Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Kinolek-kandydat na Admina.


Kinolek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Kinolek<3
2. Imię:Jakub
3. Wiek:18
4. Znajomość AMX (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Nie (wcześniej też go nie miałem i nie było problemów)
6. Składka: Konto zasilone, dostanę zielone światło i od razu mogę wpłacać.
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Kinolek%3C3/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Nazywam sie Kuba, mieszkam w małej wioseczce. Chodzę ( jeżdżę) do 3 klasy technikum leśnego, w wolnych chwilach działam na rodzinnej gospodarce, uwielbiam siatkówkę. Gram

na tym serwie niemalże od początku, wielu mnie zna. Mamy już jesień to i u mnie z czasem luźniej. od 16  miesięcy w szczęśliwym związku :D         

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcę aby serwer wzmacniał swoją pozycję, dlatego potrzeba adminów którzy zadbają o kulturę, o wykonywanie celów mapy a także o eliminację odpałów.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: NIE
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: dziennie około 4 max 5 godzin ( czasem mniej)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w tygodniu po 16, w weekendy bez limitu 
13. Staż w Counter-Strike 1.6: ojej z 4-5 lat będzie
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK

 

P.S. Gerlo piszesz że moje zgłoszenia to "pudła", nie raz zgłaszałem po 3 razy 1 gracza a Ty nawet na specta nie wszedłeś :O

Edytowane przez Kinolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcę aby serwer wzmacniał swoją pozycję, dlatego potrzeba adminów którzy zadbają o kulturę, o wykonywanie celów mapy a także o eliminację odpałów.

 

 

Hahaha to mnie rozbawiło, że aż muszę sie ustosunkować :D Tak potrzeba adminów, którzy zadbają o kulturę, jestem jednym z nich a gdy zadbałem o kulturę, Ty bezczelnie skargę pisałeś domagając się kary dla admina, który dbał o kulturę hmm wnioski z glupoty napisanej wyciągnij sam, jesteś jednym z tych gości na serwerze, w ustach których słowo kultura brzmi jak hipokryzja.

 

Oczywiście jestem na Nie. Powód jest prosty, kandydat na admina ma zachowywać się jak on a Twoje zachowanie z reguły jest poniżej krytyki. Klniesz, wyzywasz, kłócisz się.. Ścigamy graczy za ogólnie rozumianą kulture więc po co taki admin? A Ty mi się z tym zemszczeniem akurat kojarzysz. Druga sprawa, że Twoje zgłoszenia na u@ to bardzo często pudła. Konkretnie i na temat brz kolesiostwa. Pozdrawiam.

Edytowane przez Gerlo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności