Skocz do zawartości

Skarga Na TeD


hapajkule

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: HapajKule

2.Nick admina/gracza który zawinił: Admin TeD

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: Od 2 dni

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Świadkowie

6.Opis sytuacji: 1.Bije z bh 2.Skraca po , czym banuje ludzi ktorzy skracaja. 3.Starszy innych adminów , że jesli zbanuja go lub Amessdo Jego kolege odbierze im admina . Łamie Regulamin Ciągle -_-

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat podesłałem '-_-' zobaczymy co zrobi. A o adminów nie macie się co bać bo ted nawet dostępu do ftp z tego co wiem nie ma, on jest odpowiedzialny za forum.

 

Temat czeka na h@ świadkowie są więc kolejne wypowiedzi są zbędne i będą traktowane jak spam i nagradzane warnami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Raz zabiłem z BH , dostałem bana na 5minut jak jeszcze nie miałem wszystkich flag.

2.Owszem skracałęm i za to przepraszam. Każdemu zdarza się pare błędów. To się już nie powtórzy.

3.Amesdo owszem , jest moim kolegą , lecz nie ma opcji żebym napisał że jak gozbanujecie że straci Admina. Popieram go i wale z was pompe jakbanujecie go za coś czego nie robi :P Śmiechowo Śmiechowo. Nigdy nie zabrał bym komuś admina , za to że zbanował mojego znajomego. :) Pozdro 600 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do przyjaciół to proszę podawać dowody w postaci screenów

 

A co do bicia z BH to sytuacja jest jasna jeżeli będzie tak postępował to dostanie taką karę jak gracz,czyli ban i co do skracania to,to samo.

 

 

Jeżeli takie coś się stanie to proszę pisać,a przy okazji dodałem HLTV na DR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Po części wyjaśnioneJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności