego. To wypraszam bardzo jakie mam polecenia dać? Jak te są dla ludzi za trudne?

Edytowane przez ra1x1or
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał chodzi o to, że człowiek nie zdąży się ustawić. Prowadzący tak szybko powie polecania i nie powtórzy, że połowa graczy nie wie co ma zrobić. Potem wynikają z tego kłótnie i niedomówienia. Na jedną rundę masz 17 min (chociaż zazwyczaj trwa 5-10). Chyba nie jest problem zwolnić trochę. To nie jest jakiś wyścig kto zrobi szybciej prowadzenie. Nauczcie się ludzie mówić o połowę wolniej.

Edytowane przez Jan Christian
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta nie oszukujmy sie, ale to jak prowadzimy ma znaczenie dla innych, szczególnie nowych osob, bo ktos kimś musi sie na kimś wzorować i jezeli widzi ze zabijacie na 0 lub zabijacie zamiast dac np karniaka za odstawanie lekko od środka no to inni to powtarzają bo myślą, ze tak można. Tak samo na początku tego serwera nie było prawie wgl poleceń na kucaka, nie wspominając juz dawania ich w celi bo były stosowane tylko w formie wyprowadzenia na mape, a u nas to co 2 prowadzący daje kucaka do odwołania juz na starcie takze

Reasumując

 

To jak prowadzicie, a szczególnie admini ma wpływ na to jak postrzegają to inni gracze i robią to samo, zaczniecie wprowadzać karniaki jak i upominanie lub wyrzucanie ludz za zbijanie na 0 to tez pozniej wejdzie w życie serwera i inni bedą inaczej do tego podchodzić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności