Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie MajuN


MajuN

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Damian
Wiek: 20
Kontakt: Steam, pw, ts3, GG
Twój nick na TS3: MajuN
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Dlaczego ja? Znam się na rzeczy, poznałem tutaj wiele osób, pomagałem tutaj przez ponad rok czasu, lecz musiałem zrezygnować z powodów prywatnych oraz wyjazdu za granicę. Jestem osobą z dużym poczuciem humoru, nie mam problemu z nawiązywaniem znajomości tych dobrych i złych. Mam dużo wolnego czasu, gdyż już nigdzie nie planuje wyjeżdżać, myślę, że nie sprawiałem żadnych większych problemów w sprawie opieki nad serwerem. Jestem przekonany, że mogę się przyczynić do dalszego rozwoju serwera, zawsze służę pomocą i rozwiązuje problemy na tyle ile jest to możliwe.
Kontakt z administracją: (w skali 1-10): Myślę, że spokojnie mogę dać 9.
Ile czasu spędzasz na TS3: Z aktywnością nigdy nie było u mnie problemu, przeważnie po pracy. ~6h w górę.
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie.
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 10
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Prywatne serwery, Rooty, oraz admin tutaj na ts3.
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak.
Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): Oczywiście.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem na tak. Przez krótki czas z Tobą współpracowałem, ale dobrze się z Tobą dogadywałem. Miałeś admina u nas już na ts'ie, problemu nie było. Z aktywnością teraz krucho, ale myślę, że jak dostaniesz rangę to się zmieni ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ze względu na to, że Pynia prosiła o wypowiadanie się w podaniach robie to. Mój stosunek do Twojej osoby się nie zmienił i nie zmieni. Jesteś osobą konfliktową, mimo że nie każdemu to pokazujesz. Nie masz szacunku do innych jeżeli nie dostajesz tego czego sam chcesz. Nie potrafię i nawet nie chce sobie wyobrażać, że mielibyśmy współpracować. Jeśli będzie potrzeba uzasadnie swoją wypowiedź bardziej, ale osobą która mają tu coś do powiedzenia (czytaj Karol/Pynia), nawet przy Twojej osobie. Jestem na nie. Jeśli natomiast dostaniesz admina, ja się usunę bo nie mam zamiaru tworzyć na ts spin z Twojego powodu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie

 

Tak jak Kinia napisała jesteś osobą konfliktową.Doznałem to na sobie w sensie,że na ts3 kiedyś chciałem żebyś dodał mi jakąś rangę ty olałeś sprawę to samo kiedyś u mnie na kanale w strefie DJ koleś używał wulgaryzmów ty nie zareagowałeś i nie byłeś AFK.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejednokrotnie rozmawialiśmy ze sobą i nie mogę powiedzieć, że jesteś osobą konfliktową. Dla mnie byłeś jednym z lepszych adminów tsa i na moje zgłoszenia była odpowiednia reakcja. Doświadczenie również jest duże jednakże aktywność w ostatnim czasie jest średnia. Jestem za okresem próbnym.

Edytowane przez rewox
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności