Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Otonexa


mrolo10000

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: mrolo

2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz

3. Nick oskarżonego: Otonex

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:79540576

5. Data i godzina zdarzenia: 12 listopada godzina: około 23:45
6. Mapa: jb_gaben
7. Opis sytuacji: otonex zrobił fk, bo ja się nie ruszałem a było nas 3 w celi i zabił mnie zamiast tego co się ruszał
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): http://www96.zippyshare.com/v/16pJ9vYR/file.html
9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas: to był 6 dzień sobota początek rundy
Edytowane przez mrolo10000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zrozumcie!

Po co pisać skarge o 1 fk!?

Otonex nie dostanie nic więcej niż upomnienie, EW MOŻE DOSTANIE BANA NA 10 MINUT

Takie skargi wam nic nie dadzą, a marnujecie tylko wasz i nasz czas.

Marnuje się tylko czas mrolo. Został zabity niesłusznie więc ma prawo do złożenia takiej skargi. Po za tym lepiej napisać skargę w 5 min i dać komuś bana na te 10 min. Profit zawsze jest, ale według mnie tutaj powinien być jakiś system banowania na CT np. po złożeniu takiej skargi osoba dostaje bana na CT 60 min, czyli musi przegrać na serwerze przynajmniej 60 min, żeby potem móc wejść do CT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 po co się odzywacie SKORO NIC NIE WNOSICIE DO SKARGI? Nabijać sobie posty proszę gdzieś bo i tak w dziale JB daje Wam wiele momentów do wypowiadania sie.

 

A Ty mrolo, kazałeś mi sprawdzić skargę i stracić moje 15 minut bo musiałam 5 razy oglądać jedną i tą samą akcję. Składasz skargę MIMO, ŻE SIĘ RUSZYŁEŚ.

Był totalny bezruch na kucaka na stolikach, Ty wpierw byłeś AFK, idzie powtórzenie, rzucasz flash, schodzisz z stolika, wskakujesz ponownie i kucasz - robisz kilka kroków do przodu już DAWNO PO ODLICZENIU przez co ze strony CT było widać jak twoja postać wykonała ruch. 

Co prawda CT chciał zabić 3 więźnia w twojej celi, a zabił Ciebie, przypadkowo, ale równie słusznie bo było widać jak wykonałeś ruch. 

 

 

Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności