Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - S3ReK


S3ReK

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Wiktor

Wiek:16

Kontakt:

 

Ts (S3ReK)

Skype: (wiktorrymar28)

Steam: (S3ReK | CSC)

GG: 50285663

 

Twój nick na TS3:S3ReK

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Pisałem ostatnio podanie na admina na ts'ie ale okazało się, że rekrutacja zamknięta, teraz gdy jest otwarta postanowiłem znowu napisać bo czemu nie. Statam się u was na admina bo tylko na tej sieci przebywam więc u nikogo innego nie mam jak się starać.

Jestem aktywny (postaram się być jeszcze bardziej) i szybko się uczę, chętnie pomogę komuś skoro i tak siedzę.

Kontakt z administracją: (w skali 1-10): Ciężko stwierdzić ogólnie raczej kontakt tylko na ts'ie i to nie z całą administracja jednakże z każdym myślę, że mam stosunki neutralne (coś typu 5)

Ile czasu spędzasz na TS3: Różnie bywa czasem potrafie siedzieć od rana do następnego rana będąc aktywny a czasem tylko kilka godzin bo nie ma po co lecz gdybym dostał tą range to dziennie minimum 2h będę.

Czy posiadasz admina na innym TS3?:Nie

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):4

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Nigdy nie byłem administratorem na poważnym ts'ie, tylko na prywatnych gdzie w sumie bardzo się nie zagłębiałem. Potrafię zrobić podstawowe rzeczy które na co dzień wykonuje administrator a jeśli to nie wystarczy to się douczę.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie):Tak

 

 

@DiamentowY ale ja mam cię zapisać na lekcje z czytania czy co? Zrezygnowałem wyraźnie z forum i serwerów a pisze podanie na teamspeaka -.-

Dalej ... co mają serwery w cs 1.6 do ts'a ? to jest wgl inna rzecz.

Rezygnacja z admina na codzie po 2 tygodniach ? to do lekcji dorzucimy ci używanie kalendarza bo byłem tam ponad 2 miesiące jak nie więcej.

Nie robie sobie jaj bo piszę już kolejny raz o tą range to chyba bym się nie starał po nic?

Może ty się zastanów nad sobą panie mądry i inteligenty :*

 

@Umciak jesteś zmienny jak rolka papieru toaletowego, ostatnio jak gadaliśmy to chyba ci dupy nie zawracałem tylko było normalnie? teraz cie coś boli chyba bo bez argumentów starasz się każdego udupić.

To samo co wyżej czytaj z czego zrezygnowałem a nie się potem wypowiadasz bo wszyscy wiedzieli że na ts'ie zostaje.

Aktywność do poprawy masz racje.

 

@Hans Aktywność do poprawy masz racje kontakt do poprawy też ale skoro ty stwierdziłeś "Nie wiesz czego chcesz" no chyba ja lepiej wiem czego chce niż ty :C

 

@Tymbarkowa Mój błąd tam było że z serwerów cs 1.6 :), do tego dużo osób wiedziało że właśnie na teamspeaku zostaje.

Nie chcę admina na siłę ale widocznie wszyscy wiedzą lepiej ode mnie wszystko wiec i tak się nie dostane

"Spinam" się z ludźmi bo bronie się przed jakimiś beznadziejnymi argumentami typu "Sam nie wiesz czego chcesz"

 

@Domellenel masz racje aktywność nie powala ale obiecałem sie poprawić.

 

@Rewox W końcu normalna wypowiedź <3 aktywność miałem mniejszą przez ostatnie dni ale dużo osób wie, że siedzę bardzo dużo na ts'ie co do znajomości to większość nie miała z tym styczności a wykonywać podstawowe funkcje potrafie.

Edytowane przez S3ReK
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

Dlaczego?

 

Robisz sobie jaja z rang admina. Admin na codzie-rezygnaxja po 2 tyg. To samo jb, opiekun ffa to samo. Teraz nie dawno pisałeś że odchodzisz z sieci. Zastanów się na sobą serek. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Przed chwilą napisałeś  pożegnanie, a teraz piszesz podanie na admina, no halo. Moim zdaniem nie nadajesz się na to stanowisko. W kontakcie z adminami nie chodzi o to jak często zawracasz nam dupę, tylko jak się z nami dogadujesz. Twoja aktywność nie powala.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 chyba bo bez argumentów starasz się każdego udupić.
 

 

:facepalm2:  :facepalm2:  :facepalm2:  :facepalm2:  :facepalm2:  :facepalm2:  :facepalm2:  :facepalm2:  :facepalm2:  :facepalm2:  :facepalm2:  :facepalm2:  :facepalm2:  :facepalm2:  :facepalm2:  :facepalm2:

 

 

jestem na nie

 

słaba aktywnosc

kontakt z ludzmi nie jest powalajacy

sam nie wiesz czego chcesz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku odniosę się do tego:

 

 

@DiamentowY ale ja mam cię zapisać na lekcje z czytania czy co? Zrezygnowałem wyraźnie z forum i serwerów a pisze podanie na teamspeaka -.-
Dalej ... co mają serwery w cs 1.6 do ts'a ? to jest wgl inna rzecz.
Rezygnacja z admina na codzie po 2 tygodniach ? to do lekcji dorzucimy ci używanie kalendarza bo byłem tam ponad 2 miesiące jak nie więcej.
Nie robie sobie jaj bo piszę już kolejny raz o tą range to chyba bym się nie starał po nic?
Może ty się zastanów nad sobą panie mądry i inteligenty :*
 

 

Skoro rezygnowałeś z forum i SERWERÓW, ale nie ts3 to czym on jest jak nie serwerem? Wytłumacz mi proszę, bo rozumiem że mój brak mózgu o czymś świadczy, ale nie przesadzajmy...

Co do samego podania:

Jestem na nie, podanie napisane chaotycznie, odnoszę wrażenie, ze na siłę chcesz mieć tutaj admina. Dość często się spinasz z ludźmi, więc to też dużo decyduje. Jestem na nie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jetem za okresem próbnym.

Jesteś często na TS(ostatnio może mniej, ale bywasz).  Lepiej byś to prowadził od połowy aktualnych kandydatów i nie masz żadnej innej rangi, więc nie musisz dzielić obowiązków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt na ts mieliśmy i nie zgodzę się, że jesteś osobą konfliktową jak to było napisane wcześniej. W pożegnaniu jasno wyraziłeś, że z tsa nie odchodzisz więc również nie rozumiem wypowiedzi typu 'piszesz, że odchodzisz, a nagle chcesz admina'. Dla mnie tylko aktywność jest zbyt niska, bo pomysł i chęci masz. W natłoku podań jestem na nie, gdyż w tym momencie są osoby z większą znajomością tsa i lepszą aktywnością.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności