Skocz do zawartości

Galeria DIGLEEEEta


dav3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie jesteś bardzo specyficzną osobą w związku z grafiką, generalnie prace u Ciebie trzymają poziom i są miłe dla oka, ale co jakiś czas wyskakujesz z czymś kompletnie niskopoziomowym,  nie pasującym do twojej galerii jak praca nr. 18. Zastanawia mnie tylko jak to się dzieje, brak pomysłu na pracę, zmęczenie, czy co? :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LuukY napisał:

Jak dla mnie jesteś bardzo specyficzną osobą w związku z grafiką, generalnie prace u Ciebie trzymają poziom i są miłe dla oka, ale co jakiś czas wyskakujesz z czymś kompletnie niskopoziomowym,  nie pasującym do twojej galerii jak praca nr. 18. Zastanawia mnie tylko jak to się dzieje, brak pomysłu na pracę, zmęczenie, czy co? :P

Właściwie to zastanawiałem się nad tym czy wrzucić 18-tkę do tej galerii bo wiedziałem, że zdania będą podzielone. Dlaczego raz na czas wyskakuję z czymś słabym? Ano głównie dlatego, że czasem po prostu klient każe zrobić pracę wbrew wszelkim zasadom etyki, często po prostu 'klient wie lepiej' i takie wyskakują potem artefakty :D W tym wypadku akurat byłem zmęczony, przyznaję się bez bicia. Często siedzę do 3/4/5 majstrując coś w Photoshopie. :confounded:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 20.03.2017 o 18:01, dav3 napisał:

GvgN1Q3.png

Specjalnie przeostrzyłem - Facebook lubi psuć jakość, dlatego przy popsutej jakości krawędzie będą w porządku :grin:

Kozacki plakat o ile to można tak nazwać, tylko te bronie w "24" mogły by być lepsze.

 

P.s W czym działasz?

 

Edytowane przez sTR.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dav3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności