Jump to content

[PRZYJĘTE]PODANIE MOUSE

mouse

Recommended Posts

1. Nick: mouse

2. Imię: Rafał

3. Wiek: 26

4. Znajomość AMX (1-10): 8

5. Sprawny i działający mikrofon:  tak

6. Składka: tak

8. Parę słów o sobie **: Hej. Jestem Rafał pochodze z wioski  lezacej na podkarpaciu. Swiezo upieczony mąż jeszcze bez dziaciaków :D :D. Próbuje się wlasnie wybudować i stworzyć swój własny kacik w którym będę ciupał w cs 24h na dobe  :D:D    :) :) :)

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Lubie tą funkcje, jestem zżyty z serwerem i chce pomagać w utrzymaniu kultury i usuwaniu nieczystych graczy.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:STEAM_0:1:57662093

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: róznie ale mysle 2, 3,4 godzinki dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): róznie, nie potrafie okreslic :D:D

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 9 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak posiadałem na tym samym serwie :D

Edited by ODSMistrz
Podales zly SID :D

Jeśli Ty to Ty czyli jak dobrze kojarzę ten mouse no life który adminowal tu z jakieś 2 lata temu to jestem na TAK :P a co do dzieci.. jeśli Ty nie doomagasz to wiesz mogę pomóc.. hahaha

+AMX

+STEAM

+Doświadczony

Powodzenia.

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy