mrolo10000

Użytkownik
 • Content count

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  5d 6h 49m 57s

About mrolo10000

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday August 15

Informacje o Profilu

 • Nick
  mrolo10000
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Multi-Arena 1v1 CS:GO
  DeathRun CS:GO
 • Lokacja
  Warszawa
 • Steam Custom URL
  https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=324136362&token=EbCcFyBz

Recent Profile Visitors

388 profile views
 1. mrolo10000

  na tak -ma admina na innym serwerze -jest aktywny -duży staż w cs na nie -czasami prowokuje, ale dość rzadko jeśli miałbym wybrać między tak a nie to wybrałbym tak, lecz jeżeli chcesz być guardem to musisz przestać wyzywać i prowokować(mimo tego że robisz to rzadko)😃
 2. mrolo10000

  na nie -wiek -nie ma mutacji pomijając wiek i mutację często prowokujesz i nie wydajesz się być odpowiedzialny, mimo tego że aktywność masz dużą to nadal jestem na nie, ponieważ to za mało żeby być guardem.
 3. mrolo10000

  na tak -często jest na serwerze -ma mutacje -pomaga innym graczom -zna regulamin
 4. mrolo10000

  zagłosowane
 5. mrolo10000

  no to tak -rudi umie opanować chaos,wywiązuje się ze swoich obowiązków jako guard i jest aktywny oraz widać ze mu zależy. -skam jest aktywny umie opanować chaos na serwerze , gra aktywnie wywiązuję się ze swoich obowiązków jak guard -ceberi nie wiem o co wam chodzi ze nie umie opanować chaosu ale jak dla mnie nie wiem czy jest tak łatwo ogarnąć 10 ludzi którzy używają mikrofonu w tym samym czasie, dlatego mutuje na chwile a potem znowu odmutowywuje a wiec jak dla mnie to umie opanować chaos, zależy mu na stanowisku oraz gra aktywnie. -xzano gra za rzadko dlatego nie mogę się o nim wypowiedzieć. -shard umie opanować chaos trochę mało gra ale chyba jest to normalne ponieważ kończy się rok szkolny i jest sporo nauki przynajmniej ja mam sporo , ale wracając do tematu jak dla mnie nadaje się na guarda ponieważ np nie bawi się komendami oraz widać ze mu zależy.
 6. mrolo10000

  na tak +wiek +mutacja +miał już admina +składka na nie -nowi gracze cię nie znają
 7. mrolo10000

  Nick: mrolo Kategorie w których wygrałeś: zegar, samochodzik STEAM_ID: STEAM_1:0:162068181 Czy posiadasz VIPa lub SVIPa: nie Czy znajdujesz się na naszej grupie STEAM (TAK/NIE): TAK Ile bluntów wymieniasz na respekt? (Daj "-" jeżeli nie wymieniasz): wymieniam 1
 8. mrolo10000

  1. Nick: mrolo 2. Zabawa/zabawy to których się zapisujesz: teleturniej
 9. mrolo10000

  jestem za przywracaniem mniejszej ilości hp np. po 30 lub 40
 10. mrolo10000

  na tak: -mutacja -ma sporo godzin na jb -składka na nie -nie jest zbyt rozpoznawalny ja jestem na tak
 11. mrolo10000

  na tak -mutacja -stara się już nie przeklinać ani wyzywać -wiek -aktywność -składka jestem na wielkie tak
 12. mrolo10000

  na tak -mutacja -ogarnia ct -miły na nie -czasami nie stosuje sie do regulaminu
 13. mrolo10000

  Najlepszy prowadzący na serwerze: rodrigez, jan, Queen Najlepszy gracz serwera: Najbardziej aktywna osoba na serwerze: klysek, ghost Najlepszy administrator: konwoy, rasta, Najlepszy strażnik: shelby agencik rodrigez Osoba z najlepszym poczuciem humoru: wujos Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze: Najaktywniejsza osoba w dziale JB CS:GO (Prócz queen): ghost i jan Największa gaduła na serwerze: ten fejm sieki Największy podrywacz z serwera: Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: tomek Najlepszy buntownik na serwerze:panda Najmniej buntujący się więzień: Queen Najbardziej kreatywna osoba na serwerze: agencik Najlepszy gang serwera:biznesmeni Największy lizus serwera: Największy zgrywus na serwerze: Największy mądrala serwera: