Skocz do zawartości

Świąteczna mapa


Skiperek

Świąteczna mapa  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wgrywamy de_dust2_snow

    • tak
      12
    • nie
      7


Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie ze ta....od samego poczatku sie takiej spodziewałem...dlaczego?  jednak de_dust snow daje wiecej atmosfery swiatecznej niz taki pdajacy snieg i wiekszosc graczy na serwie tez tak mowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest serwer only dd2, więc powinno zostać dd2. Jak ktoś bd chciał ujrzeć trochę śniegu na tej mapie to proszę zawitać na serwer FFA. To jest moje zdanie :p

Edytowane przez Zeus123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest serwer only dd2, więc powinno zostać dd2. Jak ktoś bd chciał ujrzeć trochę śniegu na tej mapie to proszę zawitać na serwer FFA. To jest moje zdanie :p

Ale przecież bedzie DD2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie też jestem zdecydowanie na tak  :D  Myślę że przyda nam się taka mała odmiana. Jak wspomniane było przez poprzedników w razie problemów zawsze można zmienić. Robiąc takie ankiety i wysuwając swoje pomysły ładnie widać że większość stara się dobrze dbać o server co bardzo cieszy. Tak dalej a będzie git  :D  :D  :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staramy się analizować każdą propozycję. Każda propozycja jest analizowana pod względem servera czy nie będzie jakiś problemów typu lagi itp i jest analizowana pod względem czy ludzią czyli Wam będzie taki pomysł czy plugin pasował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam osobiście myślę, że to niezły pomysł, czemu by nie skoro jedni chcą zwykłe dd2 a inni dd2_snow na święta to można zrobić tak i tak i w tedy wszyscy powinni być zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności