Jump to content

Zapowiedź Metin2 - Balans / Fuzja serwerów


DuNg3()N

Recommended Posts

Drodzy gracze!

 

Powoli zbliża się koniec roku 2016, dlatego chcielibyśmy pokrótce zapoznać Was z aktualnym stanem rzeczy i przedstawić Wam gorąco dyskutowane tematy.

 

Niestety jak do tej pory nie znaleźliśmy rozwiązania problemu balansu, które by nas w pełni zadowoliło. Udało nam się jednak po długich i ciężkich negocjacjach przekonać naszych kolegów z Webzen, że niektóre istotne zmiany i ulepszenia są konieczne. Teraz Webzen dokonał ważnego kroku: inwestuje sporo czasu i energii, by sprawdzić wszystkie te zmiany i zaprezentować je nam w sposób bardziej przejrzysty. Na przełomie stycznia/lutego 2017 spotkamy się jeszcze raz z Webzen i omówimy konieczne kroki, które należy przeprowadzić. W zależności, jakie podejmiemy decyzje dotyczące zmian i ich rozmiarów, zaplanujemy harmonogram na rok 2017.

 

Przy tej okazji chcielibyśmy poruszyć sprawę naszego niedopatrzenia przy zapowiedzi zmian bonusów do wizerunku broni. Niestety nie zostaliśmy uprzednio poinformowani o tych zmianach. Nikt nie zauważał tych zmian również podczas naszej fazy testowej przeprowadzonej przed wgraniem wersji 16.5. Bardzo nam przykro z tego powodu! Ogólnie rzecz biorąc zgadzamy się jednak ze zmianami bonusów. Bonusom przypisane jest duże znaczenie, dlatego też naszym zdaniem są one zbyt silne w porównaniu z innymi elementami, które mają wpływ na balans. Zachowaliśmy nowe bonusy i zdecydowaliśmy, że zwrócimy, na życzenie gracza, zakupione już kupony na wizerunki broni+.

 

Dobrą wiadomość mamy dla tych, którzy czekają na nową fuzję serwerów. W minionych miesiącach nie przeprowadzaliśmy żadnych fuzji serwerów, ponieważ prowadzone były ważne zmiany w bazie danych. Prace te powinny zostać zakończone w grudniu, najpóźniej w styczniu i na początku 2017 możemy rozpocząć fuzję serwerów. Chcemy to omówić z naszymi Community Managerami i sprawdzić liczbę graczy, by zdecydować, w jakich krajach i na jakich serwerach należy najpierw przeprowadzić fuzję. Prawdopodobnie na pierwszy ogień pójdzie Francja.

 

Nowe aktualizacje 2017 rozpoczyna w lutym event z okazji 10 rocznicy Metin2 w Europie. Szczegółowe informacje przekażemy Wam później. Mamy nadzieję, że będzie Wam się podobał! Ponadto na początku nowego roku przygotowaliśmy ważne ulepszenia harmonogramu. Ze względu na konieczne zmiany musieliśmy przesunąć na rok 2017 zapowiedziane wprowadzenie wielkiej aktualizacji PvE. Niestety nie udało nam się tego wprowadzić w 2016.

 

Przede wszystkim jednak chcemy Wam podziękować za kolejny rok spędzony z Metin2. Nawet jeśli nie wszystko poszło, tak jak było to zaplanowane. Jesteśmy wdzięczni za Wasze fantastyczne wsparcie i życzymy Wam Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2017. Bawcie się dobrze podczas świątecznego eventu i życzymy Wam udanych Świąt w gronie Waszych przyjaciół i rodziny.

 

Powodzenia!

Wasz zespół Metin2

 

 

Link: KLIK

 

Link to comment
Share on other sites

Globalny serwer(y) Metina już dawno zaczął upadać, już nic mu nie pomoże wstać.

Zostali tutaj tylko weterani +20, a niektórzy dużo starsi.

Młodszym nie będzie się chciało grać tutaj, ponieważ jest za trudno, a ciągle startują o wiele łatwiejsze serwery prywatne.

Niedługo zostanie już tylko kilka serwerów, a potem już tylko jeden, o ile gameforge w ogóle go nie wyłączy :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • -_- unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy