Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - ToXyn


ToXyn

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:ToXyn
2. Imię:Bartek
3. Wiek:15
4. Znajomość AMX (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon:Oczywiście
6. Składka (tak/nie):Będzie VIP
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/ToXyn/193.33.176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich:Nie
9. Parę słów o sobie **:Witam. Mam na imię Bartek mam 15 lat pochodzę z woj. Świętokrzyskiego ze wsi Polesie Mikułowskie blisko Ostrowca Świętokrzyskiego. Lubie piłkę nożną oraz grać w gry głownie w Cs'a. Ostatnio gram w Farming Simulator 15, Assassins Creed i World Of Tank's. Jestem zapalonym biegaczem oraz młodym strażakiem :D czasami z OSP jeżdżę na "misje" ratunkowe i brałem udział w 3 pożarach (nie wiem czy to jest legalne brać 15-latka do gaszenia pożaru ale w takiej dziurze jak Świętokrzyskie nawet na to nie zwracają uwagi PS. pożary nie były duże)
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ostatnio poziom administracji tego servera pogorszył się co sprowadza się do łamania regulaminu przez graczy. Jeśli miałbym taką okazję zmieniłbym to a przynajmniej postarał się. Gdy wchodzę na server bardzo często widzę obłudę i chamstwo a nawet jeśli jest admin to gracze i tak robią co najgorsze i zakazane w regulaminie. W niektórych przypadkach nawet nie ma upomnienia a o banie już nawet nie wspomnę
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie
12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1-2 godziny
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze: 15-18. Weakendy: Mogę być w każdej chwili wystarczy się ze mną skontaktować
14. Staż w Counter-Strike 1.6:6 Lat
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak

 

Gt dobre

gimbus ale mutacje przeszedł xd

na amx się zna

regulamin zna nic dodać nic ująć

 

@Jay a kto powiedział, że jestem twoim kolegą xD?

Edytowane przez Zyguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Młody, miałem nadzieję, że się tutaj pojawisz :D

 

Jak najbardziej na tak:

+mikro

+GT

+regulamin zna

+ogarnięty, pośmiać się z nim można

 

Mam nadzieję, że Opiekunowie również poprą opinię moją i Kolegów powyżej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:ToXyn

2. Imię:Bartek

3. Wiek:15

4. Znajomość AMX (1-10): 9

5. Sprawny i działający mikrofon:Oczywiście

6. Składka (tak/nie):Będzie VIP

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/ToXyn/193.33.176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich:Nie

9. Parę słów o sobie **:Witam. Mam na imię Bartek mam 15 lat pochodzę z woj. Świętokrzyskiego ze wsi Polesie Mikułowskie blisko Ostrowca Świętokrzyskiego. Lubie piłkę nożną oraz grać w gry głownie w Cs'a. Ostatnio gram w Farming Simulator 15, Assassins Creed i World Of Tank's. Jestem zapalonym biegaczem oraz młodym strażakiem :D czasami z OSP jeżdżę na "misje" ratunkowe i brałem udział w 3 pożarach (nie wiem czy to jest legalne brać 15-latka do gaszenia pożaru ale w takiej dziurze jak Świętokrzyskie nawet na to nie zwracają uwagi PS. pożary nie były duże)

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ostatnio poziom administracji tego servera pogorszył się co sprowadza się do łamania regulaminu przez graczy. Jeśli miałbym taką okazję zmieniłbym to a przynajmniej postarał się. Gdy wchodzę na server bardzo często widzę obłudę i chamstwo a nawet jeśli jest admin to gracze i tak robią co najgorsze i zakazane w regulaminie. W niektórych przypadkach nawet nie ma upomnienia a o banie już nawet nie wspomnę

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie

12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1-2 godziny

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze: 15-18. Weakendy: Mogę być w każdej chwili wystarczy się ze mną skontaktować

14. Staż w Counter-Strike 1.6:6 Lat

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

GT poprawione

widzę, że poznałeś się z nowymi ludźmi

przyjęty na okres próbny 14 dni

PW do Riasa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności