Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanko rac0. ;/


rac0

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: rac0. 

2. Imię: Jakub

3. Wiek: 14 

4. Znajomość AMX (1-10):  9/10  juz znam 

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Składka ( tak/nie): Tak 


8. Parę słów o sobie **: Cześć mam na imię Jakub. Mam 14 lat, moje zainteresowania to  piłka nożna, granie w cs'a 1.6 jak i w cs'a go 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:  Chciałbym zostać administratorem serwera ponieważ wbijam na serwer jest admin w tt  a jakiś koleś w ct  okej ma mutacje itd ale jak prowadzi to mówi czapka afro  i za chwilę mówi czapka zaciesz do mojego odwolania i  ja miałem afro bo mozna miec te dwie czapki więc miałem i mnie zabił koleś ...  Chociaż napisałem rezygnację to powracam po jedno dniowej przerwie xd. Myślę że pomogę ogarniać serwer ;/ 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:  proszę STEAM_0:0:140273847

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 godziny na dzień bo mam też inne sprawy, w weekendy siedzę więcej 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 1-2 h zależy o której przychodzę ze szkoły ;/   Weekendy  hmm to nieokreślone jest ale mnw. 2-4 h  z przerwami oczywiście   nie ciągle.

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Gram od  7 lat z przerwami  ;/ 

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak  

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopie ... :/

 

Dopiero napisałeś rezygnację i bum po 1 dniu chcesz wracać...

Po za tym GT "zdycha" że tak brzydko powiem. (zastanów się na co ci ten Admin, przecież równie dobrze skargi możesz pisać).

Ogólnie to ty dobry admin jesteś ale nieposkładany np. miałeś Admina na DR 1.6 i Strażnika myślałeś, że ogarniesz obie rangi lecz nie wyszło i cię wywalili za brak aktywności z obu, później wróciłeś na DR ale odszedłeś, potem na JB, na CS:GO MOD, a teraz znowu na JB chłopie wybierz jeden serwer a nie skaczesz z "kwiatka na kwiatek". 

No i oczywiście słabo rozpisane podanie, nie rozwinięte ani troszku. ( Po tym jak się rozpisałeś widać, jak bardzo ci zależy na stanowisku Admina)

 

Dla mnie na NIE (chociaż nie gram na JB) popraw GT, rozpisz podanie w głowie albo w WordPadzie i ogólnie przemyśl na jakim serwerze chcesz grać i z którego nie odejdziesz po 2-3 tygodniach.

 

Pozdrawiam: Black :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nic do ciebie nie mam,ale dopiero co napisałeś rezygnację i już leci podanko? Ja rozumiem to że jakiś problem był czy brak czasu,ale to już nie musiałeś pisać chyba tej rezygnacji na ten Jeden dzień hm?

 

Osobiście jestem na Nie(chociaż gram tam raz na ruski rok XDD) twoje GT to masakra jakaś :v

I tak ode mnie zastanów się na jakim serwie chcesz grać a nie zmieniasz je jak skarpetki :v 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Ci abyś przemyślał decyzje rezygnacji z obydwu serwerów. Napisałeś rezygnację, posadę straciłeś. Wyszło na moje bo już stęskniłeś się za posadą admina

To zależy od opiekunów, jeśli dobrze się tam sprawowałeś to może dostaniesz jeszcze szansę powrotu. 

GT dno, ale przyczyna twojej słabej aktywności jest mi znana i musiałbyś się nieźle postarać aby to nadrobić.

Ogólnie jeśli chodzi o Ciebie jako ,,admina,, to nie sprawiałeś problemów na go modzie, sądzę że tam również tak było. Jeśli nie było do czego się przyczepiać prócz aktywności to ja dałbym Ci szansę, ale po np. tygodniowej lub dłuższej ( jest to czas akurat na poprawę GT ) przerwie niż 1 dzień.

na razie jestem na NIE 

Edytowane przez Sasquatch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności