Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Sasquatch


SASU

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: @Sasquatch
2. Imię: Damian
3. Wiek: 19
4. Znajomość AMX (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon:  Owszem 
6. Składka (Składka jest obowiązkowa):  Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**:  Podziwiajcie http://www.gametracker.com/player/Sasquatch/193.33.176.248:27015/ 

A tak na poważnie, nie powala. Wręcz obrzydza to GT  :hmmm: Ale spokojnie, to jest stary nick na który wróciłem   :aniol: 
8. Parę słów o sobie **(min 5 zdań):  Część ludu z CsC mnie zna, jednak przedstawię się ponownie. Mam na imię Damian, mieszkam w Sanoku, lat 19. Obecnie uczęszczam do Liceum Zaocznego. 

Moje zainteresowania są dość szerokie więc jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś o mnie to zapraszam na "P.W" z chęcią popisze.

Tak na ogół zajmuję się Bushcraftem, Fotografia również nie jest mi obca.

Powoli wracam do rysunków które tworzyłem spory szmat czasu wstecz oraz do grafiki komputerowej.

Byłem zastępcą opiekuna na serwerze CS:GO MOD , nie poświeciłem tam długo, była rezygnacja. Przyczyn było kilka. Kilka z nich zostało anulowanych i pozwoli mi to na częste odwiedziny FFA. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**(min 5 zdań): Powód zawsze jest na ogół taki sam. Serwer zaczyna właśnie na nowo rozkwitać, adminów troszku brakuje a odpalonych świrów niestety nie. Ogólnie jestem chętny do pomocy graczom w każdej sprawie, czy to jakiś kontakt, namiar na forum itd itd... ale nie tylko. Serwer FFA był można powiedzieć moim pierwszym na jakim nałogowo grałem na CsC, od niego zacząłem przygodę z tą siecią i chciałbym na nim na nowo grywać tak jak za dawnych czasów. Jeśli GT wam niezbyt przypadnie do gustu to od razu piszę żebyście się nie martwili o to, poradzę sobie z tym.

10. STEAM_ID**: STEAM_0:1:169471546
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Ciężko określić, każdy dzień niesie coś innego. Postaram się do 3 godzin dziennie ( przeprowadzam remont w domu i mi to nieco utrudnia, więc jak ten cały bajzel minie to odwiedziny będą solidne )

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zarówno w weekendy jak i w dni robocze gram raczej tak samo, z rana jak i nocą. Zależy to również od obowiązków w życiu prywatnym 8) . Jednak jeśli coś się dzieje, to zawsze jestem dostępny na GG.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: troszkę ponad 11 lat, nie jestem w stanie dokładnie określić. 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Owszem, posiadałem

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm w końcu wracasz na stare śmieci?

+wiek

+doświadczenie

+duże poczucie humoru

+pomocny

+kultura

+składka

+mikro

 

GT poprawisz mam nadzieje :D

 

Jutro podejmę decyzję bo teraz ide spać :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saskłicz apostole! Jak najbardziej tak ;) w porządku chłopak, doświadczenie jest i estetyczne podanie, tylko to GT poprawka, nie ma nad czym sie rozwodzić myślę. Pozdrawiam.

Edytowane przez Gerlo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności