Skocz do zawartości

Ostra wymiana zdan mięczy Cristiano a Koke.


aver

Rekomendowane odpowiedzi

cristianoronaldo_226.png


 


 


W nocnym programie Partidazo w radiu COPE podano zakulisowe szczegóły sobotnich derbów Madrytu. Prowadzący Juanma Castaño poinformował, że po spotkaniu w szatni Królewskich koledzy chcieli wiedzieć, o czym Cristiano dyskutował z Koke. Dziennikarz stwierdził, że jego cytaty nie są zasłyszane z trzecich źródeł, a są „dosłowne, słowo po słowie, przecinek po przecinku, 100% prawdziwe, 1000 na 1000 prawdą”. Wszystko dlatego, że wypowiedzi były słyszalne dla osób, które znajdowały się pod szatnią.

 

Cristiano wdał się na ten temat w rozmowę z jednym z kolegów, który miał być Hiszpanem:

Cristiano: Koke nazwał mnie pedałem. 

Piłkarz Realu: Że co?

Cristiano: „Jesteś pedałem”, tak mi powiedział.

Piłkarz Realu: Naprawdę tak powiedział?

Cristiano: Odpowiedziałem mu: „Jeśli spotkamy się w Madrycie, zobaczysz, co zrobię".

Piłkarz Realu: A co mu zrobisz?

Cristiano: Nic. Co ja mu mogę zrobić?

 

Do szatni wszedł wtedy inny zawodnik:

Piłkarz Realu #2: Ale kto tak mówił? O kogo chodzi?

Cristiano: Koke. Nazwał mnie pedałem. Odpowiedziałem mu: „Ta, ta, jestem pedałem, tak, ale pełnym hajsu, ciulu”.

 

Po krótkim czasie Ronaldo miał dorzucić: „On nazywa mnie pedałem, a przez trzy lata miał [gest walenia pięścią w dłoń] problem z dupskiem w Lidze Mistrzów. Chcą wygrać z BBC dupskiem”.

 

Castaño dodał, że rozmowy nie skończyły się tylko na Koke. Z Hiszpana konwersacja przeniosła się na Juanfrana. Coentrão miał mocno obrażać obrońcę, twierdząc, że zupełnie nie poradził sobie z meczem. Marcelo miał na to powiedzieć: „Juanfran w ogóle nie ogarniał”. 

 

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • James0v zablokował(a) ten temat
  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności