Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Szyberka (kosmal) v2


Agencik47

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Agencik
2. Kto zawinił? (admin/gracz): guard

3. Nick oskarżonego: kosmal
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:187848158
5. Data i godzina zdarzenia:około 21:30
6. Mapa: facebook
7. Opis sytuacji: gramy sobie jak zawsze i rozmawialiśmy o tym że guard nie powinien kickać guarda i takie tam a kosmal jak to on... wyraził swoją opinie o mnie bez żadnych skrupułów i nie to że każda obelga na mnie to ja od razu rage dostaje bo często jest to na zasadzie żartu. Gdy zapytałem się czy zamierza mnie swoimi słowami obrazić odpowiedział: Tak obrażam cie ty głupku... nie rozumiem za bardzo czemu to miało  w ogóle służyć 

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Są ss  Fryta i Bot- świadkowie

 

post-21352-0-94433000-1480365393_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, przecież pisanie takich skarg to jest automatyczny strzał w kolano hahaha

Ja naprawdę nie wiem co trzeba mieć w głowie, jakie Ty musisz mieć smutne życie hahaha

Nie mogę się do tego inaczej ustosunkować, bo to jest śmiech na sali :D 

~ mój ostatni post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiej się tam ile chcesz.

Nie podoba mi się twoje podejście i tyle.

Ja uznaję zasadę nie dotykaj gówna bo śmierdzi.

Jeśli mnie nie lubisz tak samo jak ja cb to nie inicjuj problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skarga jest żałosna.

Po 1.

Jesteście w administracji, ok nie każdy musi się lubić lecz jak macie się spinać o za przeproszeniem byle gówno to asta la Vista, bo współpraca nie ma sensu.

Ad. 1

Sam się nieraz przekonałam ze z nie którymi nie ma po co nawet żartować bo są sztywni jak karp w święta.

 

Po 2.

Admin say jest traktowany jak priv.

 

Po 3.

Nie no ludzie trochę dystansu do siebie bo jak nie będziecie mieli dystansu to kiedyś w życiu odbije się to na was.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A później besi pisze, że dajecie jej dodatkową robotę. Ludzie, dystansu do siebie, a jak nie to już lepiej pisać na PW do niej jak jest wolna.

Czemu się spinacie, a później są kłótnie. Pożartować już tam nie możecie xd

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie chodzi mi o to co powiedział FRYTA

Macie dobry ze sobą kontakt i ciśniecie się 4fun.

Jeśli kumplujesz się z kimś to do wszystkich obelg podchodzi się z dystansem i to jest normalne i wiem to bo też tak mam nie tylko w sieci ale na co dzień też.

Problem zaczyna się wtedy gdy nie obie strony są do siebie, że tak powiem mile nastawione.

Ja nie wdaję się w żadne sprzeczki, nie prowokuje i nie ulegam prowokacjom.

Oczekuję tego też od osób z którymi nie do końca potrafię się dogadać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agencik teraz wytłumaczę ci na moim przykładzie. My z Szyberkiem nie koniecznie się lubimy, ciśniemy się ile wlezie(bo mnie denerwuje niezmiernie), i nikt z nas nie składa z tego powodu skargi. Dlaczego? Bo każdy z nas wie że "Gówna się nie tyka, bo śmierdzi". Więc pisanie takich bezużytecznych skarg nic ci nam nie da, bo w gruncie rzeczy człowieka nie zmienisz, nawet jeżeli bardzo byśmy chcieli chciał... Skarga jak najbardziej bezużyteczna i udowadniacie tylko swoją dziecinadę.

Edytowane przez ra1x1or
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ja według Ciebie Agencik mogę zrobić, hm?

Mówiłam, że to co piszecie na u@ mnie mało obchodzi bo dopóki nie widzą tego gracze to dla mnie to jest traktowane jak PW co innego gdyby to zostało napisane na chacie gdzie każdy z graczy to by widział to okej, wtedy miałabym z czego wyciągać konsekwencje, ale to? No błagam, nie każe Wam się lubić, ale też bez przesady weźcie nie wiem, nie odzywajcie się do siebie i po problemie albo sami wyjaśnicie to pomiędzy sobą "Szyberek, nie życzę sobie abyś tak mówił" no chyba, że zaczniecie sobie notorycznie dokuczać co będzie urażało tą drugą osobę to wtedy oczywiście zareaguję, ale za pojedynczą sytuację..? Przecież nie będę stała Wam nad głową i mówiła " :nono: no,no!" bo to Wasze prywatne relacje, a jesteście dużymi chłopcami... ;d

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności