Skocz do zawartości

[II] Wywiad z Kasia! - Niezdecydowaną opiekunką serwera.


Miechu

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1479923766__wywiadzkasia.png

 

 

 

redaktor.png

photo-21487.jpg?_r=1477061170

@Miechu

 

 

 

OPIEKUN.png

photo-17274.jpg?_r=1479836432

@Kasia!

 

 

Witam, dzisiaj przeprowadzę wywiad z Opiekunką serwera Cod Mod 350 oraz grafikiem, Kasią. Witam

Cześć. Miło mi znowu tu gościć.

Powiedź ile minęło od twojego poprzedniego wywiadu?

Było to jakieś 9 miesięcy temu. :p

9 miesięcy to dużo czasu, Jakieś większe zmiany się odbyły w tym okresie?

Zmian, wiele. Wtedy ledwo co dostałam rangę grafika, po około 1,5 miesiąca zrezygnowałam przez nawał pracy. Wróciłam jednak po miesiącu. Na początku czerwca dostałam zastępce opiekuna na Surf'ie [*] wraz z Shino, później zrezygnowałam z 3 Mapy [*] i wtedy nudy i śmieszkowanie tam do września, aż do wyłączenia Surf'a [*]. Wtedy miałam małą przerwę od Opiekunowania, aż do otrzymania zastępcy na Cod 350. W życiu też dużo, zdałam prawko (za pierwszym ejj! xD), egzaminy zawodowe. Trochę w pracy, szkole, ogólnie zbyt dużo, niż zwykle, ale dałam radę i teraz się nudzę. :p

Widzę że twoja historia związana z prowadzeniem serwera jest ciekawa i rozbudowana. Który serwer lepiej wspominasz, surfa czy 3mapy?

Niby, można by było powiedzieć, że ciężko wybrać, ale nie, zdecydowanie najlepiej wspominam 3Mapy. Pierwszy serwer na tej sieci na którym dostałam admina (pierwszym serwerem na tej sieci na którym grałam było stare FFA Cs:Go) po prostu pokochałam, przez kilka miesięcy było nawet tak, że nie opuściłam ani jednego dnia. W tym czasie trochę chorowałam, wiec idealnie. Wspominam najlepiej, bo pojawiając się tam, od razu polubiłam atmosferę jaka tam panowała. Jedyna taka, a trochę tych serwerów w tamtym czasie zwiedziłam. Tam poznałam np. Queen która w tamtym czasie się nim opiekowała. I te pamiętne skargi, tyle ile naliczyłam to chyba około 12. Za cięta byłam.

Widzę że twoje zaangażowanie w tamten serwer było ogromne. A co powiesz o swoim zaangażowaniu na Surfie oraz na swoim aktualnym serwerze, Cod Mod 350?

Surf'a dostaliśmy z Shinem już rozkręconego, gracze byli, ale np. mapy się nudziły i też trochę pracy przy tym było. Później wakacje, czyli najgorszy czas dla serwerów, mniej graczy. Kiedy już ogarnęliśmy sprawy techniczne, tylko to było problemem. COD jak na razie jest dobrze, dopiero tu zaczynam, ale w najbliższym czasie mam zamiar jeszcze bardziej się zaangażować, wiec będzie mnie widać, mam nadzieję. :p Musze się po prostu przestawić.

A co sądzisz o swoim drugim opiekunie Miechu? Jak wygląda u was podział obowiązków?

Mamy podzielone to bardzo prosto. Ja ogarniam forum, on sprawy techniczne serwera. Współpracuje się z tobą dobrze, więc nie mam zastrzeżeń. Jak coś to on mi dodał ten 350 lvl. :p Dobrze, że był reset. xD Pośmieszkować sobie czasami lubimy, po wkurzać. Więc, lepiej nie można było trafić.

Jak widzisz swoją przyszłość na sieci? Opiekun kolejnego serwera czy chcesz zostać z tym stanem z jakim jesteś teraz?

Niee, chyba tyle mi starczy, sama nawet twierdziłam, że kolejnego serwera nie wezmę. Ktoś mnie namówił. :p I tak wiele osób twierdzi, że za dużo już tego mam.

A może zechcesz nam zdradzić kilka informacji z swojego życia prywatnego? Czym się aktualnie zajmujesz? Do jakiej szkoły chodzisz? Oraz jak spędzasz wolny czas?

Jestem w ostatniej klasie technikum o profilu informatycznym. Co jakiś czas dostaję jakieś małe zleconka graficzne i tyle. W wolnym czasie, zazwyczaj chcę się wyspać lub poleniuchować. Z każdym kolejnym dniem mam coraz mniej czasu wolnego. Zbliża się matura, więc wypadałoby sobie trochę przypomnieć.

Mówisz że ostatnia klasa technikum. Czyli w tym roku natłok egzaminów. Matura oraz egzaminy techniczne. Masz jakiś plan na pogodzenie tego z siecią czy może weźmiesz trochę dłuższą nieobecność?

Pewnie tak, trochę więcej czasu przed przyda się.  Bo jednak to ostatnia kwalifikacja i jednak matura. Trzeba zdać dobrze. :)

W jaki próg procentowy celujesz oraz z czego zdajesz?

Na pewno powyżej 30, ale jak napiszę tak będzie. Rozszerzonymi przedmiotami które zdaję to: matematyka, fizyka i informatyka.

Wnioskuję że celujesz w przyszłości w informatykę?

Tak, nadal jeszcze nie sprecyzowałam dokładnie kierunku, ale ciągnie mnie bardziej w grafikę. Wcześniej myślałam jeszcze o robotyce,  ale jak na razie, chyba grafika mi lepiej wychodzi i bardziej interesuje.

Wybrałaś już szkołę do której bodziesz aplikować podanie?

Jeszcze nie.

Odchodzą lekko od tematu szkoły lecz pozostają przy grafice. Na forum pełnisz funkcję grafika. Co Ci się w tej funkcji podoba a co nie?

Podoba mi się to,  że moje prace są wszędzie na forum czy to napisy do konkursów,  sygnaturki czy teraz nowa wersja kolorystyczna gazetki. Zdobywam doświadczenie, próbuję nowych rzeczy,  nie stoję w miejscu. Nie podoba mi się,  że wiele osób składa zlecenia często, z tą samą tematyką. Jest to już nużące i mało kreatywne.

Skoro już mowa o tym że zlecenia stają się nudne, opowiedz nam coś o swoim nowym projekcie pojedynków graficznych.

Jak już zostało to zawarte w poście informującym to skrócę to do: Konkurs polega na pojedynkach dwóch osób w formie prac graficznych, osoby wylosowane dostają tematykę oraz czas na wykonanie. Prace będę oceniać ja oraz tajemnicza osoba, ale i również zwykli użytkownicy. Nie liczą się tu umiejętności a kreatywność.

Zachęcam serdecznie wszystkich do wzięcia udziału a Tobie dziękuję za ten wywiad. Chcesz kogoś pozdrowić?

Ja również dziękuję. Pozdrowionka lecą do ciebie oczywiście, Marinki zią, Pyni <3, Umciaka :ninja:, Pawła :zolw:,  Shino :p i reszty wspaniałych osób z którymi było mi dane rozmawiać.


Dokładam się do pozdrowień oraz dziękuje za mile przeprowadzony wywiad.

Edytowane przez Miechu
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszkowo było mi go pisać. xD

#Edit.
Rias, tak też mam takie wrażenie, że troszkę krótko, ale treściwie.  :p

Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie moja foczi się tu pojawiła :wub:

Kolejny świetny wywiad w Twoim wykonaniu, Miechu! - podoba mi się

 

+ napis to kurde wygrał *________*

 

Dziękuję za pozdrowienia, dobra robota, gołąbeczki! :love:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę na siłę ten wywiad jak dla mnie, poprzedni, który przeprowadziłeś był lepszy, zdecydowanie

Trochę za szybko, tak mi się wydaje

 

Jednak ogólnie to dobra robota Miechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieć takiego zastępcę to jest coś! Współpraca była genialna Kasiu, trzymaj ją tam Miechu. Wywiad dobry, dziękuję za pozdrowienia kochana! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiadzik świetny :P Mam tylko jedno zastrzeżenie, nie pozdrowiłaś mnie : ( Ale wybaczam Ci. Na weselu będzie okazja : D

P.S i tak jak napisał Neff, mogłoby się pojawić coś o gotowaniu ale i tak jest świetnie !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności