Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Bez podstawny ban


Ojrzyn

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:  Ojrzyn

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin

3. Nick oskarżonego: Venom

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:10462034

5. Data i godzina zdarzenia: Przed chwilą (2016-10-13) około godziny 22:30

6.Mapa: jb_leaderminecraft

7.Opis sytuacji: bez podstawny ban. (napisałem na !fk "gracz utrudnia mi rogrzywkę" i zostałem zbanowany za kłamanie. Lecz bylo to prawdą bo gracz mi utrudniał rozgrywkę wieć powieienem dostać kicka a nie bana :/ prosże o wyjaśnienie)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci wyjaśniam mój drogi. Zacznijmy od tego, że skarga jest z miejsca do odrzucenia, ponieważ:
1. Nieodpowiedni tytuł
2. Brak dowodów

3. Brak wzoru - brak punktu 8 i 9 

Przejdźmy dalej. Bana dostałeś nie ode mnie- ale fakt - na moje zlecenie, że tak powiem. Ban jak najbardziej słuszny, gdyż nie został on nadany za kłamstwo, tylko za to, że napisałes !fk. Pytam jakim prawem strzelasz z awp w Ct, ct Cie zabija a Ty piszesz !fk? Wiesz co to fk ? Uważasz, że był freekill ? Dostales bana za naduzywanie komendy. Nie istotne było co tam napisales, bo wgl nie było fk, doskonale o tym wiedziales, a mimo to, napisales tak. Gdy chciales nam przekazac, ze ktos Ci przeszkadzał - powinieneś uzyć u@ bądź y@. To są wiadomosći do adminow. !FK słuzy tylko i wyłącznie do ZGŁASZANIA FREEKILLA. Czegoś jeszcze nie rozumiesz? Ewidentnie się zbuntowałeś i miałeś czelność pisać fk. Ciesz się, że ban tylko na 10 min. Do zamknięcia. Dziękuje.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota.

Takim osobom powinno się zabrać przywilej jakim jest komenda !fk. Co śmierć nie ważne co się stanie pisze !fk. Już nawet słyszałem że mają zbindowane "!fk za co?" (pozdrawiam Adriana). Nie umie korzystać? Nadużywa? Zabrać zabawkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego pisze skargę na Venoma jak to aassingo zbanował. xDDDDD

 

Skarga do odrzucenia z powodu tego, że na własne oczy widziałem całą sytuację. Robiłem wtedy kreatywne prowadzenie, pozwoliłem mu dołączyć bez broni. Zaczął do mnie strzelać z awp, zastrzeliłem go i napisał !fk i został zbanowany.

Edytowane przez ra1x1or
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie róbcie sobie jaj, stworzyliśmy cmd !fk po to by gracz mógł mieć szanse odwołać sie lub jezeli NIE WIE zapytać za co został zabity, !fk to nie zabawka, a Ty nadużywasz tą cmd - za to jest ban. Za kazdym razem jak ktos napisze fk inny CT musi sie zatrzymać wpisać !fk wybrać osobę rozpatrzeć i pozniej odrzucić bądź przyjsc jest to jebak zabieranie jakiegoś czasu szczególnie kiedy jest sam CT i inni musza czekać lub ktos dzieki temu ma mozliwosc ucieczki takze bezsensowne pisanie FK jest zabronione.

 

Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoja skarga nie została przyjęta!<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności