Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - S3ReK


S3ReK

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Wiktor

Wiek:16

Kontakt:

 

Ts (S3ReK)

Skype: (mogę podać na pw)

Steam: (S3ReK | CSC)

GG: 50285663

 

Twój nick na TS3:S3ReK

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Już kiedyś o tym myślałem a jako iż zrezygnowałem z wszystkich posad na serwerach i ogólnie z sieci, to na team speaku dalej aktywnie przesiaduje.

Do tego skoro już długo tego chciałem to spontanicznie zachęcił mnie napis na ts'ie "Chcesz pomóc nam w rozwoju serwera i wykazać się kreatywnością i umiejętnościami? Spróbuj swoich sił jako Administrator lub Dj! Rekrutacja OTWARTA - Zapraszamy!"

Jestem aktywny (postaram się być jeszcze bardziej) i szybko się uczę, chętnie pomogę komuś skoro i tak siedzę.

Kontakt z administracją: (w skali 1-10): Ciężko stwierdzić ogólnie raczej kontakt tylko na ts'ie i to nie z całą administracja jednakże z każdym myślę, że mam stosunki neutralne (coś typu 5)

Ile czasu spędzasz na TS3: Różnie bywa czasem potrafie siedzieć od rana do następnego rana będąc aktywny a czasem tylko kilka godzin bo nie ma po co lecz gdybym dostał tą range to dziennie minimum 2h będę.

Czy posiadasz admina na innym TS3?:Nie

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):4

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Nigdy nie byłem administratorem na poważnym ts'ie, tylko na prywatnych gdzie w sumie bardzo się nie zagłębiałem. Potrafię zrobić podstawowe rzeczy które na co dzień wykonuje administrator a jeśli to nie wystarczy to się douczę.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie):Chyba tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności