Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga opiekun


dawidvip123

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Byali
2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin
3. Nick oskarżonego: MajuN
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:94296687
5. Data i godzina zdarzenia: Ogólnie
6. Mapa: ogólnie
7. Opis sytuacji: Często agresywny, przeklina, wyzywa gdy ktoś go zabije, ogólnie toxic player jeśli to ma być admin to niech sie chyci banowania tego co czeba a nei grania serwer traci przez takie osoby jak on graczy bo myśli że ma opiekuna to jest pępkiem świata i może wszystko on może wyzywać krzyczeć a inni odrazu mute dostają.
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Gracze serwera niechaj się wypowiedzą.

 


nie jestem osobą która robi wszystkiego ssy demka itp itd. Moimi dowodami są moje słowa oraz słowa ludzi którzy je potwierdzą nie na każdy dowód musi być potwierdzenie. Ty powinieneś o tym wiedzieć no ale cóż najwidoczniej "Twoja stara" cie wystarczająco dużo nie nauczyła jak ty to mawiasz.

 

 

 

~~~~~~~ to sie odnosi do wypowiedzi MajunA ~~~~~~~~~~~

 

 

 

 

 


Po czwarte i ostatnie Primo: Mam nadzieję, że więcej nie przyjdzie Ci do głowy aby pisać podanie o admina nie znając AMX, i licząc na byle jaki komentarz skoro ludzie kojarzą Cię tylko dlatego, iż siedzisz po 10h dziennie na serwie i tylko TYLKO dzięki lvl'owi bo skilla Ci kolego brakuje robiąc z siebie gwiazdę sceny, próbujesz narobić szumu wokół twojej osoby.

 

Nie pozdrawiam liczę na szybkie zamknięcie tematu.

Szybkie zamknięcie ? Dlaczego ? Bo boisz się że więcej ludzi potwierdzi moje słowa ? Po tygodni grania top 1 i największy lvl na serwie nie daje mi prawa do wszystkiego ale napewno do szacunku do mnie a nie do obrzucania błotem + Wyjaśnijcie niby czemu ja was po tygodni grania oceniać nie mogę a wy mnie oceniacie chociaż "gówno" o mnie wiecie. Nie polecam, dobranoc.

Edytowane przez Q♥een
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze.
Polecam zakup słownika ortograficznego Tobie i Twoim kolegom, bo mając te 16 lat powinieneś znać podstawowe zasady ortografii i słowa typu "czeba" czy "ponirzac" są zabawne.

Konta założone na forum dla skargi, to lubię najbardziej, chciałem was bardzo miło przywitać na forum, mam nadzieję, że zostaniecie dłużej. :D

Dwa.

Jeśli masz zastrzeżenia do mojej pracy wobec serwera i na serwerze przedstaw mi dowody.

"Często agresywny, przeklina, wyzywa gdy ktoś go zabije, ogólnie toxic player jeśli to ma być admin to niech sie chyci banowania tego co czeba a nei grania serwer traci przez takie osoby jak on graczy "

Grasz na tym serwerze może tydzień czasu i potrafisz już ocenić ludzi nie rozmawiając nawet z nimi, gratulacje. Co do agresji, proszę nie kompromituj się, to, że w Twoim przypadku granie na serwerze jest ważniejsze od życia prywatnego nie oznacza, że każdy siedzi tyle czasu i gryzie kabel gdy ktoś go zabije. Raz w żarcie obraziłem Cię na mapie inferno dna wczorajszego. Jeśli Cię to tak zabolała to przepraszam. W końcu nie każdy musi mieć dystans.

 

Jeszcze dodam, że gdy pierwszy raz wszedłem na swoim nicku na serwer słyszałem jak obrażasz innych graczy, Twoja reakcja po zobaczeniu mnie była bezcenna. " O kurde On będzie oceniał moje podanie na forum... Nie mogłeś przyjść później?"

"przyznaje racje że nieraz byłem świadkiem gdy majun obrażał matke byaliego lub jego samego"

Odnośnie tego jak napisałem wyżej, była to jednorazowa sytuacja.  Czekam na przedstawienie dowodów, gdzie "nie raz byłeś tego świadkiem".

Piszesz, że mam się wziąć za banowania zamiast gry na serwerze. Przedstaw mi proszę punkt w regulaminie, gdzie napisane jest, że nie mogę grać jako Opiekun czy też Admin, tylko mam siedzieć na spect lub obserwować całą grę z forum.

Swoją drogą składając swoje podanie napisałeś jasno " uważam że jest za mało administratorów którzy są aktywni.", a teraz przeczysz sam sobie, że robie źle grając na serwerze i powinienem zająć się tylko kwestiami technicznymi. Siedząc po 12 godzin dziennie na serwerze nie widzisz adminów? To smutne, gdyż sprawdziłem czas spędzony na serwerze Don'a, Gok'a, Shinatobe czy Fenix'a i nie mam nic do zarzucenia wobec ich aktywności, ale Ty nie widzisz aktywnych adminów, bardzo ciekawe.

on może wyzywać krzyczeć a inni odrazu mute dostają.

Odnośnie krzyków i mutowania. Czekam na demko w którym "krzyczę" na serwerze, bo wiem co zrobiłem a czego nie i nie dam sobie wmawiać pewnych kwestii. Odnośnie mutowania polecam przeczytać regulamin serwera. W dodatku jestem jedyną osobą z administracji, która nie mutuje osób przed mutacją tylko upominam ich, że mogą używać mikro ale go nie nadużywać. Tak dla sprostowania. Nie było jeszcze osoby, która dostała z bomby u mnie muta lub bana bez powodu.

Przykro mi Cię zmartwić, ale gdyby nie moja osoba i wkład włożony w ten serwer wraz z Głównym Założycielem serwer do dnia dzisiejszego stałby pusty i grałoby na nim po 5 osób w godzinach szczytu jak było to wcześniej.

"myśli że ma opiekuna to jest pępkiem świata i może wszystko"

Co do opiekuna. Nigdy nie zachowywałem się jak osoba nietykalna ani która może robić co jej się tylko podoba, tym bardziej nie powiedziałem nic w stylu "mam opiekuna i mogę wszystko", nie stawiam rangi ponad osoby ani praw jakie posiadają, każdego gracza traktuje tak samo, nie ważne czy ma admina czy jest zwykłym graczem. Przestrzega regulamin jest traktowana normalnie, gdy go złamie niestety musi ponieść konsekwencje.

Co do Twojego "podania na admina" słyszałem, jak na serwerze marudziłeś, że nikt się w Twoim podaniu nie wypowiada. Rozumiem możesz mieć mi to za złe, że odrzuciłem Twoją kandydaturę, ale nigdzie nie ma punktu o tym, że muszę go przyjmować. Mogłeś zawołać kolegów do wypowiedzenia się w nim, zrobiłeś to dzień za późno.

 

 

Edit #1.

 

Używaj opcji edytuj zamiast pisać post pod postem. Tylko upominam bo widzę, że Queen już przeniosła.

 

Tak myślałem, że nic więcej od siebie nie dodasz ani nie przedstawisz.

 

 

 

nie jestem osobą która robi wszystkiego ssy demka itp itd. Moimi dowodami są moje słowa oraz słowa ludzi którzy je potwierdzą nie na każdy dowód musi być potwierdzenie.

 

Demka są ogólnodostępne na forum, ale jak to powiedziałeś "Twoje słowa są Twoimi dowodami" więc niech i tak zostanie.

Edytowane przez MajuN
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pisać skargę po tygodniu na serwie, bo po:
Primo: Nic ale to nic nie wnosi.
Drugie Primo: Po tak krótkim okresie grania, wbijasz się na szczyt głupoty próbować w jakikolwiek sposób odnieść się do osoby której nie znasz, a w dodatku pisać rzeczy które nie miały miejsca.
Po trzecie Primo: Myślę, że za niedługi czas trzeba Cię będzie zgasić jak zapałkę, bo za bardzo próbujesz się tutaj rozkręcać a przypominam Ci że to nie jest twoja domowa piaskownica.
Po czwarte i ostatnie Primo: Mam nadzieję, że więcej nie przyjdzie Ci do głowy aby pisać podanie o admina nie znając AMX, i licząc na byle jaki komentarz skoro ludzie kojarzą Cię tylko dlatego, iż siedzisz po 10h dziennie na serwie i tylko TYLKO dzięki lvl'owi bo skilla Ci kolego brakuje robiąc z siebie gwiazdę sceny, próbujesz narobić szumu wokół twojej osoby.

Nie pozdrawiam liczę na szybkie zamknięcie tematu.
 

Edytowane przez Shinatobe
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako byly admin z najdluzszym stazem na serwerze powiem krotko
​Bayli przede wszystkim dowodem potwierdzajacym Twoje slowa jest demko z danej mapy , gdyz inaczej skarga nie moze byc rozzpatrzona.
​Proponuje zawiesic temat do momentu dostarczenia dowodow
Wiecej w tej materii sie nie wypowiem gdyz :
​a) nie jestem adminem
​b) nie bylo mnie w tym czasie na serwerze
​A na przyszlosc proponuje dobrze zapoznac sie z regulaminem i wzorem skarg na adminow
Pozdrawiam Dziadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tutaj czegoś takiego jak dowodem jest słowo , ja Ci moge powiedziec ze jestes odpalony bo zabiles fartownie przez smoka XD i co tez bedziesz chciał zebym przedstawił Ci dowód a nie słowo jakieś bo słowa się olewa. Jest regulamin musimy sie go trzymać i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności