Skocz do zawartości

Rozkręcenie działu - Kuchnia


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Jako iż to właśnie Wy tworzycie te forum i rozwijacie je, udzielając się na nim, wychodzę z pewnym pytaniem

Czy macie jakieś propozycje jak rozruszać ten dział?

Jest to dość fajny dział, który posiada dość sporą aktywność w google i fajnie by było jakby jednak dalej tworzono tutaj unikalną treść, nawet jeśli są to przepisy z internetu, to zawsze można je tak napisać by nie było to aż tak podobne. Zawsze to jakiś dodatkowy temat, post, dodatkowy lajk (wiele osób liczy na zdobycie postów,lajków), a jednak mało kto chce coś takiego robic.

 

Czekam na Wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś mały konkursik na dobry deserek :D czy jakieś danie popisowe. Na dobrą sprawę można tu dodawać chociaż jakieś sprawdzone, rodzinne przepisy na pyszności. Może też poradnik jak ugotować wodę? XD poradniki, jakieś sposoby, triki, taka moja propozycja ;d

 

@ Może i ciężko, ale warto, bo ściąga nowych ludzi, tym bardziej, jeśli tak jak mówi Karolek, jest często wyświetlane w google ;d

Edytowane przez Esme
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się piszę na konkurs

 

pokaże wam jak przygotować  berlinki w sosie ketchup!

Tak na serio taki dział ciężko rozkręcić więc nie wiem czy w ogóle jest sens trzymania takiej rzeczy.  Jak dla mnie do ukrycia.

To jest tylko moje zdanie 

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie do wywalenie w sumie z forum bo prawie nikt się tym nie interesuje i wleci jakiś temat raz na kwartał.

Bo w sumie jedyne co tu się znajdowało to przepisy gdzie w sumie to można znaleźć wszędzie na forach zajmujących się kuchnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy każde rozkręcenie kojarzy wam się z konkursem, jeszcze dotyczący działu "kuchnia"? Albo wszystko najlepiej z HydeParku wrzucić do działu redaktorów, ten pomysł to już całkiem jest zabawny ^^. Dodawanie porad dietetycznych, pisanie poradników czy diety treningowe powodują największą aktywność, zważ też Karol na to, że wyświetlenia w google nabijają kobiety 40+, żeby zrobić ciasto, zaprosić koleżanki czy zaimponować mężowi nowym daniem. Mogę od czasu do czasu coś wrzucić, może to co wywodzi się z mojej kuchbi ale można też robić co miesiąc ew. dłużej rozpiskę z tygodniową dietą, na przybranie czy na odchudzenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma sensu, robienia żadnych konkursów ani przenosić do Kącika redaktorskiego.

 

Czy każde rozkręcenie kojarzy wam się z konkursem, jeszcze dotyczący działu "kuchnia"? Albo wszystko najlepiej z HydeParku wrzucić do działu redaktorów, ten pomysł to już całkiem jest zabawny ^^. Dodawanie porad dietetycznych, pisanie poradników czy diety treningowe powodują największą aktywność, zważ też Karol na to, że wyświetlenia w google nabijają kobiety 40+, żeby zrobić ciasto, zaprosić koleżanki czy zaimponować mężowi nowym daniem. Mogę od czasu do czasu coś wrzucić, może to co wywodzi się z mojej kuchbi ale można też robić co miesiąc ew. dłużej rozpiskę z tygodniową dietą, na przybranie czy na odchudzenie.

Popieram w 100%.. 

Fajnie by było uzyskać taką rozpiskę  :D

Edytowane przez V E G E T A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No i dochodzimy do tego, kto by się czymś takim zajmował, bo piszemy, że można dodać to i tamto, ale kto tak naprawdę to zrobi?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności