Skocz do zawartości

Strefa serwerowa - moja propozycja


pyńka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim! :daje_kwiatka_na:


Przychodzę do Was z pewnym zapytaniem, a jednocześnie propozycją.


Jak większość z Was mogła już zauważyć, na naszym serwerze TS3 posiadamy strefy dotyczące serwerów cs 1.6 i cs:go.


Nie da się ukryć, że pomimo ważnej części TS'a zazwyczaj są one puste.


Pomyślałam, że z pomocą Opiekunów poszczególnych serwerów moglibyśmy te strefy rozkręcić.


Mam świadomość tego, że niewiele z nich na ts'ie przesiaduje, ale mimo wszystko uważam, że każde urozmaicenie może być jakimś pomysłem w celu jeszcze większego rozkręcenia sieci ( a tego przecież większość chce - tak myślę..)


O co dokładnie mi chodzi?


Pomyślałam, że można wykorzystać umieszczone pod każdym głównym kanałem poszczególnego serwera podkanały, które są przeznaczone m.in dla Administracji i Graczy. Wpadłam na pomysł, żeby wpisać nicki Opiekunów danego serwera w opisie głównego kanału i do każdego przyznać Wam po HCA ( właścicielu kanałów administracji i graczy), oczywiście opiekunom + dodać kontakt do Was.


przykładowo: pre_1477322914__michop.jpg


Ta strefa po coś jest, kanały też po coś są i chciałabym żeby to było używane, ponieważ zawsze będzie to lepiej wyglądało kiedy coś się tam będzie działo.


Chciałabym żeby opiekunowie traktowali kanały przy swoich serwerach jako swoje, zapraszali na nie graczy i tam wspólnie siedzieli ( oczywiście nie mam tutaj na myśli narzucania czegokolwiek )


Rozumiem, że jeżeli ktoś nie przebywa na naszym serwerze może nie widzieć sensu opiekowania się danym kanałem, bo zwyczajnie go na nim nie będzie, ale jeżeli większość użytkowników, a przede wszystkim opiekunów się zgodzi to będę chciała prosić Was o zgodę umieszczenia waszych nicków pod napisem " Opiekun Serwera ".


Dajcie mi znać co o tym myślicie. Czekam na odzew! :papa:


  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie jest zły, ale ja do tych opiekunów dodałbym jeszcze listę administratorów serwera. Te kanały są po coś, niech opiekunowie robią spotkania/rozmowy na ts3 (np.Co tygodniowe, miesięczne) z administratorami serwera. Bardzo dobrym przykładem była @Kasia!, robiła takie spotkanie raz na miesiąc, aby dowiedzieć się od adminów, co by zmienili na serwerze, co zrobili oraz co chcą aby dodać do serwera; typowa dyskujsa administracji z opiekunem. Wracając do kanałów, jeśli pomysł nie wypali jestem za usunięciem tych kanałów! Bo na chwilę obecną są one zbędne, nikt tam nie przesiaduje (nieliczne 2/3 osoby).

Edytowane przez Umciaak *
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie jest zły, ale ja do tych opiekunów dodałbym jeszcze listę administratorów serwera. Te kanały są po coś, niech opiekunowie robią spotkania/rozmowy na ts3 (np.Co tygodniowe, miesięczne) z administratorami serwera. Bardzo dobrym przykładem była @Kasia!, robiła takie spotkanie raz na miesiąc, aby dowiedzieć się od adminów, co by zmienili na serwerze, co zrobili oraz co chcą aby dodać do serwera; typowa dyskujsa administracji z opiekunem. Wracając do kanałów, jeśli pomysł nie wypali jestem za usunięciem tych kanałów! Bo na chwilę obecną są one zbędne, nikt tam nie przesiaduje (nieliczne 2/3 osoby).

Odnośnie dodawania rozpiski administratorów myślę, że jest to zbędne. Byłoby za dużo za przeproszeniem pierniczenia się z tym, bo cały czas admini się zmieniają. Myślę, że ewentualnie mogłabym dodać każdemu adminowi chanell admina ( oczywiście po wcześniejszym sprawdzeniu wiarygodności )

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Do opisów kanałów zostały dodane napisy:

 

 

pre_1480104462__miechu1.png

 

 

 

pre_1480106345__-_-.png

 

 

 

pre_1480106867__vorden.png

 

 

 

 

 

itp...

Cieszę się, że Wasza aktywność w tych kanałach odrobinę wzrosła, ale nie ukrywam, że liczę na więcej!

Napisy będą aktualizowane w miarę naszych możliwości i w zależności od tego kto będzie opiekunem danego serwera. <-- wiadomo, że to się zmienia, dlatego nie bądźcie źli jeżeli opisy nie będą aktualizowane od razu :)

Zachęcam do organizowania zebrań na naszym serwerze - z doświadczenia wiem, że to pomaga.

Dziękuję @Kasia! za napisy i mam nadzieję, że w razie potrzeby jeszcze nam pomożesz :D

 

Administratorów serwerów zachęcam do częstszych wizyt na przeznaczonych dla Was kanałach!

 

Dziękuję za wypowiedzi, temat zamykam :)

Edytowane przez Pynia
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności