Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][Skarga] Tymbarkowa


Prawdziwy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na TS3: Prawdziwy


Godzina + data zdarzenia: 17:50 2016-11-12


Nick admina lub gracza na którego chcesz złożyć skargę: Tymbarkowa


Opis sytuacji: Tymbarkowa weszła na kanał jakiś typ coś o podszywaniu a ta do mnie że ja grzyb i ja się pytam dlaczego


Dowody: świadkowie z TS3


jako karę może powiedzieć Przepraszam słodkim głosem pozdrawiam, Prawdziwy

 


Powiedziałaś "Ale z ciebie grzyb" a to nie ma znaczenia takiego samego jak "Prawdziwek to taki grzyb" kłamczuszku

 

 

 

@UP
ty pijana jesteś? To że jesteś tu o 3/4 dłużej to znaczy że se możesz pozwolić na wszystko? Chciałbym zauważyć że mój kolega dostał bana za "Ubliżanie" na 3 h za powiedzenie Zamknij Morde do kolegi, w takim razie "Grzyb" to też jest obraza i powinna dostać jakieś upomnienie cokolwiek

 

@UP2
Zawracanie dupy, to nie ja cie zawołałem ja jedynie próbowałem ci uświadomić że TO JA JESTEM PRAWOWITYM WŁAŚCICIELEM tego nicku. Pozwalasz sobie na wszystko skoro wyzywasz "Userów" z TS3 jesteś poprostu nieodpowiedzialna.

 

@UP3
Znowu się pomyliłaś, to nie ja powiedziałem z tym banem tylko to ta 2 osoba, naucz się słuchać zanim będziesz oczerniać, pozdrawiam

 


Nie dostał bana za powiedzenie wypierdalaj do admina, nie powiedział tego do admina tylko do jakiś randomów REWOXA i KADIXA jakieś typki 2 nie znam, zachowuje się dziecinnie? Skoro dostał bana za rzekome kazanie wypierdalać z NASZEGO kanału gdzie GRALIŚMY W LOLA to wy zachowaliście się dziecinnie gdyż uraziły was takie słowa, nawet jakby tak zrobił miałby rację gdyż był to nasz kanał i mamy prawo tam gościć kogo chcemy.

 


@UP2
Jak już pisałem na dole nie było słowa wypierdalać ale widzę że wspólna bajeczka administratorków się zgadza, jest tu jakiś właściciel? Mam nadzieje że faworki nie uznaje przynajmniej, heh.

 


Kolejny który ma bajkę opracowaną, zacznijmy od 1 rzeczy, Umciak przyszedł by wyjaśnić sprawę więc się spytałem po co wy tu a nie kazałem wam wypierdalać poprostu się spytałem, powiedziałem tobie dokładnie tak "Prawdopodobnie jesteś na tym tsie nikim a wchodzisz tu" czy dla ciebie to jest równoznaczne z tym jakbym powiedział "Jesteś nikim"? Nie kłócę się o bana ale spokojnie widzę że nie jesteś 1 osobą która ma problem z czytaniem więc ci wytłumaczę, boli mnie to że niesprawiedliwość na tym tsie sięga granic, jak gracz powie "ZAMKNIJ MORDE" ban na 3h za ubliżanie, ale jak admin powie że ktoś jest grzybem co równoznaczne jest z obrazą to "CO Z TEGO SKORO TY MÓWISZ ŻE BYŁEM NIKIM" mogłem nawet ci powiedzieć 500 słów obrażających cię co to ma wspólnego z tym że ona nas obraziła wytłumaczysz mi czy twój poziom inteligencji nie starcza na wyjaśnienia?

 

@UP
Nie było słowa "Wypierdalać" to jest wymyślone powiedzieliśmy jedynie żeby opuścili kanał, u góry poprostu nie chciało mi się kłócić ale znając was się do tego przyprujecie co?, wyzywać też nie wyzywaliśmy ale skoro cie przy tym nie było to wiesz najlepiej i wtrąć się z farmazonami co? Kolejny który ma 0 do powiedzenia w tej sprawie a się udziela, ehh.

 


Aha, co ma ta sytuacja do tej skargi? Mógłbyś trochę pomyśleć przed napisaniem postu?

Edytowane przez Q♥een
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie śmieszne to wasze zachowanie ;3

Piszesz do mnie, że ktoś sie podszywa pod Ciebie - wchodze do was i jest spina bo jeden ma nick "Prawdziwy", a drugi "Prawdziwek", no to tłumacze wam, że Prawdziwek to taki grzyb xd No i tyle z mojej strony xd

Wybaczcie moje złe zachowanie ;3

 

@down

Wybacz za słowa których użyje ale serio jesteś idiotą. Mogę teraz warna dostać ale ezz.

Zawracacie mi gitare i próbujecie ze mnie robić kłamce?xD człowieku, uwierz że jestem tu o wiele dłużej od Ciebie, 3/4 forum mnie zna i raczej nikt Ci w to nie uwierzy ;3

 

@down

Nie pozwalam sobie na wszystko, wręcz przeciwnie - robie to co do mnie należy ;3 i tak jak Umciak Ci powiedział powinieneś dostać jeszcze bana za zawracanie mi dupy ;3

 

@down

Ostatnie moje zdanie w tej beznadziejnej skardze - ja swoje powiedziałam, każdy z nas wie jak było wiec nie wiem po co jeszcze ściemniasz xD ja tam nawet "kare" przyjme ;3

Tylko ciekawe, czy przyznasz się tutaj że to Twoje drugie konto na forum, bo na innym masz bana tak jak mi to powiedziałeś na ts :D

 

STRZAŁKA!

Edytowane przez Tymbarkowa
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana ode mnie nie dostał za nic, obraził administratora, więc dostał bana i to nie było jakieś zamknij morde do kolegi. Powiedziałeś dobra wypierdalać z tego kanału i coś tam ble ble ble - mało ważne. Ban jest słuszny. A co do tego grzyba, to zachowujesz się w tej sytuacji naprawdę dziecinnie...

 

@Edit.

Za marnowanie czasu admina jest ban do 5h więc czysto teoretycznie mogę wam dodać bany i mieć lekko to w poważaniu, bo przecież wykonuje swoje obowiązki - jeśli mam się rozczulać tak jak ty z tym "grzybem". Lekka przesada nie sądzisz?

Moim zdaniem do zamknięcia :)

 

@Edit.2

 

 

Nie dostał bana za powiedzenie wypierdalaj do admina, nie powiedział tego do admina tylko do jakiś randomów REWOXA i KADIXA jakieś typki 2 nie znam, zachowuje się dziecinnie? Skoro dostał bana za rzekome kazanie wypierdalać z NASZEGO kanału gdzie GRALIŚMY W LOLA to wy zachowaliście się dziecinnie gdyż uraziły was takie słowa, nawet jakby tak zrobił miałby rację gdyż był to nasz kanał i mamy prawo tam gościć kogo chcemy.

Okej, macie prawo robić na tym kanale co wam się żywnie podoba, ale jeśli ja przychodzę do was grzecznie, [co z tego, że oni przyszli (pewna sytuacja na ts'ie nauczyła mnie, że lepiej mieć na wszystko świadków)] chcę rozwiązać sprawę bezkonfliktowo, ale ty do mojego ziomka mówisz, żeby wypierdalał; no bez przesady tylko takich słów mama cię nauczyła? Jeżeli przychodzi do Ciebie osoba której nie znasz i próbuje bezkonfliktowo załatwić sprawę a ty się prujesz, to ja naprawdę podziwiam. To jest moja praca i szczerze mogłem zlać te słowa, które powiedziałeś do mnie, Kingi, albo rewoxa czy Kardzia, mogłem udawać, że nie słyszę, ale postanowiłem zainterweniować, bo uważam, że takie zachowania trzeba tępić.

 

 

aha dziecinnie? Powinno być tak samo traktowane zachowanie administratora jak gracza. Nie faworyzuj
 

Ja nikogo nie faworyzuję. Kinga też jest adminem, ale lekko to zlała te słowa co powiedziałeś na kanale i mogła ona również Ciebie (czy tam twojego ziomka) za to samo co ja, JAKBY i ją to uraziło...

Nie dostał bana za powiedzenie wypierdalaj do admina, nie powiedział tego do admina tylko do jakiś randomów REWOXA i KADIXA jakieś typki 2 nie znam, zachowuje się dziecinnie? Skoro dostał bana za rzekome kazanie wypierdalać z NASZEGO kanału gdzie GRALIŚMY W LOLA to wy zachowaliście się dziecinnie gdyż uraziły was takie słowa, nawet jakby tak zrobił miałby rację gdyż był to nasz kanał i mamy prawo tam gościć kogo chcemy.

 
Edytowane przez Umciaak *
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybliżę Ci dokładnie sytuację kolego. Wszedłem na kanał z Umciakiem, po czym do mnie mówisz, że jestem nikim, a nawet się tam nie odezwałem. Mam gdzieś co robiłeś w tym momencie, już za to powinien polecieć ban, skoro tak bardzo chcecie przestrzegać regulaminu. Potem kazałeś Kardziowi wypierdalać więc w sumie nie wiem czy jest sens dalej ciągnąć temat. Umciak został na kanale, a wy dalej mówiliście swoje więc ban jak najbardziej słuszny.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czy ja to dobrze rozumiem?

Składasz skargę, bo powiedziała do kogoś, że jest grzybem, a mówisz, że zachowują się dziecinnie, bo uraziły ich słowa typu wypier****?

 

Skarga jest totalnie bez sensu.

Wyzywaliście, łamaliście regulamin, skarga bez sensu.

Moim zdaniem do odrzucenia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tu jest dziecinny XDDD

Któryś z was się spytał, czy za obraźliwy avek na ts jest ban. Kinga powiedziała, że tak. Powiedzieliście coś takiego "zbanujcie kardzia za obrażanie niemca yyy overpowa" więc kto tu się zachowuje dziecinnie?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu skargi (przy której analizowaniu 3 razy się pogubiłam, bo wszystko jest tak strasznie chaotycznie napisane ) byłam trochę zniesmaczona i zaskoczona zarazem.

Dlaczego "byłam"? Ponieważ oczywiście żeby to wszystko wyjaśnić musiałam odbyć rozmowę z Tymbarkową, Umciakiem, innymi użytkownikami i świadkiem, którego podejrzewam, że w swoim temacie wymieniłeś.

Jednak kiedy już się wszystkiego dowiedziałam mogę śmiało powiedzieć, że skarga jest niesłuszna i bezsensowna.

Wiem o tym, że trollujecie gdzie się da, prowokujecie i szukacie zaczepki nie tylko na naszym serwerze.

Bezpodstawnie wyzywacie użytkowników, a także członków administracji, wytykając im wymyślone przez Was błędy.

Tego typu zachowanie to okazanie chamstwa, bezmyślności i braku poszanowania do czyjejś pracy i czyjegoś czasu.

 

Skargę odrzucam. Mam nadzieję, że na siebie nie wpadniemy. :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności