Skocz do zawartości

Rash i resp tt.


RedMisiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

W ostatnim czasie zaobserwowałem na naszym serwerze ciekawą sytuację, może nawet drażniącą.

Sprawa dotyczy rashu Ct i kampienia na respie TT. Jak wiemy resp jest 30sek, natomiast CT raszuje od początku rundy :regulamin: .

Zdarza się również iż tt nagminnie kampi na swoim respie. Zazwyczaj każdy się tłumaczy że skoro Ct może rashować to oni mogą kampić.

Sam widziałem że od tego zaczynało się kilka nie potzrebnych spin miedzy graczami, a admin trzyma się regulaminu więc na rash nic nie poradzi, moim zdaniem skoro tt jest karane kickiem za resp tak samo za rash powinno byc karane CT.

Również moim zdaniem powinniśmy wrócić do rashu CT od 1:45.

Myślę, że jeśli to się stanie powinniśmy uniknąć niektórych sytuacji.

Gracze inaczej będą podchodzić min. dlatego że oba teamy są jednakowo traktowane.

Na własne uszy słyszałem jak tt narzekają na tą sytuacje. :p

Dlatego chciałem o tym napisać, poznać wasze zdanie i podstawowe pytanie czy możemy coś w tym kierunku zrobic :-) ? :D

Edytowane przez RedMisiek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to dzisiaj było CT całą jedną mapkę raszowali i co ma w tej sytuacji TT zrobić ,skoro oni nie mają jak rashować ? CT musi zluzować w tedy TT będzie musiało się ruszyć w respa choćby dlatego że fragi już same nie przyjdą :) Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kampienia tylko jedna pozycja na mapie powoduje całą tą dyskusję. Mianowicie mówimy tu o wyjściu z długiej. Ct jest tam na "widelca". Antyterrorysci "kroca" ta pozycje co Rundę. Czemu tak się dzieje? Gramy o fragi i przesiadywanie w 5 i czekanie na terro robi się nudne. Każdy chce fragowac. Jak bym miał coś zmienić to tylko w oparciu o tą jedyna pozycję na mapie. Rasz CT to nie jest problem bo w 8/10 przypadkach raszujacy osobnik szybko kończy żywot.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem zwolenikiem rashu :) Skoro ct rashuje np trupa , to tt niech zraszuje anarchie , longa i po problemie :D Zazwyczaj rashuja pojedyncze osoby , ktore jak napisal Damian koncza szybko swoj zywot ;)

Z doswiadczenia wiem ze tt woli poczekac az ct zraszuje zeby wyciagnac latwe fragi.

Edytowane przez ODSMistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co jest poruszany ten temat jeżeli był on 1000 razy poruszany i był wyjaśniony XD Każdy rashuje i co zrobisz nic. Czekasz wybija się i tylko dobijasz i zdobywasz fragi. No chyba, że polujesz na jakąś dziewoje na servie i chcesz ją upolować xD 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy chyba do końca zrozumiał ,piszecie że jest dobrze jak jest ,ale po pierwsze CT ma więcej przywilej na serwerze niż TT a powinno być dobrze dla obu stron ,skoro TT nie może kampic to CT nie powinno rashować ,to nie mapa z hostami ludzie zrozumcie w końcu to przesłanie ,przecież o to chodzi w CS'ie CT ma pilnować bs'ów a TT ma zrobić wszystko by podłożyć pakę i ta paka ma wybuchnąć, a wy piszecie to o czym piszecie tylko dlatego że "wam" jest dobrze ale nie spojrzeliście na to że komuś to może przeszkadzać ? Temat był poruszany to prawda ,ale Ankiety na ten temat nie widziałem ! Może ją zróbcie i będzie wiadome co na to większość graczy i załatwi się to raz na zawszę.
Po drugie TT i CT są nie równo traktowani.
I po trzecie jeżeli taki układ wejdzie może w końcu dotrze do graczy jakie były założenia twórców tej gry. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy chyba do końca zrozumiał ,piszecie że jest dobrze jak jest ,ale po pierwsze CT ma więcej przywilej na serwerze niż TT a powinno być dobrze dla obu stron ,skoro TT nie może kampic to CT nie powinno rashować ,to nie mapa z hostami ludzie zrozumcie w końcu to przesłanie ,przecież o to chodzi w CS'ie CT ma pilnować bs'ów a TT ma zrobić wszystko by podłożyć pakę i ta paka ma wybuchnąć, a wy piszecie to o czym piszecie tylko dlatego że "wam" jest dobrze ale nie spojrzeliście na to że komuś to może przeszkadzać ? Temat był poruszany to prawda ,ale Ankiety na ten temat nie widziałem ! Może ją zróbcie i będzie wiadome co na to większość graczy i załatwi się to raz na zawszę.

Po drugie TT i CT są nie równo traktowani.

I po trzecie jeżeli taki układ wejdzie może w końcu dotrze do graczy jakie były założenia twórców tej gry.

Jaki jest kuźwa problem, żeby wyjść z obszaru uznawanego za resp i tam poczekać na rash? Czy to jest aż takie trudne? Poza tym, jeśli ty rashem nazywasz sytuację, w której ktoś skraca dolnego, to ty nic chyba nie wiesz o rashu. W teamie jest 15 osób skracają może 3 osoby, serio ciężko sobie z tym poradzić?

I o jakich ty przywilejach mówisz gościu... To jest FFA, tu się gra o fragi nie o rundy, nie wiem czy to do Ciebie dociera... CT nie ma za zadania tylko i wyłącznie siedzieć na bsie i czekać na TTków, ma zapobiec podłożeniu bomby na A lub B.

Jak dla mnie punkt regulaminu odnośnie pobytu TT na respie do 1:30 jest jak najbardziej trafny i powinien być bardziej egzekwowany przez adminów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem dobrze że temat był poruszany i mi też to nie przeszkadza bo są darmowe fragi z awp  :p

Ale nie zrozumieliśmy się. SpiochuxD chyba tylko mnie zrozumiał. Nie chodzi o to że nam się podoba. Mieliśmy przyciągać nowych graczy, liczy się dobro servera a nie dobro jednostek. Nie tylko my tu gramy. Chodziło mi o to że wielokrotnie słychać jak gracze narzekają dlaczego nas admin kickuje a CT robi rash.

I nie mówcie że nie bo nawet dziś słyszałem takie teksty i to sypią sie ch....ku....a po co ? ? ? 

Wiem również że każdy z was ma część racji i ma prawo do własnego zdania.

DLATEGO ZDECYDOWANIE JESTEM ZA TYM JAK WSPOMNIAŁ GOKU POWINNO BYĆ TO PRZEGŁOSOWANE, ŻEBY KAŻDY MIAŁ OKAZJE SIĘ WYPOWIEDZIEĆ.

OCZYWIŚCIE JEST TO TYLKO MOJE ZDANIE JAK WY MAM DO NIEGO PRAWO A JAK SIĘ SYTUACJA ROZWINIE ZOBACZYMY  :p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest kuźwa problem, żeby wyjść z obszaru uznawanego za resp i tam poczekać na rash? Czy to jest aż takie trudne? Poza tym, jeśli ty rashem nazywasz sytuację, w której ktoś skraca dolnego, to ty nic chyba nie wiesz o rashu. W teamie jest 15 osób skracają może 3 osoby, serio ciężko sobie z tym poradzić?

I o jakich ty przywilejach mówisz gościu... To jest FFA, tu się gra o fragi nie o rundy, nie wiem czy to do Ciebie dociera... CT nie ma za zadania tylko i wyłącznie siedzieć na bsie i czekać na TTków, ma zapobiec podłożeniu bomby na A lub B.

Jak dla mnie punkt regulaminu odnośnie pobytu TT na respie do 1:30 jest jak najbardziej trafny i powinien być bardziej egzekwowany przez adminów.

Ty żyjesz w innym wymiarze ,napisz gdzie ja napisałem o skracaniu dolnego ? Nie przypominam sobie takie zdania :/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest kuźwa problem, żeby wyjść z obszaru uznawanego za resp i tam poczekać na rash? Czy to jest aż takie trudne? Poza tym, jeśli ty rashem nazywasz sytuację, w której ktoś skraca dolnego, to ty nic chyba nie wiesz o rashu. W teamie jest 15 osób skracają może 3 osoby, serio ciężko sobie z tym poradzić?

I o jakich ty przywilejach mówisz gościu... To jest FFA, tu się gra o fragi nie o rundy, nie wiem czy to do Ciebie dociera... CT nie ma za zadania tylko i wyłącznie siedzieć na bsie i czekać na TTków, ma zapobiec podłożeniu bomby na A lub B.

Jak dla mnie punkt regulaminu odnośnie pobytu TT na respie do 1:30 jest jak najbardziej trafny i powinien być bardziej egzekwowany przez adminów.

MASZ RACJĘ CO DO TEGO ALE CHYBA TY TEŻ NIE ZROZUMIAŁEŚ. NIE O TO CHODZI TYLKO O SPINY INNYCH GRACZY ZA RASH. JAK 1-2 CT WPADA SRODKIEM NA RESP TT. NAM TO NIE PRZESZKADZA TYLKO INNYM A SKORO JEST PROBLEM TO POWINNO SIĘ GO ROZWIĄZAĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem o skracaniu dolnego bo tylko do takiego "rashu" dochodzi najczęściej, już nie ma takich graczy jak kiedyś, którzy skracali środek i robili spokojnie 3-5k+.
Dla mnie ten zakaz rashu to totalny bezsens. Jeśli chcecie grać na takim serwerze, gdzie skupiacie się bardziej na rundach niż fragach, idźcie na jakiś teamplay, tylko szkoda, że większość jest only steam, więc nie pogracie :)

Misiek, regulamin dotyczy każdego, nie tylko mnie i Ciebie, na tym to polega, że trzeba się do niego stosować i go przestrzegać...

Edytowane przez ev1l
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak się wypowiedziałem w poprzednim temacie, tak napiszę i tutaj : w momencie wyraźnej dominacji CT i raszu z ich strony pozwalałbym terro te kilka rund (do wyrównania składów) na nieco dłuższe kampienie w okolicach respa. W ten sposób można zdobyć kilka fragów i osłabić siły CT, żeby spróbować wygrać rundę. Można w takich rundach albo całkowicie znieść zakaz kampienia, albo pozwalać kampić w okolicach respa TT np. do 1;15. Według mnie nie ma lepszego rozwiązania, które ucieszy obie strony. CT nie chcą, żeby TT kampiło - przestanie raszować i bezsensownie padać i nie będzie bezsensownego płaczu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evil ma w 100 % racje , mozna wyjsc z respa i poczekac az ct skroci/zraszuje i unieszkodliwic go , tak jak mowilem wczesniej raszuja zawyczaj pojedyncze osoby , wystarczy je zabic i po sprawie ;)

Ostatnio byl zakaz rashu i wielu graczy sie buntowalo i zakaz ten zniesiono ( moim zdaniem slusznie, bo na serwerze tego typu nie pogracie sobie tak jak zakladal tworca tej gry, bo wiekoszosc graczy chce zdobyc jak najwiecej fragow zeby wbic topke , a nie czekac na bs :p )

Edytowane przez ODSMistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej po co w ogóle odgrzewać ponownie ten sam kotlet i to przez osobę, która zastrzega się, że jej to nie przeszkadza, więc po co dyskusja.. Chłopaki słusznie prawią, założenia TEJ mapy mówią jasno, że inicjatywa w głównej mierze ma być po stronie TT! To TT ma zapieprzać i ja boom bs.. CT stara się przeszkodzić na wszelkie możliwe sposoby a rash xzasem jest pomocny, ale.. Czy TT ma zakaz rashu? Czy nie mogą wyjść z respai i wybić rashujacych? Mogą.. Kolejna sprawa, idąc tym tokiem jaki jest sens zezwalania na kampienie na respie skoro to w interesie ty jest jak najszybciej z niego uciec, potem będziemy bawic się w ganianie za cele mapy bo czasu braknie..

Edytowane przez Gerlo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo, jeżeli adminom się nie podoba, że TT ciągle kampi na respie (a jak już to robi stały gracz, który wie, że nie można a mimo to robi) to przyjmijcie zasadę, którą ja prowadzę - "STOP RESPOWANIU TT", która polega na wyrzucaniu takich osób od razu bez żadnego upomnienia. Można upomnieć nowego gracza, ale nie startego wyjadacza, który notorycznie się tego dopuszcza. U mnie jest krótko - wybije 1:30 i robię automatyczną selekcję. Jakoś jak ja jestem na serwerze, to sporadycznie się już zdarza, aby ktoś respił, bo nie ma co się cackać z takimi osobami, które uważają, że nie zauwaze, albo że nie wywale. To nasz zasrany obowiazek konsekwentnie egzekwować tego respa, bo jak raz się nie zrobi porządku, bo potem caly czas jest to samo i wielkie pretensje. Co ro rashu CT: TT ma mniej więcej aż 20-30 sekund, zeby zastopować rash np. ze środka, bo zazwyczaj stamtad skracają;  tłumaczenia i płaczki, ze CT rashuje jest śmieszne, bo jest się w stanie zrobić opór; tak samo dotyczy to longa.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności