Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - Lipton


Lipton

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Lipton
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 25 lat
4. Znajomość AMX (1-10): 7/10
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK
6. Składka: TAK
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Lipton/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Cześć, w sumie każdy kto gra na only dd2 mnie co najmniej kojarzy, wiec wie jak gram, jak często gram i czy wiem o co chodzi w tej naszej ulubionej grze ;)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Dlatego bo jestem w stanie wprowadzić tu niezły porządek, jeśli chodzi standardowo o cheaterów, gdyż nie mam najmniejszych problemów w rozpoznaniu takowych. Obecni admini dobrze o tym wiedzą bo nie raz ich wzywam w razie potrzeby i nie sądzę by którykolwiek na mojej opinii się przejechał. Druga sprawa, że bardzo zwracam uwagę na wykonywanie celów mapy, więc będę bezlitosny dla tych którzy olewają cele tej gry. Dodam więcej, nie toleruje kolesiostwa i w razie potrzeby adminów którzy też będą nie spełniać celów mapy będę również wyrzucał z serwera (oczywiście będę to udokumentowywał żeby poźniej nie było że działałem bezzasadnie). Jeśli komuś się to nie podoba to trudno. Dla mnie gra ma być solidna i pełna frajdy, jeśli ktoś będzie to zakłócał to nie zawaham się go wyrzucić. Kolejna sprawa, jeśli zobaczę na admin say jakieś podpowiedzi podczas gry też wywalę z serwa. Piszę od razu o niewygodnych sprawach żeby nie było niedomówień.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: TAK, STEAM_0:1:26431996
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: hmmm myślę ze około 2h dziennie w porywach więcej, dużo więcej. Z resztą dobrze wiecie jak często jestem.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Generalnie pracuje w systemie 4 brygadowym, więc mogę być widoczny na serwerze o przeróżnych porach, kiedy tylko nie pracuje. Jeśli nie pracuje, a nie gram to prawie zawsze jestem dostępny na STEAM'IE.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: od 2007 roku z małymi przerwami, czyli około 9 lat.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Na wielu poprzednich sieci serwerów gdzie miałem przyjemność grać, czym się mogę pochwalić to nigdy żadne skargi na mnie nie wpływały, ani nigdy nie zrobiłem trefnych banów, mimo że listę zbanowanych osób miałem bardzo długą. Raz zbanowałem (słusznie) właściciela sieci serwerów i wszystko szlak trafił :D

Edytowane przez Lipton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało przyjęte.<br />Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie <a href="http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/">Nie masz rangi wejdź</a><br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności