Skocz do zawartości

[KLASYCZNA GAZETKA] Wydanie wrześniowe


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy zobaczyłem kto jest autorem tego tematu coś tak przeczuwałem że to będzie taka grafika :v

Podoba mi się takie kreatywne podejście do sprawy, jest świeżość, coś czego brakowało gazetce. Jeśli mogę zaproponować myślę że dobrym rozwiązaniem będzie zmiana kolorów przy kolejnych gazetkach o ile oczywiście dalej będziesz je robić. Nie podobają mi się tylko te skriny wstawione, niestety nic prawie na nich nie widać i moim zdaniem nie wygląda to najlepiej. Wiem że to nie takie proste je wkomponować ale kucze nie podoba mi się to no xd Choć w galerii chwały fajnie wybrnęłaś z tym. Nie podoba mi się również to yt.. te linki psują całą kompozycje. Może wystarczy zrobić skrin tego i wrzucić na grafikę, a może po prostu odpuścić sobie tego jutuba. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mako, takie zdjecia wzielam z galerii, a nie było żadnych świeżych i dużych, nic w formacie nie zmieniałam, a wolałbym jednakowej wielkości zdjecia..

To z YT tez wlasnie mnie sie nie podoba, chciałam to z początku odpuścić dlatego tez nie ma tego w spisie treści, ale zdecydowałam sie dodac aby było cos wiecej,niestety tez odniosłam wrazenie, ze to tylko zaburzyło cały wygląd. Dobry pomysł z daniem SS z filmiku, najwyzej pozniej zamienię

 

Dzieki za opinie, like

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie opisane, po edicie dużo lepiej to wygląda. Jednakże podobnie jak jestem zdania, że powinno być to trochę ciemniejsze. Może biała czcionka na granatowym tle? Dla mnie teraz jest to trochę za jasne. Mimo to praca świetna, lick.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł i wykonanie, ale trzeba by dać chociaż komuś do przejrzenia w sprawie literówek i te ss'y wklejane np. jak użytkownik miesiąca dawać takiej wielkości, by były czytelne, czyli cała gazetka powinna być zrobiona w wymiarach mniej więcej forumowych. Ogólnie kolorystyką też można by się pobawić, ale props za pracę ;d 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się nagłówek punktu 5. Degradacja i owszem ma głebiej znaczenie obniżenia rangi ale głównie zostaje odebrane jako pozbawienie rangi przez wyrzucenie użytkownika z posady z powodu jakiegoś konkretnego powodu. Poszukać jakiegoś innego słowa, chociażby "rezygnacje".

Edytowane przez James0v.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wyszło wydanie październikowe: http://forum.cs-classic.pl/topic/52985-klasyczna-gazetka-wydanie-pa%C5%BAdziernikowe/

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności