Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga - EQQ.


tsukuyomi

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick TomeK.

2. Kto zawinił? (admin/gracz) Admin.

3. Nick oskarżonego EQQ.

4. Steam_ID oskarżonego Nie wiem... macie zapewnie bo to admin.

5. Data i godzina zdarzenia 19:40 2016-11-30.

6. Mapa de_dust2 ( Bez sensu wgl ten punkt, jest only dd2, a tutaj pytanie mapa )

7. Opis sytuacji Dostałem perma za to: ( " CS +18 Dobranocka sie skończyła, Wyzywanie graczy, Obraza admina, Mikro 16+ " ). WYJASNIENIE : CS, nie jest +18... Co z tego, że jakas dobranocka się skończyła, nikogo nie wyzywałem, tylko napisałem do EQQ, wypier do spania. Nie wyzywałem admina, tylko gdy jeden z graczy zaczął go obrażac, napisałem " TAK JEST, CISNIJ GO!". Co do mikrofonu to prawda naduzywałem go bez mutacji.

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) Demko jak będzie.

 

 

#EDIT eQU Po 1. Nie oglądam dobranocek, to że mam 14 nie znaczy, że oglądam dobranocki.. Po 2. Nie napisałem żebys jak ty to powiedziales " Wypierdalał z serwera" tylko napisałem, żebys " Wypierdała do spania " bo sam powiedziałes, że mam isc spać i tym sposobem mnie sprowokowałes, zresztą po co kłamiesz jak wszystko będzie na demko..

Edytowane przez TomeK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra może cs nie jest od 18. Ale w dobranocka się skończyła o 19 wiec tu się nie pomyliłem. Obrażałeś mnie. Jeden wyzywał serwer i mnie. Wyzywał moją matkę od dziwek od suk i ogólnie. A ty napisałeś zacytuje ,, Tak Jest Cisnij Mu''. Mówiłeś raczej pisałeś bo muta dostałeś za nadużywanie mikra żebym wypierda** z serwera. Wiec uznałem że masz takie same zdanie.

 

 

 

 

 

 

@EDIT. No dobra może mnie poniosło. Ale jak nie które dzieciaki wchodzą drą ryja żeby kto skleił mordę to nie tylko mnie to denerwuje ale tez innych graczy. Tez się darłeś wiec dalej ci muta. Potem ten gościu wyzywał serwer i moja matke i ty się z nim zgodziłeś i mnie to trochę podenerwowało.

Edytowane przez eQu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dokładnie całe demo . Twoje zachowanie na serwerze jest wręcz karygodne . Pozwoliłem sobie zapisywać wszystkie teksty jakie mówiłeś i te które pisałeś na chacie . Pozwolę je sobie tutaj wymienić : "Strzelaj serią idioto , wyp*erdalaj, zasrany team , nie potrafisz strzelać frajerze , kupo , plecy pajacu , ryj , japa  i znowu wyp*erdalaj". Do tego dochodzą jeszcze jakieś gwizdy i krzyki przez mikro . Prowokowałeś wszystkich graczy . Nie da się również  przejść obojętnie obok tego jak napisałeś "tak jest , ciśnij mu " (wyjaśnienie sytuacji post Eqq) . Do Eqq mogę się jedynie przyczepić o długość i powód bana .Myślę że przez twoje zachowanie go troche poniosło. Na serwerze dostaniesz Ub . Mam nadzieje że takie zachowanie z twojej strony się już wiecej nie powtórzy .Skargę odrzucam .

 

 

3.1 Kultura osobista: Upomnienie -> Kick -> ban 10-1 h

3.2 Obrażanie graczy: Ban 30 min -> Ban 2h -> Ban 1d

3.7 Prowokowanie do różnych typu kłótni oraz sporów: Ban 10-1 h

3.10 Nadużywanie mikrofonu lub say: kick -> Ban 10-1 h (ewentualnie mute lub gag)

3.15 Brak mutacji: Mute/Ban 10min
Edytowane przez Crypton2309
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • tsukuyomi odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności