Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga KONWOY + PRAWDA O TYM SERVIE


danqpl

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Danq
2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin
3. Nick oskarżonego: KonWoy  a manipulant rafał
4. Steam_ID oskarżonego:STEAM_1:1:66214683

5. Data i godzina zdarzenia: 15:49 2016-12-17
6. Mapa: jb_putin_v2 

7. Opis sytuacji: Wchodzę na server. Gram sobie w ct i nagle z dobrego administratora KonWoya, który darzył mnie szacunkiem zamienił się w (przepraszam za słowa) typowego chłopa z komuny, który wszystko łyka. Wczoraj ludzie odkryli fesjbooka administratora Rafiego. Podalem imie A nazwisko domyslili sie po moim klanie, który sie zwie "GrubePecaki". Dzisiaj konowy dał mi bana na 1wk gdyż Rafal powiedzial mu, że podalem linka do jego fejsa. Nie mając dowodów wlepił bana z powodem-reklama, gratulacje dla dorosłego admina, który bez dowodów robi swoje :) Niestety administracja nie powinna łykać wszystkiego a jak już to powinna wytłumaczyć to z graczem. Admin assingo, który wczoraj był potwierdzi, że nie podawałem żadnego linka do fejsa tylko sami szukali. Rafal jest to kolega z jednej wioski. I tak sie prowokujemy zawsze, że zrobi wystko by mi dać bana. Połowe banów, które dostałem to od niego, bo lubił się bawić a mi skarg już nikt nie chciał uwzględnić to dałem sobie spokój. 

A przy okazji konwoy ratuje swoją dupe. Jak fk zrobią na nim to od razu działa, a jak typowy Janek spamuje tym !fk to jedynie co to dostaje kicka za spam bo nikt nie potrafi mu pomoc a admin ma wyjebane!!!  Taka prawda i nie bójmy się mówić rzeczy po imieniu. JA wraz z moimi ziomkami z ,którymi przywitalismy tego serva gdzieś pół roku temu odchodzimy z powodu braku ogarniętej administracji. Wujos - jedyny, który zawsze nie spinał i dla niego liczyła się dobra zabawa, to jest admin, którego na zawsze zapamiętam. A ty queen odrzuć tę skargę bo nie ma demka. Tylko tak potrafisz się zachować w zaistniałej sytuacji, bo nie potrafisz rozwiązać konfliktów. ELO
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Assigno, wolf, veo, bot i reszta servera 
9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas: Niestety nie umiem wrzucić demka i proszę nie odrzucać skargi tylk oze względu, że nie mam demka. Nie umiem go wgrać!

jb_putin_v2
 

 

KONWOY MNIE PRZEPRoSIŁ NA TS I POWIEDZIAŁ, ŻE WYKONAŁ POLECENIE RAFIEGO. A ze względu, że admin mówi zawsze prawde wykonał to. Zwracam honor. A co do Rafała to mówi kłamstwo. Nawet nie ma dowodu ;) A ja jak Boga kocham przyznaje się, że nie skopiowałem jego fejsbooka na czat gry :)

 

-----------------
Cała wina Rafiego!
Zmanipulował Konwoya. Od jakiegoś czasu Rafał odwala różne dziwne rzeczy! Każdy człowiek co go zna mógłby się wypowiedzieć na ten temat.
Wczoraj na przykład nie wykonał polecenia i zabiłem go. To on się odrodził. Ja go znowu zabiłem a ten znowu się odrodził. To go znowu zabiłem a ten mnie slay'ował.

Edytowane przez danqpl
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że ze strony tego użytkownika nie było żadnej reklamy typu link do profila rafiego, aassingo może potwierdzić, że danq mówił na chatcie głosowym jak nazywa się rafał, ja z aassingo się z tego śmialiśmy jak użytkownicy jaila wyzywaja rafała :p. Było to na jail_facebook, demo nie dorzucił, bo nie chce działać ta strona, screeny- http://forum.cs-classic.pl/uploads/imgs/pre_1481989088__shu_on6ddl.png http://forum.cs-classic.pl/uploads/imgs/pre_1481989126__shu_9z6yaa.png http://forum.cs-classic.pl/uploads/imgs/pre_1481989167__shu_myxpw8.png http://forum.cs-classic.pl/uploads/imgs/pre_1481989443__shu_znmw4a.png

edit1

Rafał na serwerze był admin aassingo JEŚLI danq napisałby reklame to by bana dostał, naprawde musiałeś sobie coś zmyśleć, bo nie dostał bana za reklamacje czyli nie napisał linku na chatcie, dlatego proszę o wypowiedź aassingo

Edytowane przez veeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'danqpl', w 17 Gru 2016 - 16:07, powiedział:

Nie mając dowodów wlepił bana z powodem-reklama, gratulacje dla dorosłego admina, który bez dowodów robi swoje

 

Dowod byl wystarczajacy, poniewaz przekazal mi ta informacje administrator - rafal

 

'danqpl', w 17 Gru 2016 - 16:07, powiedział:

A przy okazji konwoy ratuje swoją dupe. Jak fk zrobią na nim to od razu działa, a jak typowy Janek spamuje tym !fk to jedynie co to dostaje kicka za spam bo nikt nie potrafi mu pomoc a admin ma wyjebane!!!

 

Jesli juz, to powinnna byc osobna skarga, natomiast odnoszac sie do sytuacji o ktorej wspominasz w tej wypowiedzi, odrodzilem sie poniewaz WIEDZIALEM ze zostal popelniony fk na mnie, a gdy popelniono fk na "typowym janku" poinformowalem prowadzacego aby rozpatrzyl !fk

 

Oraz wtedy nikt nie spamowal jak i nie bylo zadnych kickow zwiazanych z ta sytuacja

 

Tak jak Ci an ts mówiłem, potwierdź informacje, bo ktoś po prostu może to robić specjalnie ;d

 

A tak jak ja napisalem, dostalem informacje od administratora - wiarygodnej osoby, ktora nie moze zazartowac sobie w takiej sprawie jaka jest ban

Edytowane przez KonWoy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowod byl wystarczajacy, poniewaz przekazal mi ta informacje administrator - rafal

 

 

 

 

Jesli juz, to powinnna byc osobna skarga, natomiast odnoszac sie do sytuacji o ktorej wspominasz w tej wypowiedzi, odrodzilem sie poniewaz WIEDZIALEM ze zostal popelniony fk na mnie, a gdy popelniono fk na "typowym janku" poinformowalem prowadzacego aby rozpatrzyl !fk

 

Oraz wtedy nikt nie spamowal jak i nie bylo zadnych kickow zwiazanych z ta sytuacja

 

Nie, to ja Ci powiedziałem, że został popełniony fk i ty po jakimś czasie załapałeś.

 

 

 

-edit1

Tak jak Ci na ts mówiłem, potwierdź informacje, bo ktoś po prostu może to robić specjalnie ;d\

-edit2

Dziękuje Adamox. Skarga i tak będzie odrzucona, bo queen nie rozumie skarg bez demek. Ale taka jest prawda. Dali tych administratorów i wyjebane mają.

 

-edit 3

Raxzor to nie był wiersz tylko charakterystyka twojej osoby. A druga kwestia w którym wersie kłamie?

 
 
edit4

Bana nie dostałem za wiersz. Żadnego linak nie wyslalem i nie ma na to żadnego dowodu, bo tego nie zrobilem xDDDDD A mam na to świadków, że sami znalezli jego fejsa. Adamox nie daj sie manipulować

Edytowane przez Q♥een
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Tyle (Mimo że nie gram na tym serwerze od 2 miesięcy, Spokojnie wrócę ;) ) Danq ma racje, Rafał nie ma dowodów że Danq wyslał tego linka , Więc nie zasłużył na bana... Poczekajmy, Niech się wytłumaczy. Z jednej strony (sorry za słownictwo) Kurwa mać ale wy macie bóle dupy, bo jeden zobaczył profil Rafała, co z tego... Raczej nic mu nie zrobi -,- Żenujące to jest 

 

Edit.1- Tak zawsze jest, Życie

 

Edit.2- Rafał, Sorki bo jak Danq nie napisał o tym wierszu, to spoko zasłużył, Pokaż ss tego wiersza to jestem za że zasłużył ;)

Edytowane przez AdamoxPompa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamox, mówisz że TO jest żenujące, to ja ci coś powiem. To ty chyba nie widziałeś tego co zrobił wczoraj. Napisał bowiem, wiersz który mnie znacznie obrażał, mało tego wysłał jeszcze w tym poście zdjęcie.

 

A wracając do sytuacji, było demko ale coś się gotv zrąbało, no i oczywiście świadkowie. Pewna osoba (nie będę rzucać nickami, bo ci co mają wiedzieć, wiedzą.) Przekopiował od niego linka, zapomniał się z alt+tab'ować i przekopiował to na say'a. Po czym dostał bana na tydzień.

 

Ban jak najbardziej zasłużony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś serio niezrównoważony. Nie wysłałem żadnego linka dzieciaku. Daj mi dowód, że to zrobiłem.

 

 

 

edit1
Fanta co zrobiłem? On sam podał swoje dane komus tam, który to rozpowiedział. A teraz na mnie, że ja jego link do fejsa podaje no to są jaja.

 

 

edit2
I tutaj trzeba włączyć rozumowanie, którego ty najwidoczniej też nie masz. Ciężko odzwierciedlić całą sytuację słowami. Podałem Rafał a nazwisko z klanu, jeden wcześniej miał już jego dane. A ja rozmawiałem z ludzmi, którzy nie znali. Osoba, która znała powysyłała dane. Zabłysnąć? Gosciu nie potrzebuje zabłyskać.

Edytowane przez danqpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zgodze sie tylko z tym ze Rafal odwala ostatnio dziwne rzeczy bo nie potrafi sie powstrzymac od wyzywania na u@ ale nie oczekujcie od niego ze bedzie spokojny jak wy podajecie jego dane. Gdybys chcial wiedziec to poza regulaminem serwera i forum obowiazuje cie tez kodeks prawny naszego panstwa. Ban moze nie jest sluszny bo za link ktorego nie bylo ale jak najbardziej sluszny poniewaz zostalo popelnione tu wykroczenie poprzez naruszenie danych pewnej osoby i opublikowanie ich w niestosownym dla niego miejscu. Wg mnie danq to jest troche smieszne bo wchodzicie na serwer i jedyna aktywnosc jaka robicie to skargi na rafala bo jest twoim kumplem ze szkoly. Sam ostatnio strasznie nie lubie grac przy jego personie bo zachowuje sie dziwacznie ale TO co teraz zrobiliscie to juz przesada.

 

Tyle ode mnie ;)

 

#Edit. I tak btw to jak na wasz wiek to zachowujecie jakbyscie chcieli czyms zablysnac wsrod serwera obalajac kolege admina.

#Edit. Ty albo mózgu nie używasz albo nie wiem co robisz. W głównym temacie SAM POTWIERDZIŁEŚ, że rozpowiadałeś jakie nosi on imie (co kazdy +/- kojarzy po nicku) i masz gang z jego nazwiskiem i teraz mowisz ze nic nie mowiles? Hipokryzja.

 

#Rozumowanie heh. Powiem ci ze serio sie dziecinnie zachowujesz i jezeli nie potrafisz takiej prostej i banalnej sprawy zalatwic, bo wg ciebie to nie ma zadnego problemu ze obrazasz araba to przepraszam bardzo ale ty nie rozumujesz za dobrze.

Edytowane przez FuhrerOfFanta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta, głos przeciwko głosu. Jak bedzie demko trzeba je niezwłocznie zobaczyć i bedzię proste. Ja obstawiem że rafał troche przesadził bo jakby nie patrzeć zawsze się czepiał wszystkiego nawet innych adminów i guardów, więc pewnie i teraz siłą emocji kazał zbanować. Pewnie myślał też troche że dzięki temu unikniie odpowiedzialności w razie czego, ale to tylko moje spekulacje. A co do wierszyka to jeżeli Ciebie rusza arab takie coś to sory ale troche dystansu do Siebie bo to śmieszne. A co do rozsyłania danych może on za to dać bana, ale osobie która podaje jego dokładne dane bo nie ma czegoś takiego jak rozpowiadanie imienia, każdy zna jego imię (raz że po nicku, a dwa po tym że sam się przedstawiał w podaniach na admina).

 

 

 

Polar nie. :D

btw. masz perma na JB, napisałeś pożegnanie a dalej przeglądasz forum :PP

 

 

Edit

Demka raczej nie będzie :( a GameMe nie ma czatu zapisanego od 12 grudnia XD

Edytowane przez B!@ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bedzie dowodu ze stronu rafiego o linku jego Facebooka ub i tyle. Nie wiem po co ten ból dupy.

Edytowane przez FRYTA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż demka nie będzie, przeglądając logi w takich godzinach jakie zostały mi podane nie widziałam żadnego linku do FB także nie mam podstaw ani nie mam wglądu na tą sytuację więc daje Ci UB, ale proszę Cie bo to śmieszne, nie obchodzą mnie Wasze prywatne relacje ani nikogo wokół jak masz do Rafiego problem to idź i mu to powiedź. Twoje skargi są bezsensowne i w końcu dostaniesz warna za nabijanie postów + używaj opcji edytuj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności