Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie PREPARE YOUR ANUS dd2


LeoVince

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:PREPARE YOUR ANUS

2. Imię:Robert

3. Wiek:19

4. Znajomość AMX (1-10): 8

5. Sprawny i działający mikrofon:TAK

6. Składka tak oczywiście

7. Link do swojego GameTracker'a**:" "http://www.gametracker.com/player/PREPARE%20YOUR%20ANUS/193.33.177.101:27156/">http://www.gametracker.com/player/PREPARE%20YOUR%20ANUS/193.33.177.101:27156/</a></span><br/>

8. Parę słów o sobie: Mam na imię Robert i mam 19 lat.Mieszkam w Chorzowie oczywiście nawiązuje bardzo dobry kontakt z graczmi hehe .Chciałbym zostać Adminem bo nigdy za wiele a mogę bardzo pomogę .Oczywiście nawiązuje do tego że jeśli podanie będzie pozytywne to będę się starał bardzo dobrze z wszystkich sił tak ogarniać haxy itp na ile będzie to potrzebne .Chciałbym dodać że bardzo miło mi się grac na DD2 i jestem często i gram ciągle aby tylko pograć i się nie nudzić i utrzymać ład i porządek !!!

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chcę bardzo pomomóc innym adminom ogarnąć kulturę na serwerze i banować tych złych odpałow w jestem bardzo pomocny zawsze jak ktoś coś chce zawsze z chęcią pomogę i bardzo dobrze się znam na WallHack Itp haxy

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:STEAM_0:0:1671646

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:7-8h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):jestem prawie co chwileczkę bo dopiero co ze szpitala wyszedłem bo miałem wypadek samochodowy

13. Staż w Counter-Strike 1.6:10Lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy TAK przypominam trzeba tutaj dużo adminów postaram się bardzo dobrze

Edytowane przez LeoVince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Ci powiem? Troszkę przeraża mnie Twoje GT, na szybko licząc w niedziele zrobiłeś 16h? gry! Znajdź żesz kobite stary, szkoda oczu  :D Co do podania jestem neutralny, na serwerze wydajesz się w porządku, ale grasz 4 dni.. Nie jestem przekonany do tak szybkich podań i kolejne przykłady tylko mnie w tym upewniają. Sugeruję wstrzymać się z klepnięciem podania z tydzień byś potwierdził aktywność. Pozdrawiam.

Edytowane przez Gerlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie powinienem być na NIE ,gdyż czas na serwerze to tylko 44h a w wymaganiach jest 45h ,będę na TAK tylko dlatego że cie lubię i jest to 1h różnicy.
Ktoś pisząc wymagania się męczył i na pewno chciałby by ich przestrzegano ,tutaj można zrobić wyjątek ,ale ludzie nie za każdym razem tylko dlatego że gracza znacie i się z nim dogadujecie.
Pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDECYDOWANIE NA TAK.

DOSWIADCZENIE STAZ,MIKRO,SKLADKA. JEDNA GODZINA TO NIE WIELKA ROZNICA WIEC MYSLE ZE POWINIEN DOSTAC SWOJA SZANSE. JAK DAMIAN WSPOMNIAL ODPADLO DWOCH KOLEGOW Z GRONA ADMINOW WIEC KTOS SIE NAPEWNO PRZYDA.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku chciałem odrzucić podanie, ponieważ w ostatnim czasie przyjęliśmy dwóch adminów, którzy mieli ładnie wyglądające GT tylko z tygodnia. Oczywiście zapewnienia były, że tak będzie cały czas, no i wyszło inaczej. Stąd moje podejście do takich podań. Lecz, ze względu na braki (3 adminów wypadło) jestem skłonny dać Ci szansę. Potrzeba nam aktywnych adminów :) Oczywiście będziesz na okresie próbnym przez 2 tygodnie. Zgłoś się do mnie na PW po flagę admina. Witam na pokładzie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności