Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_orange">Odrzucone:</span> The_GanjaMan_PL [WH]


S3ReK

Rekomendowane odpowiedzi

Twoj nick:S3ReK

Nick podejrzanego*:The_GanjaMan_PL
Dane podejrzanego [sID+IP]*: The_GanjaMan_PL STEAM_1: 0 :867968834  81.190.129.52  Nonsteam
Data (dzien, gg:mm) zajscia:Wszystko będzie napisane niżej.
Twoj dowod*:Wszystko będzie napisane niżej.
Rodzaj czita*:Wszystko będzie napisane niżej.

Nazwa mapki:Wszystko będzie napisane niżej.
Czasy podejrzanych akcji*:Wszystko będzie napisane niżej.
IP /Nazwa serwera:CS:GO MOD

 

Data 19.08.2016
css_inferno2x2 ok. 22:30
 
 
01:43:00 - Wcelowuje sie przez sciane
02:00:00 - Na celowuje przez sciane na typa i wyczekuje
05:45:00 - Na celowuje przed tym jak typ wychyla (w dodatku na model przez sciane)
07:21:00 - Idzie i nagle widzac typa przez sciane zatrzymuje sie
10:05:00 - Typ uciekl podejrzany nawet nie sprawdzil miejsowek tylko lecial prosto na bs (bo go widzial przez sciane) i go zabil
 
css_assault ok. 22:50
 
 
01:05:00 - Idzie na respa CT po czym nagle zauwaza typa przez sciane i cofa, zabija 
01:35:00 - Zauwaza przez sciane ze typ wbiega do gory po czym wcelowuje sie w dane miejsce, nagle jego kolega z temu go zabija on widzac nie zywego przeciwnika przez sciane odchodzi
02:35:00 - Widzi przez sciane 2 typa na respie nie zastanawia sie i od razu leci na nich
03:24:00 - Widzi 2 przeciwnikow przez sciane wychyla (juz wie gdzie celowac) wcelowuje w 1, ale nie stety nie trafia
03:30:00 - Rusza na CT po drugiego, nie widzi go tam patrzy w druga strone i nagle widzi przez sciane ze enemy wraca i wcelowany czeka
07:28:00 - Dziwne jak dla mnie sprawdza czy nikogo nie ma, po czym nagle widzac typa przez sciane wcelowuje sie w niego i zabija
 
Potem przez praktycznie wiekszosc mapy afczyl na spec, co jest nabijaniem GT i to nie powinno miec miejsca (a po za tym na mapie inferno sam wywalal graczy za to)
 
20.08.2016
css_assault ok. 11:00
 
 
01:25:00 - Wbija do hangaru i od razu wiedzial gdzie jest przeciwnik wcelowany go zabija
03:00:00 - Przeciwnik rzuca molotova podejrzany wlatuje na niego z prefire'em i zabija go
 
 
 
Tak żeby podsumować to pod presją tego ,że wszyscy się dowiedzieli o prawdzie podejrzany się przyznał HERE
 

 

SID oraz IP otrzymujemy po wpisaniu w konsoli komendy amx_ip

Wazne - *

 

Pomoc:

1. Zapoznaj sie z regulaminem

2. Nie spamuj w zgloszeniu

 

@TGM przytocz mi gdzie jest napisane, że mam np tydzień na wstawienie demek ? mogę wstawić kiedy chcę -.- jesteś cziterem który gra bo był reset ale nie ma takiej opcji. Było grać uczciwie

Do tego reset amx nie ma znaczenia do tego czy jesteś cziter czy nie :D reset był i rok temu ^^

 

Co TGM napisał przed editem http://screenshot.sh/owpvrhAecGyvP , nie jest to spam bo cziterów trzeba banować :)

Edytowane przez S3ReK
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bans był przenoszony, skoro ważność bana u X innych osób minęła to czemu mielibyśmy karać tylko jego?

Z kolei też przenosić setki banów za cheaty również mijałoby się z celem.

Bana nie nakładam, zamykam.

Edytowane przez rewox
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności