Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - Kasia ♡


Kasia!

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kasia

Wiek: 19 w czwartek :p

Kontakt: PW, steam, gg

Twój nick na TS3: Kasia ♡

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Jestem osobą miłą, przyjacielską i ogarniętą osobą, nie tworzę kłótni/sporów, sama je nawet łagodzę. Często zgłaszam adminom osoby bez rangi, jakieś dziwne sytuacje. Na ts'ie spędzam naprawdę dużo czasu, zawsze po powrocie do domu wchodzę i siedzę, aż do wyłączenia komputera. Posiadam zastępcę opiekuna na cod'ie i grafika. Ze swoich obowiązków mam nadzieję dobrze się wywiązuję, bo pozostaje mi trochę czasu do wykorzystania. Nie powtarzając się z poprzedniego podania zaznaczę, że czas mam, chęci i zapału nadal nie brakuje, mimo nieobecności na forum lub serwerze nadal jestem na ts'ie czy to komputer czy telefon. Regulamin znam dobrze, nie łamię go, udzielam się podczas wszelakich konkursów, staram się pomagać. 

Kontakt z administracją: (w skali 1-10): 10

Ile czasu spędzasz na TS3: od 2 do 6h 

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 7

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Posiadałam własny prywatny serwer.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak 

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): Nadal to pytanie nie do mnie. xD

 

 

#Edit i rozwianie wszelkich wątpliwości

Tak posiadam 3 rangi moderatorskie (Admin TS nie posiada moderacji na forum, czyli automatycznie nie jest rangą moderatorską), ale Redaktor jest TYLKO I WYŁĄCZNIE "kolorkiem", bo pomagam TYLKO I WYŁĄCZNIE  przy gazetce. Nie robię np. wywiadów, czy też nie mieszam się w moderowanie poddziałów.
Edytowane przez Kasia!
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła, zdecydowanie komunikatywna i wszyscy ją z tsa kojarzą. Regulaminy opanowane, aktywność dobra, dla mnie odpowiednia osoba na to stanowisko. Ponadto, uważam że jako admin tsa wykaże się równie dużym zaangażowaniem jak grafik czy opiekun serwera.

Na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak

Miła

Odpowiedzialna

Sympatyczna

Nie ma co się rozpisywać, same plusy

 

aaale, co do tego:

 

 

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): Nadal to pytanie nie do mnie. xD

 

Dziewczyny też przechodzą mutację :x 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne podanie oraz osoba, która nadaje się na to stanowisko z obecnych dodanych próśb.
Kasia jest osobą rozpoznawalną, miłą, komunikatywną. Ogólnie mówiąc, dobrze radzi sobie z pracą wśród ludzi.
Jedynym minusem jest to, że masz już 3 rangi w których pełnisz funkcję, z tego co pamiętam 4 ranga z funkcją odpada.
Ale tak czy siak życzę Ci powodzenia, mam Cię zobaczyć na tym stanowisku bo jak któryś z kandydatów ją dostaną to będą moje ostatnie podchody z TS'em.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności